1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Rose Coin Geleceği 2021 – Oasis Network Alınır Mı?

Rose Coin Geleceği 2021 – Oasis Network Alınır Mı?
+ -

Kripto paralara olan ilginin büyümesiyle beraber farklı altcoinler de yatırımcıların karşısına çıkmayı başarıyor. Rose coin’de son zamanlarda adından bahsettiren ve Rose coin geleceği ile merak uyandıran konulardandır. Coin ve token konusunu incelerken sıklıkla bir tanımın altının çizildiğini görürsünüz. Bu tanım “gizli işlem ve açık finansman” olarak ön plana çıkar. Peki coinler ve geleceğin dünyası için gizli işlem ve açık finansman neden önemlidir? Merkeziyetsiz bir işlem zincirinin, dışarıdan herhangi bir otoritenin müdahalesine imkân vermeyecek şekilde işlemesi son derece önemlidir. Bu zincir teknolojinin öncelikli amaçları arasında yer almaktadır. Dünyanın herhangi bir noktasından, ülkelerin ya da kurumların kısıtlamasına uğramadan para (coin) transferi sağlanabiliyorsa işte orada amacın tamamlandığı söylenebilir.

Bu durum günümüzde Bitcoin başta olmak üzere pek çok coin ve doğal olarak token seçeneklerinin başaramadıkları engellerle doludur. Transfer süresinin çok uzun olması, transfer ücretlerinin fazla olması ve teknolojik yeniliklerin göz ardı edilerek oluşturulan sistemler öncelikli sorunlarımız olarak dikkat çekmektedir. Rose coin ise Oasis Network tokenı olarak bu sorunun üstesinden gelmeyi amaçlamaktadır. Kısaca tanımını yaptığımız rose coin hakkında detaylı bilgilendirmelere geçiş yapabiliriz. Bu başlıklar altında çok sık sorulan rose coin geleceği sorusunun cevabına da kendiniz ulaşabilirsiniz.

Rose Coin Geleceği

Rose Coin Nedir?

Rose coin hakkında bilgi vermek için öncelikle Oasis Network işleyişini anlamamız gerekir. Çünkü Rose, Oasis Network hizmetlerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş bir tokendir. Oasis Network gizlilik odaklı olarak çalışma ve geliştirilmeler yapılan bir sistemdir. Bu platform temelde Consensus ve ParaTime olarak iki katmandan oluşur. İki katman içinde geliştirilmeler yapılabilir. Bu geliştirmeler için Rose Coin kullanılmaktadır.

Piyasaya sürülecek toplam 10 milyar Rose bulunmaktadır. Şimdilik sadece 1.5 milyar rose coin geleceği hakkında olumlu ipuçları vermeye devam eder. İlerleyen dönemlerde Oasis Network ve iş ortaklarının projelerinin geniş kitlelere ulaşması ile birlikte Rose Coin rakamlarının yükselen bir ivme çizeceği de unutulmamalıdır.

Rose Coin Kurucusu Kim?

Berkeley üniversitesinden Dawn Song tarafından geliştirilen bir tokendir. 2018 yılında kurulan Oasis Network kurulduğu ilk günden bu yana projelerini düz bir çizgi üzerinde devam ettirmeyi başarmışlardır. Bu da gizlilik merkezli finans hareketlerinde ilerleyen dönemlerde Rose Coin’in daha da önemli bir hal alacağı anlamına gelebilir. Bu bakımdan rose coin alınır mı sorusunun cevabını net bir şekilde bulmanın mümkün olacağını söyleyebiliriz.

Rose Coin Geleceği | Oasis Network Gelecek Vadediyor Mu?

Benzer coinlerde karşılaşmadığımız artıları, Rose coin geleceği hakkında olumlu sinyaller vermektedir. Örneğin; rose coin sahiplerinin başka kullanıcılara verdikleri borçlar sayesinde faiz geliri elde ediyor olmaları öncelikli olarak dikkat çeken bir özelliktir.

Rose Coin Geleceği

Bunun dışında yine stake edilebilir olması ve kilitlenen varlıklar üzerinden yeniden kazanç sağlanabiliyor olması da rose coini çekici hale getiren bir diğer özelliğidir. Buraya kadar yazdığımız bilgilere sahip yüzlerce token olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız düşük masraf ve yüksek hıza sahip olması bu tokeni daha da heyecan verici bir hale getirmektedir. Onay sürelerinin 10 saniyenin altında olması, oldukça düşük masrafla işlemin tamamlanması gibi durumlarda rose coin için artıdır. Biraz önce bahsettiğimiz toplam 10 milyar arza sahip olması da tüm bu avantajları bir arada bulunduran token sayısının oldukça az olması anlamına gelir.

Rose Coin Yükselir Mi?

Genel anlamda görüş rose coin geleceği hakkında şunları söylemektedir: Kısa vade için olmasa da özellikle uzun vade içerisinde Oasis Network’ün attığı mantıklı adımlar sayesinde coinin yükselen bir grafik çizmesinin kaçınılmaz olduğunu gösteriyor. Yine de bir coin için kesinlikle yükselir yada düşer gibi tanımlamalar kullanmak pek mümkün olmuyor.

Rose Coin Geleceği

Rose ATH Değeri

Rose coin ATH değeri 3.05 TL’dir. Bu rakamda 0.3581 Dolar’a tekabül etmektedir. Bu değere içeriğin yazıldığı zamanın 9 gün öncesinde yani 7 Eylül 2021 tarihinde ulaşmıştır.

Rose Coin Yorumları

Oasis Network çok yönlü bir ağdır. Bu bakımdan bu ağ içerisinde çalışma yapmak isteyen yüzün üzerinde büyük şirket rose coin kullanmak durumundadır. Bu sebeple kullanıcıları rose coinin gizlilik & hız & düşük gider rakamları gibi artılarından dolayı olumlu yorumlar yaptıklarını söyleyebiliriz.

Aynı şekilde sınırlı arzın yer alıyor olması da ilerleyen yıllar için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini netliğe kavuşturmamıştır. Şimdilik Oasis Network bu coinin borç verme ile yada stake etme ile getirisinin önünü açmış gibi görünse de uzun vadede bu durum nasıl bir yol haritası çizecek, belirsizliğini korumaktadır.

Rose Coin Fiyatı – 1 Rose Kaç TL?

1 Rose Coin yazının yazıldığı sırada 2,22 TL’den alıcı bulmaktadır. Son dönemlerde bitcoin başta olmak üzere coin hareketliliğinin daralması ve rakamların düşmesi göz önüne alındığı halde yine de iyi bir performans gösterdiği söylenebilir.

Rose Coin Alınır Mı?

Bu sorunun cevabı rose coin yükselir mi sorusu ile kesişmektedir. Evet rose coin alınabilir ama süresi bu noktada son derece önemlidir. Diğer coinler gibi spekülatif hareketlerden uzak daha sonuç odaklı çalışmalar ile ön plana çıkabilecek bir coindir.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap