1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 saat içerisinde

Bitcoin’in yükselişe geçmesi ile birlikte son 24 saat içerisinde bazı altcoin’ler artışa geçmiştir. Bayramın ilk günü 29.700 dolar civarlarına kadar düşen Bitcoin bugün 34.000 dolar civarlarında fiyatlanmaktadır. Bitcoin’in bu gözle görülür artışı altcoin’leri de etkilemiş gözüküyor. Yeşile bürünen piyasada bazı kripto varlıklar göze çarpmaktadır. En çok artış gösteren 5 Altcoin’i sizler için derledik.

Son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 Altcoin’i sizler için derledik. Bunlar; Augur (REP), Sun Coin, Alice Coin, Unifi Protocol (UNFI) ve Fetch.ai (FET)’dir.

Augur (REP) Coin

Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olan Augur, önceden belirlenen seçim sonuçları, doğal olaylar veya firma performansları gibi olaylar üzerine tahmin piyasası oluşturulmaktadır. ₺2,909,234,556 piyasa değerine sahip olan Augur coin şu sıralar 30 dolar civarlarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde %30‘a yakın yükseliş yaşayarak bugün piyasanın en yükselen kripto varlığı durumundadır.

Unifi Protocol (UNFI) Coin

Unifi Protocol, merkeziyetsiz ve akıllı kontrat tabanlı bir Blokchain teknolojisir. Ethereum tabanlı olup büyüyen ve gelişen merkeziyetsiz kripto varlıkları bünyesine dahil etmeyi amaçlamaktadır. UNFI, ₺319,199,387 piyasa değerine sahiptir. Şu sıralar 8.6 dolar civarlarında fiyatlanan UNFI, son 24 saat içerisinde %24‘e yakın yükseliş yaşamıştır. Son 24 saat içerisinde Binance borsasında en çok yükselen 2. kripto para durumundadır.

En çok artış gösteren 5 altcoin

MyNeighborAlice (ALICE) Coin

Piyasaya sürüldüğü zaman yüzlerce kat artarak isminden pek fazla söz ettiren Alice bugünlerde de artış gösteriyor gibi gözüküyor. Bir sanal oyun olan Alice, herkesin sanal adalar satın alabileceği, eşyalar toplayıp bunları birleştirip inşa edebileceğiniz ve ticaret yapabileceğiniz bir oyundur. Alice token ise oyun içi ticarete yardımcı olmak için piyasaya sürülmüş bir kripto paradır.

Alice coin, ₺1,679,003,899 piyasa değerine sahiptir. Şu sıralar 11 dolar civarlarında fiyatlanmaktadır. Gün içinde %25 civarı yükseliş yaşayarak son 24 saatte en çok yükselen 3. kripto para durumundadır.

Sun (NEW) Coin

Merkeziyetsiz bir kripto varlık olan Sun Coin, Ethereum tabanlı olarak tasarlanmıştır. Tron’un kurucusu Justin Sun tarafından kurulan ve ismini de soyadından alan Sun, şifreleme ve sanatsal dünyalarda en iyileri birleştirdiğini söylemekte ve amaç etmektedir. Sun Coin ₺1,028,083,047 piyasa değerine sahiptir. Şu sıralar 0,02418 Cent civarlarında fiyatlanmaktadır. 24 saat içerisinde %17 kadar yükselerek gün içinde en çok yükselen 4. Altcoin durumundadır.

Fetch.ai (FET) Coin

Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan Fetch.ai, toplu öğrenmeleri sağlamak için makine öğrenmesi ve nesnelerin interneti cihaz algoritmalarını birbirine bağlamayı amaç edinmektedir. ₺2,063,622,863 piyasa değerine sahip olan FET Coin şu sıralar 0,32 Cent civarlarında fiyatlanmaktadır. Son 24 saat içerisinde %15 kadar yükselerek gün içinde en çok yükselen 5. Altcoin olmuştur.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap