1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. SFP Coin Geleceği 2021, 2022 | SafePal Coin Alınır Mı?

SFP Coin Geleceği 2021, 2022 | SafePal Coin Alınır Mı?

SFP Coin Geleceği | SafePal coin

Bir süredir çok ani hareketlerin yaşanmadığı, genel itibariyle yatay hareketlerin görüldüğü SFP grafiği; içeriğin yazıldığı gün yani 13 Ekim ile birlikte son buluyor. 13 Ekim’de yaşanan ani işlem hacmindeki artış beraberinde SFP fiyatında da büyük artışa neden oldu. Kısa süre içerisinde %150’den fazla değer artışı yaşayan SafePal yani SFP coin geleceği ile yatırımcılarda merak uyandırıyor ve önümüzdeki aylarda ve senelerde nasıl hareket edeceği, iyi bir yatırım olup olmadığı sorularını canlandırıyor.

SafePal coin donanım, yazılım, UI ve güvenlik alanlarında tecrübeli kişilerin yer aldığı bir ekip tarafından 2018 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Tecrübelerini de yatırımcılar için kripto para saklama deneyimlerini engelleyen sorunların ortadan kaldırılması, çözülmeyi amaçlamaktadır.

SFP Coin Nedir?

2018 yılında kurulan SafePal, kripto para varlıkların korunmasında ve yönetiminde yardımcı güvenilir bir hizmet sunmaya çalışan kripto para cüzdanıdır. Bu cüzdanlar kripto para yatırımcıları için kaçınılmaz bir gerçek haline de gelmiştir. Donanım ve yazılım cüzdanları gibi farklı cüzdan türleriyle de güvenilir bir hizmet sunulması amaçlanmaktadır.

SafePal şuanda 87 ülkede yaklaşık 55.000’den fazla kullanıcıya sahiptir. Geniş çaplı kullanıcı yelpazesi onun tanınırlığını da ortaya koymaktadır. SFP coin ise SafePal ürün ve hizmetlerinde indirimlerden faydalanabilmek adına, SFP ödünç verme ve stake ödülleri kazanmak gibi daha birçok ayrıcalığa sahiptir. SafePal hizmet ve ürünleriyle de SFP coin genel itibariyle teşvik edilmektedir. Aynı zamanda diğer birçok blokzincir ağında da olduğu gibi yeni özellikler için teklif oluşturabilme ve oy verme imkânı da sunulmaktadır.

SFP Coin Geleceği | SafePal coin

Kripto para portföyünün en güvenilir şekilde muhafaza edilmesi tüm yatırımcıların dikkat edeceği ve isteyeceği ilk noktadır. Burada da cüzdanlar devreye giriyor. %100 çevrimdışı ve merkezi olmayan donanım cüzdanları, kripto varlıkların yönetiminde kolaylık sağlayan yazılım cüzdanları ve SafePal uygulaması gibi birçok alanda kullanıcılara işlevsellik sunulmak istenmiştir. SafePal S1 donanım cüzdanı 10.000’den fazla kripto para birimini desteklediği gibi %100 çevrimdışı olan donanım cüzdanıdır. Gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde de birçok yatırımcının dikkatini çekmektedir.

Arpa coin geleceği ve Arpa Chain hakkında detaylar” içeriğimize de göz atmaya ne dersin?

SFP Coin Geleceği | SafePal Coin Gelecek Vadediyor Mu?

Ani yükselişler yatırımcıların kripto para birimi hakkında gelecek vadedip vadetmediği sorularını sormasında etkili olabilmektedir. Yatırımcılar aynı zamanda SFP coin geleceği gibi SFP coin geçmişini de göz önünde bulundurmalıdır. Bir projeye yatırım yapılırken whitepaperı incelenmesi gereken ilk noktaların başında gelir. Bunun yanı sıra roadmap yani yol haritası da kripto para biriminin proje süresince yaptıkları gelişmeleri gözler önüne sermektedir. Bu bilgiler teknik analiz ışığında çok daha doğru ve verimli kararlar alınabilir.

SafePal coin geleceği 2021 ve 2022 yılında beklenen yükselişlere ulaşabilmesi ve yeni bir ATH değeri kırabilmesi için yatırımcının birkaç bilgi ve faktörle sınırlı kalmayıp dış faktörlere de göz atması gerekiyor. Böylece aldığı riski azaltabilir ve yükseliş ya da düşüş yaşanabileceğinin habercisi de olabilir. Dış faktörlere kripto paralar hakkında alınan kararlar, Bitcoin hakimiyeti ve BTC hareketleri, genel piyasanın durumu ve çok daha fazlası örnek gösterilebilir.

SFP Coin Geleceği | SafePal coin

SFP Coin Yorumları

SFP coin yorumları birçok kripto para yatırımcısı için önemli noktaların başında gelmektedir. Ünlü traderların aldığı kararlar, diğer yatırımcıların düşünceleri ve çok daha fazlası önemli düşünülse de yatırımcı kendi analizleri ve tecrübeleri doğrultusunda yatırım yapması çok daha doğru olacaktır.

Bir kripto para birimine yatırım yapılıp yapılmayacağına sosyal medya ya da farklı kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda girilmesiyle yanlış, istenmeyen sonuçların doğurduğunu çoğu zaman yatırımcılar görmüştür. Bu yüzden yatırımcı kendi tecrübeleri ışığında analizlerini gerçekleştirmeli ve doğru zamanda alış, satışı uygulamalıdır.

SFP Coin Fiyatı

SFP coin fiyatı yazının yazıldığı sırada 2.45$’dan işlem görüyor. %150’den fazla yaşanan bu artış çok daha fazla işlem hacminin oluşmasında ve daha fazla yatırımcının karşısına çıkarak portföyünde yer almasında etkili olmakta. Tüm zamanların en yüksek değeri yani SFP coin ATH değerine baktığımızda ise birçok altcoinin ATH’ını yaptığı zamanda SFP coin başarılı bir performans göstermiştir. 9 Şubat 2021 tarihinde ulaştığı 4.39$ değeri SFP coinin ulaştığı en yüksek değerdir. Yaklaşık 8 ay geçmesiyle birlikte ATH değerine bir nebze de olsa yakınlaşıldı.

SafePal coin geleceği

Bir süredir hali hazırda grafikte sıkışmanın gerçekleştiği, yatay hareketlerin baskın olduğu bu süreç SFP coinin %150’den fazla artışı ile sonuçlandı. Aynı zamanda bu başarılı performans halen sonlanmış, işlem hacminde düşme yaşanmış değil. İlerleyen süreçte yatırımcıların aldığı kararlar, BTC hareketleri düşüş ya da yükselişin devamında etkili olabilir.

Güncel SFP coin fiyatı için aşağıdaki grafikten faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki grafik ve grafikteki veriler 3. veri sağlayıcıları tarafından sağlandığından gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gecikmelere maruz kalmamak adına ticari amaçla kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. SFP coin son zamanlarda yaptığı yükselişle baya kişinin radarına girmiştir kannımca. whitepaperını iyi araştırmak lazım, teşekkürler yazı içinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir