1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Serum Coin Geleceği 2021, 2022 – SRM Coin Alınır Mı?

Serum Coin Geleceği 2021, 2022 – SRM Coin Alınır Mı?
+ -

Solana’nın son zamanlardaki başarısı su götürmez bir gerçek ve performansı günden güne artmaya da devam ediyor. Solana gibi başarılı bir projenin ağı üzerinde kurulumu yapılmış Serum coin ise aynı performansı gösterip gösteremeyeceği ise merak edilen konuların başında geliyor. Serum coin geleceği de projenin popülerliğini arttırması ve ani yükselişlere maruz kalmasıyla çok daha sık aratılmaya başlanan konulardandır.

Serum projesinde alıcılar ve satıcılar eşleştirilerek geleneksel alışverişleri yansıtmayı amaçlayan akıllı sözleşmelerin yer aldığı ve bu sözleşmeler tarafından yürütülen merkezi olmayan bir sipariş defteri bulunur. Bu, katılımcılara Serum’a emir gönderirken fiyatlandırma ve emir boyutları konusunda esneklik sağlamakta ve alım satımlar üzerinde tam kontrol sağlamaktadır. Bu gibi benzer amaçlara sahip kripto paralar bulunsa da kripto para projesinin kalitesi ile ön plana çıkması ve ekibin başarıları gibi diğer faktörler projenin parlamasında önemli olabiliyor.

Serum (SRM) Coin Nedir?

Serum, DeFi’ler arasında benzeri görülmemiş hızı ve düşük işlem maliyetleri ile merkezi olmayan bir değişim (DEX) olanağı sunan ekosistemdir. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz ve yükselişiyle de tüm yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran Solana üzerine kuruludur. Solana ağı üzerinde kurulmuş olması potansiyelini arttıran faktörlerin başında gelmektedir. Diğer tüm DEX’lerden daha düşük işlem maliyetlerine sahip olması da onun ilgi çekiciliğini arttırmaktadır. Bu fiyat işlem başına 0,00001$ şeklinde belirtilmektedir.

DEX ücretlerinin %80’inin SRM satın alma ve yakma işlemlerine kalan %20’lik dilim ise SRM stakerlarına gitmektedir. Düşük işlem maliyetinin yanı sıra diğer teknik alanlara değinecek olursak en yüksek 65.0000 TPS, 400 ms blok süreleri bulunmaktadır.

Serum Coin Geleceği

Serum Coin Whitepaper

Whitepaper yani beyaz kağıt genel itibariyle bir kripto para birimi hakkında bilgi edinmemizde, o para birimini tanıyabilmemizde yardımcı önemli dokümanlardandır. Serum coin whitepaper bilgisi için websiteleri olan https://projectserum.com/ linkine tıklayabilir ardından aynı sayfada bulunan whitepaper kısmına tıklayarak indirmeye ve dokümanı incelemeye başlayabilirsiniz.

Genel itibariyle kripto para projesi ve işleyişi hakkında (yakma, işlem ücretleri vs.) yatırımcıya bilgi vermekte; yapılan anlaşmalar, projeyi oluşturan birey ya da firma hakkında bilgiler de bulunabilmektedir. Whitepaper (Beyaz kağıt) ve Roadmap (yol haritası) projenin detaylarını öğrenebileceğimiz, yatırıma değer bir proje olup olmadığını öğrenebileceğimiz alanlardır. Bu alanların başarılı bir şekilde analizleri sonucunda çok daha doğru yatırımlara ilk adım atılmış olunur.

Serum Coin Geleceği | SRM Coin Fiyat Tahminleri

SRM coin fiyat tahminleri diğer birçok kripto para biriminde de olduğu gibi sıkça merak edilmektedir. Bu tahminde bulunabilmek için genel piyasanın güncel durumu çok büyük önem arz etmektedir. Özellikle de marketin büyük hacmine sahip olan ve kripto paraların babası olarak bildiğimiz Bitcoin’in hakimiyeti ile birlikte hareketleri de diğer coinlerde de olduğu gibi Serum coin için de oldukça önemlidir. Ülkelerin ya da bazı kişilerin kripto paralar hakkında aldığı kararlar veya Serum coin için güncelleme, yenilik getirilmesi gibi faktörlerde fiyat tahminlerinin büyük değişikliklere uğramasında etkili.

SRM, Serum ekosisteminde kullanılan yardımcı program tokenidir. Bünyesinde yer verdiği çapraz zincir takas protokolü, kullanıcıların farklı blockchain ağları arasında varlıklarını güvenli bir şekilde değiştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Serum’un yatırımcıları aynı zamanda platformun yönetişim mekanizmasında oy hakkına sahip olmaktadır. Serum’un ağı ve tasarımı işlevselliği arttırmakta ve işlemleri geleneksel borsalara benzer bir şekilde kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Serum, Solana ağına entegre olduğundan, hızlı işlemler ve uygun işlem maliyetlerinden de yararlanır ve bu da Serum coini daha değerli kılmakta.

Serum Coin Geleceği

Serum Coin Yorumları

Serum coin popülerliğini arttırmasıyla birlikte birçok profesyonel traderın ve analistin karşısına geçmiş, sık sık Serum coin yorumları ile gündeme gelmiştir. Gerek üzerinde bulunduğu ağı gerek yükselişleri ile son zamanlarda adından çok daha fazla bahsettiren Serum, 11 Eylül 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Serum coin ATH değeri ise 121.58 TL’den işlem görmekteydi.

Serum Coin Fiyatı

Serum coin fiyatı, içeriğin yazıldığı sırada Bitcoin’in de yükselişi ile birlikte %15-20’leri aştı. An itibariyle 9.16 $’dan işlem gören SRM coin Bitcoin’in de artışını sürdürmesi ve BTC.D değerinin altcoinler için daha iyi yerlere gelmesi bu yükselişinin devamlılığını sağlayabilir.

Güncel SRM coin fiyatı için aşağıdaki grafik ve grafikteki verilerden faydalanabilirsiniz. Üçüncü veri sağlayıcıları tarafından sağlanan bu verilerde zaman zaman gecikmeler yaşanabileceğinden ticari amaçlı kullanılmamalıdır.

SRM Coin Yükselir Mi?

SRM coin yükselir mi sorusu Serum coin yatırımcıları tarafından sıkça aratılmaktadır. Bu sorunun cevabını en doğru şekilde verebilmek için ilk olarak güncel veriler edinilmelidir. Kripto para piyasasının genel durumu, Bitcoin hakimiyeti ve hareketleri, Serum coin teknik ve temel analizi gibi daha birçok faktör SRM coin yükselir mi? sorusuna cevap verebileceğimiz aynı zamanda SRM coin geleceği hakkında yorumda bulunabileceğimiz bilgiler sunacaktır.

Serum Coin Geleceği

Özetle Serum Coin

Solana daha hızlı işlem uzlaştırma süreleriyle kullanıcı ölçeklenebilirliğinin arttırılmasını amaçlamasıyla ön plana çıkan başarılı blok zincir platformlarındandır. Bu sayede işlemlerin çok daha hızlı olması ve uygun maliyetli işlemlerden tam anlamıyla yararlanabilmektedir. Solana ağı erine kurulu olması da birçok yatırımcı için Serum’un avantajları arasında gösterilebilir etmenlerdendir.

Piyasada çok büyük bir geçmişe sahip olmamasıyla birlikte 2021 yılının son çeyreğine doğru popülerliğini hızlı bir şekilde arttırmıştır. Serum yani SRM coin Binance borsasında da listelendiği sıralarda değerini katbekat arttırmayı başarmıştı. Bu başarısını sürdürme potansiyeline sahip Serum coin ilerleyen süreçte yapacakları, ekibin tecrübesi ve genel piyasanın durumuyla da doğru orantıda olduğunu belirtebiliriz.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap