1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Bitcoin Yükseliyor! Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Bitcoin Yükseliyor! Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin
+ -

Son günlerde Bitcoin bir hayli yükselmektedir. Ayı sezonunda bulunan kripto para piyasası, Bitcoin’in her hareketini takip etmektedir. Kurban Bayramı’ndan itibaren devam eden yükseliş dalgası yatırımcıların dikkatinden kaçmamaktadır. 29.700 civarlarına kadar düşüp yükselişe başlayan Bitcoin, bugün itibariyle 44.000 Dolar’ı geçmeyi başarabilmiştir. Bitcoin’in gözle görülür artışı sayesinde Altcoin’ler de bundan nasibi aldı. Sizler için son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 Altcoin‘i derledik.

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 Altcoin’i sizler için derledik. Bunlar; Badger, OXT, QTUM, VITE ve ERN Coin’dir.

Badger (DAO) Coin

Badger, birçok akıllı sözleşme platformuna teminat sağlamak amacıyla Bitcoin kullanımını basitleştiren uygulama ve ürünler oluşturmayı amaçlayan merkeziyetsiz bir blokzincir teknolojisidir. ₺2,496,712,173 piyasa değerine sahip olan Badger, şu sıralar 28 dolar civarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde %80 kadar yükselmeyi başararak bugün Binance borsasının en yükselen kripto varlığı durumundadır.

Orchid (OXT) Coin

Orchid, ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Orchid, Her hangi bir katılımcıdan bant genişliği satın almasına izin vermek için kripto para birimi ödemelerini kullanma karşılığında internet özgürlüğü sağlamayı amaçlamaktadır. ₺2,368,385,730 piyasa değerine sahip olan OXT, şu sıralar 0,39 cent civarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde %25 kadar yükselmeyi başararak borsanın en yükselen 2. kripto varlığı durumundadır.

Qtum (QTM) Coin

Qtum, çoklu sanal makineler aracılığıyla Bitcoin’in UTXO modelini harmanlayan açık kaynaklı ve merkeziyetsiz bir blokzincir teknolojisidir. ₺9,180,184,041 piyasa değerine sahip olan QTUM, şu sıralar 10.6 dolar civarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde %24 kadar yükselerek borsanın en yüksek 3. kripto varlığı durumundadır.

Son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin

VITE Coin

Vıte, basit token işlemlerinin gerçekleştirilmesi için kullanılır. Düşük ücretli işlemleri kolaylaştırmak, hızlandırmak amacıyla tasarlanmıştır. Madenciliği de yapılabilir. ₺328,150,647 piyasa değerine sahip olan VITE, 0,07 cent civarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde %22 kadar yükselmeyi başararak bugün borsanın en yükselen 4. kripto parası durumundadır.

Ethernity Chain (ERN) Coin

Ethernity Chain, Ethereum altyapısıyla tasarlanmıştır. En büyük NFT kütüphanesi kurmayı ve kullanıcılarını çok iyi bir düzeyde ödüllendirmeyi amaçlıyor. ₺1,324,671,174 piyasa değerine sahip olan ERN, şu sıralar 13,7 dolar civarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde % 20 kadar yükselerek bugünün en çok artış gösteren 5. kripto varlığı durumundadır.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap