1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Pasif Gelir İçin NFT’leri Kullanma! Zed Run Stratejisi

Pasif Gelir İçin NFT’leri Kullanma! Zed Run Stratejisi

Pasif gelir için NFT'leri kullanma

NFT’leri kullanarak pasif gelir elde etmek mümkün mü? Bu içeriğimiz Pasif gelir için NFT’leri kullanmayı ele alacağız. Gelişen teknolojiler ile gelir elde etmek için oluşan imaknlar sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Pasif geelir için NFT’leri kullanma da bunlardan biri. Her ay pasif gelir elde etmek için Zed Run platformunda kullanılabilecek NFT’leri satın alacağız.

Pasif gelir için NFT'leri kullanma

Zed Run Nedir? Pasif Gelir İçin NFT’leri Kullanma!

Öncelikle Zed Run’ın at yarışının sanallaştırılmış bir hali olduğunu ifade edelim. Zed Run nedir sorusu ile karşılaştığınız zaman artık cevabınız sanal bir at yarışı platformudur olabilir. NFT sektörünün gelişmesi ile Zed Run da büyük bir gelişme kaydetti. Son zamanlarda yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış görünüyor.

Zed Run, kullanıcıların NFT’leri yeni ve evrimsel bir şekilde kullanmalarını sağlar. Sadece herhangi bir NFT değil, Opensea’den satın alınabilecek yerel at NFT’lerini de kullanmanıza olanak sağlıyor. Bu atlar platforma taşınabilir ve ardından yarışma ile üreme için kullanılabilir.

İfade edildiği gibi damızlık (bir erkek atı üreme için yetiştirmek) ve üreme (dişi bir atı kullanarak yavru üretmek) aydan aya garantilidir. Bu nedenle, bu eylemleri aylarca tekrarlayarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Zed Run da erkek atınızı 28 günde bir damızlık için koyabilirsiniz ve erkek at aynı damızlık döneminde ayda 3 defaya kadar üreyebilir. Ek olarak, atlar için soy başına minimum damızlık ücreti ödediğimizi de ifade edelim. Bu, bu tutar pasif gelirin üretilmesine gerçekten yardımcı olan bir durum. Erkek atınızı her ay 3 kez yetiştirmek, cinsine ve atın türüne bağlı olarak 200 ila 2000 $ arasında pasif gelir elde etmenizi sağlayabilir!

Zed Run Stratejisi Yavru Satışı

Tutarlı bir şekilde pasif gelir elde etmenin bir sonraki yolu, yavrularınızı satmaktır. Bir yavru üretmek için bir dişi at satın almanız ve onu ya damızlık çiftliğinde ya da kendi erkek atınızla yetiştirmeniz gerekecek! Opensea’ye giderseniz, yetiştirmeyi planladığınız atların türüne bağlı olarak atların ne için satıldığını görebilirsiniz!

Pasif gelir için NFT'leri kullanma

Örneğin, bir Szabo genesis Z3 dişi atınız varsa, kan soyunu korumak ve bir efsane yaratmak için onu başka bir Szabo genesis Z3 erkek ile çiftleştirmek isteyebilirsiniz! Bu durum tamamen piyasa da ki arz talep ve sizin stratejiniz ile alakalıdır. Piyasa da en çok neyin satıldığını tespit edip bu alanda yatırım yaparsanız kazancınız da ona göre artacaktır.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben Bahadır Bektaş. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. İlgi duyduğum kripto paralar ve teknolojileri hakkında araştırıp öğrendiklerimi siz değerli okurlarımız ile paylaşıyorum.

Yorum Yap