1. Ana Sayfa
  2. Risk Uyarısı

Risk Uyarısı


Çoğu yatırımlar bünyesinde risk barındırmaktadır. Diğer birçok finansal yatırımlarda olduğu gibi kripto paralarda riskli işlemlere sahiptir, üstelik risk bu yatırımlarda çok daha fazladır. Spekülasyona açık olması, güncel finansal haberler, ülkelerin ve firmaların aldığı kararlardan etkilenmesi ani yükselişlere neden olduğu gibi düşüşlere de maruz bırakabilmektedir. Bu yüzden kripto para yatırımı yapacak yatırımcı diğer finansal araçlardan çok daha yüksek risk almaktadır.

Öneri ve Hatırlatmalar

Web sitemizde yer alan kripto para bilgileri ve kripto para fiyatları üçüncü taraf veri sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Bazı içeriklerimizde ve sitemizin bazı alanlarında yer verdiğimiz veriler borsadan borsaya değişiklik gösterebildiği gibi piyasa fiyatından da farklı olabilir. Üçüncü taraf veri sağlayıcılarından alınan bu veriler zaman zaman gecikmelere maruz kalabilmektedir bu yüzden sitemizdeki fiyatlar sadece fikir verme amaçlı olup ticari amaca uygun değildir.

Bu veriler doğrultusunda yapılabilecek işlemlerden doğan kayıplarda Kriptonat herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu yüzden güncel verileri borsalar aracılığıyla kontrolünü sağlamayı ihmal etmeyiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi değildir. Web sitemiz genel itibariyle yatırımcıya haber niteliğinde bilgi sağlamaktadır. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.