1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. Smooth Love Potion Coin Geleceği 2021

Smooth Love Potion Coin Geleceği 2021

Smooth Love Potion Coin Geleceği 2021

Smooth Love Potion coin geleceği son zamanlarda yatırımcılar tarafından merak edilir bir hal aldı. Yaşadığı ani yükselişlerle dikkatleri üstüne çeken SLP coin, yatırımcılarının kısa vadede güzel kazançlar elde etmesinde önemli rol oynadı.

Aylık 19.000’den fazla aktif kullanıcısı ile düşünüldüğünden fazla oyuncu kitlesi SLP’yi daha değerli hale getirmekte. Sky Mavıs ortaklarını incelediğimizde ise Ubisoft, Samsung, Binance gibi kaliteli firmalar olduğu görülmekte. Peki, hep beraber Smooth Love Potion Coin (SLP) nedir? Sorusunun detaylarına inelim.

Smooth Love Potion Coin (SLP) Nedir?

SLP kripto para birimi ERC 20 tabanlı Axies adlı oyunda kullanılmaktadır. Ethereum altyapısını kullanmakta ve evcil hayvanların bulunduğu Axie oyununda hayvanları besleyebileceksiniz. Aynı zamanda oyunda farklı şekillerde SLP’de biriktirebilirsiniz. Kripto para birimi SLP, birçok coine göre çok daha farklı amaçlarla yatırımcılar karşısına çıkmaktadır. Global anlamda oyun için verimli ortam oluşturabilmeye çalışmaktadırlar. Popülaritesi bulunan ve bu popülaritesini kripto para birimleri üzerinden devam ettirebilmesi birçok oyuncu ve yatırımcının da hoşuna gitmiş gibi duruyor.

Vietnam merkezli Sky Mavis start-upı tarafından geliştirilen Axie Infinity adlı oyun bir bakıma kripto para birimi SLP’yi de her geçen gün daha değerli kılıyor. Yüksek işlem hacmi ile daha değerli hale gelmektedir.

Market sıralamasını hızlı bir şekilde düşürmeye devam eden SLP coin için belirli bir maksimum arz bulunmamaktadır. Maksimum arzının olmaması birçok yatırımcı için önemli noktalardan biridir. Bazı kripto para birimleri belirli üretime geldiğinde arzı sonlandırılır. Ethereum, SLP gibi daha birçok coin için de sınırlı bir arz bulunmuyor. Yeni bloklar üretildikçe yeni arzlar oluşabilir.

Smooth Love Potion Coin Geleceği 2021

SLP Coin Kimin?

SLP ve Axie Infinity birbiri ile ilişkili şekilde hizmet vermektedir. Smooth Love Potion Coin (SLP) kurucusu Trung Nguyen’dir. Blokchain teknolojisinin oyunla birleşmesinin cazip olduğunu belirten Nguyen, farklı bir kripto para birimini böylece ortaya çıkarmıştır.

Smooth Love Potion Coin Geleceği – SLP Gelecek Vadediyor Mu?

Yatırımcıları tarafından sıklıkla sorulan soru ise SLP gelecek vadediyor mu? olmakta. Kripto paralar genel itibariyle diğer birçok kripto para yatırım aracına nazaran çok daha risklidir. Bu da kazancın ve zararların çok daha yüksek olmasını sağlıyor. Smooth Love Potion yani SLP geleceği hakkında ise kesin fikirler sunulması için birçok etmenin belirlenmesi gerekir. Yatırım yapıldığı sırada genel piyasanın durumu incelenmeli, kripto para biriminin teknik analizi ne kadar önemliyse temel analizini de detaylı bir şekilde incelenmelidir.

Bir projenin kaliteli olması gelecekte yaşayacağı yükselişlerde yardımcı etmenlerdendir. Birçok altcoini etkilediğinden dolayı Bitcoin hakimiyeti ve hareketleri de göz ardı edilmemesi gerekmektedir.

Yatırımcı belirli etmenleri göz önünde bulundurarak piyasa hakkında genel fikirler edinebilir. Aynı zamanda kripto para biriminin gelecek vadedip vadetmediği hakkında görüşlerde bulunabilir.

SLP Yükselir Mi? SLP Geleceği

SLP Yükselir Mi?

Peki, SLP yükselir mi? 24-25 Temmuz tarihinde yaşanan yükseliş ile birlikte fincan oluşumunu tamamlamakta olan SLP ilerleyen süreçte en yüksek değerini yani ATH değerini tazelemesi mümkün. Fakat bu senaryonun yaşanması için Bitcoin hakimiyetinin olumlu seyir etmesi, gündemde herhangi bir olumsuz haberin olmaması ve iyi bir işlem hacminin oluşması gerekebilir. Mayıs ayından itibaren yaşanan kalıcı düşüşler halen eski haline gelmemiş, yatırımcıya güven veren bir ortam oluşmamış durumda. Bu da ister istemez yaşanabilecek yükseliş olanağını azaltmaktadır.

SLP Coin Yorumları

SLP coin yorumları son zamanlarda sıkça araştırılmaktadır. Yaşanılan ani yükseliş ve düşüşler beraberinde panik alış ve satışları da getirdiğinden yatırımcılar soru işaretinin bol olduğu zamanlar yaşabilmekte. Bu gibi durumlarda kripto para biriminin temel ve teknik analizinden faydalanmalı, tek bir kripto para ile yetinmeyip piyasanın genelini incelemeye özen göstermeliyiz.

Profesyonel analistlerin yorumlarını da zaman zaman dikkate alabilirsiniz fakat körü körüne verilen kararlara uymak beraberinde büyük zararlara neden olabiliyor. Bu yüzden kendi tecrübeleriniz ve analizlerinizden de faydalanmalı, yapılan analizlere körü körüne bağlanmamayı öğrenmelisiniz.

SLP ATH Değeri Kaç?

Smooth Love Potion coin tüm zamanların en yüksek değeri yani SLP ATH değeri CoinGecko verilerine göre 0,399727 Dolardır. Bu değer borsadan borsaya küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Birçok kaliteli borsadan alış ve satış yapabileceğiniz kripto para birimi SLP yatırımcılarını ilerleyen süreçte neler beklediği konusunda heyecanlandırmayı başarmış durumda.

Smooth Love Potion (SLP) Coin Geleceği 2021

SLP Coin Alınır Mı?

SLP coin alınır mı? Sorusunun detayları yatırımcının kendi analiz gücüyle sınırlıdır. Bir kripto para biriminde gelecek vadeden etmenler görüldüyse; işlem hacmi, ortaya çıkan haberler, temel analizi ve tüm bunların yanı sıra teknik analiz doğrultusunda karar vermek çok daha doğru olacaktır. Ne kadar başarılı bir kripto para birimi seçecek olursanız olun ayı sezonunda, trend düşüşlerinde yakalandığınızda kısa vadede zararlarla karşılaşmanız mümkün. Bu yüzden yapacağınız yatırımlarda birkaç etmenle sınırlı kalmayın. Birçok etmeni göz önünde bulundurun ve genel piyasaya hakkında da bilgi alın. Yatırımlarınızda stop-loss ile oluşabilecek zararları en aza indirgeyin.

Amacı ve kullanım şeklinin bir hayli farklı olduğu SLP coin birçok yatırımcısının ilgisini bu yüzden çekmeyi başarıyor. Blokzincir teknolojisinin popüler bir oyunla ilişkilendirilmesi hem oyuna hem de kripto para birimi olan SLP’ye ilgiyi arttırmaktadır.

SLP Coin Fiyatı Ne Kadar? 1 SLP Kaç TL?

Piyasa sıralaması, piyasa değeri ve anlık SLP coin fiyatı için aşağıdaki verilerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer alan veriler CoinGecko tarafından sağlanmaktadır. Sizler yine de anlık fiyat ve diğer verilerin kontrolünü sağlamaya dikkat ediniz. 1 SLP Kaç TL? Sorusunun cevabı ise 25 Temmuz 2021 tarihinde 0.299 şeklindedir.

SLP coin ve daha birçok kripto para biriminin incelemesi için bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap