1. Ana Sayfa
  2. Haberler

PayPal Yeni Uygulaması Kripto Paraları da İçeriyor

PayPal Yeni Uygulaması Kripto Paraları da İçeriyor
+ -

PayPal yeni uygulaması kripto paraları da içeriyor. Çok geniş kapsamlı bir yatırım uygulaması üzerinde çalışan PayPal amacına ulaşmış olarak görünüyor. PayPal yeni uygulaması ile müşterilerinin tüm dijital ödeme ihtiyaçlarını tek bir uygulama üzerinden halledebileceği platformu hizmete alıyor.

PayPal CEO’su Dan Schulman, temmuz ayında yaptığı açıklama ile PayPal’in yeni uygulamasının ABD’de piyasaya sürülmeye hazır olduğunu açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruya göre PayPal yeni uygulaması, kullanıcıların hizmetine sunulmaya çok yakın. Yapılan açıklamaya göre yeni uygulama kullanıcıların tüm dijital finansal ürünlerine erişim sağlamasını mümkün kılacak.

PayPal CEO’su Dan Schulman, yeni uygulamayı tüketicilerin mali durumlarını kontrol etmeleri için “tek durak noktası” olarak ifade ediyor:

PayPal Yeni Uygulaması

“Yeni uygulamamız, müşterilerimize güven ve güvenlik platformumuzu temel alan ve birden fazla finansal veya alışveriş uygulamasını yönetme, farklı şifreleri hatırlama ve sadakat ödüllerini takip etme karmaşıklığını ortadan kaldıran basitleştirilmiş, güvenli ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor.”

Yüksek Getirili Birikimleri Yönetmek PayPal Yeni Uygulaması Kripto Paraları da İçeriyor!

PayPal yeni uygulaması hem kripto hem de kripto dışı kullanım alanlarını kapsıyor ve kripto para ödemelerini ve yüksek getirili kripto para birikimlerini yönetmek için cüzdan sekmesi de içeriyor. PayPal, yüksek getirili birikim hesabı için çevrimiçi banka Synchrony Bank ile iş birliği yaptı.

PayPal Yeni Uygulaması

Dijital ödeme devi olan PayPal yeni uygulaması ile müşterilerine %0,40’a kadar yıllık faiz vereceğini de ifade ediyor. Buna ek olarak alışveriş yapmak isteyen müşteriler brikim hesabında yer alan paralarını da kullanabilecekler.

Bu %0,40faiz oranı, birçok merkezi ve merkezi olmayan kripto kredi hizmeti tarafından sunulan oranların hala çok altında. Ek olarak, hizmet ayrıca kripto para birimine dayalı kurumların genellikle sahip olmadığı gerekli düzenleyiciler tarafından kabul edildiğini ve gözetim altında olduğu konusunda da söz verdi.

PayPal’ın kripto para birimi alanındaki son etkinliği göz önüne alındığında, yapılan bu yeni uygulama ile devreye alınan hizmetin açıklanması şaşırtıcı değil. CEO Schulman, geçen ayın başlarında ek kripto yetenekleri ile tanıtılan yeni bir süper uygulama cüzdanına da işaret etmiş idi.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap