1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Altcoin Rallisi! Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Altcoin Rallisi! Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin
+ -

Son haftalarda Bitcoin’in yaşadığı önemli yükseliş Altcoin’lere de yöneldi. Çoğu kripto paralar kayda değer yükseliş yaşayarak yatırımcılarını sevindirmiş gözüküyor. Bitcoin’in önemli dirençleri geçmesi ile birlikte daha da artış yaşayabileceği gündeme oturmuş durumda. Diğer kripto paralarında beraberinde gitmesiyle piyasayı yeşil günler bekliyor diyebiliriz. Sizler için Son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin‘i derledik.

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Sizler için Son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin’i derledik. Bunlar; VTHO, SUN, CHR, TWT VE PNT Coin olmuştur.

Vethor (VTHO) Coin:

VeThor Coin, VeChain ağında çalışan birçok token’dan birisidir. Bu token, VeChain ağındaki uygulamaların çalıştırılması ve yürütülmesi için kullanılır. ₺5,313,554,714 piyasa değerine sahip olan VTHO, şu sıralar 0,016 cent civarında fiyatlanmaktadır. %40 yükseliş ile bugün Binance borsasının en çok yükselen kripto varlığı durumundadır.

SUN Coin:

Merkeziyetsiz bir kripto varlık olan Sun, borç verme, sigorta ve likidite alanında hizmet sunmaktadır. Tron altyapısı ile oluşturulmuştur. ₺1,664,163,286 piyasa değerine sahip olan Sun coin, 0,039 cent civarında fiyatlanmaktadır. Gün içerisinde %37 yükseliş yaşayarak borsanın en çok yükselen 2. kripto varlığı durumundadır.

Chromia (CHR) Coin:

Chromia, merkezi olmayan uygulamaları geliştirmek ve bunların büyümesine yardım etmeyi amaçlamaktadır. Ethereum altyapısı ile oluşturulmuştur. ₺1,632,482,756 piyasa değerine sahip olan CHR Coin, 0,44 cent civarında fiyatlanmaktadır. Bugün %33 yükseliş yaşayarak Binance borsasının en çok yükselen 3. kripto varlığı durumundadır.

Trust Wallet Token (TWT):

BEP-20 tabanlı bir kripto varlık olan TWT, popüler varlıkları ve blokzincir teknolojilerini destekleyen bir mobil kripto para cüzdanıdır. ₺1,434,911,353 piyasa değerine sahip olan Trust Wallet Token, 0,67 cent fiyatına sahiptir. Gün içerisinde %31 civarında yükseliş yaşayarak bugünün en çok yükselen 4. kripto varlığı durumundadır.

Penta (PNT) Coin:

Penta, CHR gibi merkezi olmayan uygulamaları destekleyen ve bunların gelişmesini amaç edinen bir yapıya sahiptir. Önceliği olarak yüksek performanslı uygulamaları geliştirmeyi hedeflemektedir. ₺23,075,676 piyasa değerine sahip olan PNT Coin, 1,2 Dolar civarında fiyatlanmaktadır. Gün içerisinde %18 yükseliş yaşayarak Binance borsasının en çok yükselen 5. kripto parasıdır.

Bizleri INSTAGRAM ve TELEGRAM’dan takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap