1. Ana Sayfa
  2. Nedir?

Sun Coin Geleceği 2021 – Sun Coin Yükselir Mi?

Sun Coin Geleceği 2021 – Sun Coin Yükselir Mi?
+ -

Kripto para piyasası son günlerde yükselişlerine devam etmektedir. Özellikle Bitcoin’in önemli dirençleri aşarak piyasayı rahatlatmasıyla birlikte yatırımcılar sonunda rahat bir nefes alabilmişti. Altcoin’ler Bitcoin’inin yükselişine eşlik ederek piyasayı eski günlerine döndürdü diyebiliriz. Özellikle son birkaç gün içerisinde önemli yükselişler gördüğümüzü söyleyebiliriz. Zaman zaman dikkatlerden kaçsa da Sun Coin geleceği piyasanın önemli kripto varlıklarından biridir. Yaşadığı hacim patlamalarıyla bildiğimiz Sun Coin fiyatının da ucuz olması yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bu rehberimizde sizler için Sun Coin geleceğinin nasıl olduğunu, Sun Coin Alınır mı ve Sun Coin Yükselir mi gibi sorularınıza cevap olmaya çalışacağız.

Piyasada binlerce kripto para birimi bulunmakta fakat bazıları bunlardan ayrışmaktadır. Başarılı reklama ve güçlü projeye sahip olan blokzincir teknolojileri yatırımcılar tarafından daha çok dikkat çektiği biliniyor. Sun Coin’de bunlardan biri. Kripto para piyasasında ne olduğu bilinen ve dikkat çeken varlıklardan sayılabilir. Gelin Sun Coin nedir inceleyelim.

Sun Coin Nedir?

Sun Coin Nedir

Sosyal bir deney olarak tasarlandığı ve piyasaya sürüldüğü bilinen Sun, TRX tabanlı merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Birçok merkeziyetsiz kripto para birimi Ethereum tabanlı olmak üzeren tasarlanmıştır. Sun, Tron tabanlı tasarlanarak platformun Bitcoin’i olarak anılmaktadır. Sun Coin geleceğine çok inanıldığı ve projenin güçlü olduğu söylenmektedir. Tron kurucusu Justin Sun tarafından tasarlanan ve çıkartılan Sun Coin, sahibinin soyadını taşımaktadır.

Bu proje şifrelemeyi ve sanatsal dünyadaki en iyileri birbiriyle birleştirmeyi hedeflemektedir. Tamamen topluluk tarafından yönetilen Sun, her hangi bir ön madencilikten geçmedi ve geliştiren ekibe özel olarak Coin tahsis edilmedi. Başlı başına bir sosyal deney olduğunu söyleyebileceğimiz Sun için topluluğun gücüne son derece inanılmaktadır. Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak kabul edilen Binance’in CEO’su CZ ile yakın arkadaş olduğu bilinen Justin Sun, halihazırda önemli ve dikkat çeken bir kripto varlık durumundadır. Yaşadığı büyük düşüşler ile zaman zaman eleştiri konusu haline gelse de geçtiğimiz günlerde yatırımcısını mutlu etmiş gibi gözüküyor.

Sun Coin Geleceği – Sun Gelecek Vadediyor Mu?

Sun Coin Yükselir Mi

Kripto para piyasasının önemli isimlerinden Justin Sun’ın kripto varlığı olan Sun Coin geleceği en merak edilen konular arasındadır. Piyasanın bilinen varlıklarından biri olan Sun, yaşadığı büyük düşüşler ve bir o kadar da büyük yükselişler ile kendinden söz ettirmektedir. Geçtiğimiz aylarda yüzde yüze yakın düşüşler yaşayarak fazlasıyla eleştiri odağı haline gelmişti. Buna rağmen yatırımcılar tarafından bir kenara atılan bir kripto varlık olmayıp hacim patlamaları yaşamaya devam etmiştir. Son günlerde önemli yükselişler yaşayarak adından tekrar söz ettirdi ve yatırımcılarını sevindirdiğini görebiliyoruz.

Sun Coin geleceği, sahibinin önemli biri olması ve Binance CEO’su CZ ile yakın arkadaş olması sebebiyle güçlü olduğu söylenebilir. Önemli isimlerle adı anılmakta ve başarılı bir reklam politikası yürütülmektedir. Ayrıca Tron tabanlı olması çok ilgi çekmektedir. Günümüzde birçok merkeziyetsiz kripto varlığın Ethereum tabanlı olması Sun Coin’i onlardan ayrıştırmaktadır. Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorununun hâlâ devam etmesi ve 2.0 teknolojisinin bir türlü gelememesi sebebiyle TRX tabanlı projelerinin ilerleyen günlerde daha önemli yerlere geleceğini düşünebiliriz.

Sun Coin Yükselir Mi?

Sun Coin Geleceği

Kripto para piyasasının popüler varlıklarından biri olan Sun Coin önemli düşüşler yaşayarak yatırımcılarını korkutmuştu. Bu süreçten sonra önyargılı davranan yatırımcılar Sun Coin alınır mı ve Sun Coin yükselir mi gibi soruları sık sık sorgulamaya başlamıştı. Kurucusu Justin Sun olan bu kripto varlık TRX tabanlıdır. Piyasaya ilk sürüldüğü zaman güçlü bir reklam politikası izleyerek yatırımcıları kendilerine çekmeyi başarabilmişlerdir. Projenin kurucusu Justin Sun 2021 yılında Sun Coin’i değiştirerek Yeni Sun olarak tekrar piyasaya sürdü. 1 eski Sun’a sahip olanlara 1000 Sun vererek dikkatleri son derece üzerine çekmişti. Fazlasıyla manipülasyona maruz kalsa da popülerliğini kaybetmeyerek önemli bir gelişim kaydetmektedir. Geçtiğimiz günlerde %40 civarlarında yükseliş yaşayarak yatırımcılarını mutlu etti ve Sun Coin yükselir mi gibi sorulara bir nebze de olsa cevap vermiş oldu.

Sun Coin ATH Değeri

ATH, All Time High’ın kısaltması. Bir kripto paranın ulaştığı en yüksek fiyat seviyesini ifade eder. SUN Coin ATH değeri ise $66.45 Dolar’dır. All Time High değerine 11 Eylül 2020’de ulaşmıştır

Sun Coin Fiyat – 1 Sun Kaç Türk Lirası?

Fiyatı bir hayli dalgalı olarak bilinen ve manipülasyonlara son derece açık olan Sun Coin şu sıralar 0,037 cent civarında fiyatlanmaktadır. ₺1,567,650,921 piyasa değerine sahip olan Sun, 19,900,730,000 ile kısıtlı bir arza sahiptir. Eski Sun ve yeni Sun olarak ikiye ayrılarak fiyatında da önemli değişiklikler görülmüştür. ATH değeri 66 dolar civarlarında olan Sun, 0,037 cent fiyatına sahip olması yatırımcıları fazlasıyla korkutmaktadır. Bu kadar geniş bir fiyat aralığına sahip olması dalgalı hareketler sergilediğini gösterebilir. Türk lirası olarak 1 Sun 0,31 kuruşa tekabül ettiğini söyleyebiliriz.

Sun Coin Yorumları – Sun Coin Alınır Mı?

Sun Coin Alınır Mı

TRX tabanlı bir kripto varlık olan Sun Coin önemli bir kripto insanı olan Justin Sun tarafından piyasaya sürülmüştür. Başarılı bir isim ve reklama sahip olmasıyla kendinden fazlasıyla söz ettirmektedir. Bunların yanı sıra yaşadığı fiyat dalgalanmalarıyla yatırımcıları bir hayli korkuttuğunu görebiliyoruz. Geniş bir fiyat aralığına sahip olması sebebiyle yatırımcılar ticaret yapmaktan çekiniyor ve Sun Coin alınır mı gibi sorulara cevap aramaktadır. Ne kadar eleştiriye maruz kalsa da piyasadaki popülerliğini kaybetmemesi onun hâlâ önemli bir kripto para birimi olduğunu gösteriyor diyebiliriz. Sun Coin projesini ve ortaklıklarını iyice inceleyip analiz ederek kısa veya uzun vadede kazandırıp kazandırmayacağını planlayabilir ve yatırımlarınızı bu yönde değerlendirebilirsiniz.

Sun Coin geleceği gibi daha fazla içerik için bizleri İnstagram’da ve Telegram’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap