1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

PNT Coin Geleceği 2022 – pNetwork Nedir?

PNT Coin Geleceği 2022 – pNetwork Nedir?
+ -

PNT coin şirketin tam ismiyle pNetwork, 2020 yılının ikinci yarısında kripto para piyasasına adım atmıştır. Coinmarketcap ve coingecko listelemelerinin ardından pnt coin geleceği araştırılmaya başlanmıştır. Sizler için PNT coin geleceği hakkında derinlemesine analizler sunduk.

pNetwork Nedir?

pNetwork, pnt coinin sahibi olan şirkettir. Pnt coin ise pNetwork şirketinin piyasaya çıkardığı ERC-20 tokenidir. Pnt coin blok zincirler arasındaki birleştirilebilirliği sağlayan merkeziyetsiz bir yapıdır. Zincirlerin birlikte çalışırken oluşturduğu sorunları gidermeyi amaçlar. Blokchain dünyasında bu yapıdaki projelere oldukça büyük ihtiyaç vardır.

pNetwork (PNT), zincirler arası birleştirilebilirliği etkin bir şekilde sağlamaya çalışan platformdur. Pnt coin kurucularının açıklamalarına göre, her Blockchain kendi teknolojik sınırları ile çevrilidir. Doğrudan bir sonuç olarak, ekosistem içerisinde likidite kitlenmiş bir durumdadır. Likidite çok büyük bir yayılım göstermiştir ve tek bir havuzda toplanması oldukça zor hale gelmiştir. Bu nedenle pTokens DApp’lerin herhangi bir varlığa erişmesi için çapraz zincirler ve zincirler arası birleştirmenin önemli olduğu öne sürülmüştür. pTokens, zincirler arası birleşim sağlayan sistemin çalışabilmesini etkin bir şekilde sağlamayı amaçlıyor. Likiditenin bir blok zincirden diğerine geçiş yapabilmesi önemli bir husustur ve bu bağlamda projelerin üretilmesi gayet başarılı olabilecek projeler haline gelmiştir.

Pnt Coin Kurucusu Kimdir?

Pnt coin CEO’su Thomas Bertani’dir.

PNT Coin geleceği

Pnt Coin Avantajları Nelerdir?

  • Pnt, blok zincirler arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır.
  • Her blok zincire şeffaf bir yaklaşım sağlamaktadır.
  • Merkeziyetsiz yapısıyla blok zincirlere destek vermektedir.

PNT Coin Geleceği

Sunduğu etkili bir proje olması nedeniyle PNT coin ilerleyen yıllarda daha iyi seviyelere gelebilir. Kripto para yatırımcıları tarafından projenin olumlu görülmesi nedeniyle yatırımların odağına alınmıştır. Piyasaya çıktığı anda adını duyurmak için yaptığı Airdrop aşamasına ilgi çok büyük olmuştur. Yapılan airdrop sırasında tokenlar saniyeler içerisinde tükenmiştir. Bazı yatırımcılara göre daha büyük borsalarda listelenmeye hazır olan PNT coin ileride daha yüksek seviyelere gelebilir. Yeni borsalarda listelenme haberleri gelirse fiyat artışı görülmesi normaldir fakat bunun kalıcı olup olmayacağı önemli bir husustur.

PNT Coin geleceği

Pnt Coin Analistlerden Yorumlar

Pnt coin hakkında analistlerin attığı tweetler ve  yorumları sizler için derledik.

  • PNT coin 1,20 dolar kırılımı sağlanırsa 1,60 dolar seviyesi görülebilir.
  • Pnt günlük grafikte çanağı tamamlamaya hazır gibi görünüyor.
  • Pnt hedefi %75 kar oranı sağlamak.

Yorumları da derlediğimiz zaman grafikte de görüldüğü gibi 1.10 doların üzerinin görülmesi durumunda artışlar devam edebilir. Anlık olarak PNT coin 0,87 dolar seviyelerinden işlem görmektedir.

Pnt Coin Hangi Borsalardan Alınır?

Pnt coin Binance, Gateio, Kucoin, Bitfinex gibi büyük borsalardan satın alınabilir. Bu borsalardan satın alabilmek için öncelikle üye olup daha sonra kimlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

Pnt Coin ATH Seviyesi Nedir?

Pnt coin gördüğü en yüksek seviye 3,60 dolar seviyeleridir. Anlık olarak düşüş trendindedir ve 0.80 dolar bandından destek almıştır. Destek seviyesinin kırılması durumunda 0,60 dolar seviyesini görebilir. 1,10 dolar seviyesini kırarsa yükseliş bazında hedefleri 2 ve sonrasında 3 dolar olarak karşımıza çıkmaktadır.

PNT Coin geleceği

Pnt Coin Alınır Mı?

Web 3.0 gelişmeleri sonrasında blok zincirler arasındaki bağlantıyı kurabilen platformlara da ilgi artmıştır. pNetwork blok zincirler arasındaki bağlantıyı kurmak için güzel bir proje geliştirmiştir. Projenin başarılı olabilmesi ve yatırımların artması durumunda oldukça büyük yükselişler gözlenebilir. Çünkü her geçen gün yeni kripto para piyasaya çıkmaktadır ve blok zincirler arası bağlantıya ihtiyaç artmaktadır. Binance listelemesinden sonra büyük bir yükseliş görülmüştür fakat volatilite fazla olduğu için birçok yatırımcı korkup yatırım yapmamıştır. İlk listelendiği tarihlerden sonra artık fiyat stabil hale gelmiştir ve fazla bir oynaklık görülmemektedir.

Uzun vadede elinizde tutmak istiyorsanız blok zincir projesi ışığında PNT coin alınabilir. Ancak kısa dönemlik yani birkaç aylık bir kripto para yatırımı düşünüyorsanız PNT coin size göre değildir. Çünkü blok zincir projesi 1 yıl içerisinde daha çok ses getirebilir ve bu sayede daha iyi bir yükseliş gözlemlenebilir. Proje ne kadar iyi olursa olsun uygulanabilirlik oranı artmadıkça yatırım yapılmayacaktır. Pnt coin almadan önce detaylı şekilde projeyi, yatırımcıları ve kurucuları analiz etmenizi öneriyoruz.

PNT Coin Geleceği gibi içeriklere en hızlı ulaşmak için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap