1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
Trendlerdeki Yazı

SXP Coin Geleceği 2021 – Swipe Coin Alınır Mı?

SXP Coin Geleceği 2021 – Swipe Coin Alınır Mı?
+ -

SXP Coin geleceği ve temel analizi birçok yatırımcıyı ilgilendiriyor. Swipe (SXP) kısa sürelerde beklenmedik yükselişler yaşayan kripto para birimi olarak bilinmekte. 2021 yılı diğer birçok kripto para biriminde olduğu gibi güzel yükselişler görülmüş ve ATH değerine ulaşmıştı. Fakat Mayıs ayında SXP’de yaşanan düşüş birçok yatırımcıda panik havası yaratmış durumda. 5.87$’dan kısa bir zaman diliminde 1.37$’a doğru yaşanan düşüş 2021 yılındaki güzel performansının bir kısmını kaybetmesine neden oldu. Yatırımcılarda büyük soru işaretlerine neden olmakla beraber SXP Coin Geleceği 2021 yılının sonlarında nasıl olacağı büyük merak konusu haline geldi.

Tüm kripto para birimlerinde yaşanan Mayıs düşüşünün yanı sıra SXP ATH değerinden 19 Mayıs’a kadar hali hazırda düşüş sergiliyordu. Bitcoin’in büyük değer kaybı tüm piyasayı etkilemiş ve hali hazırda değer kaybetmiş SXP daha da düşük fiyatlara gelmiş durumda. Bundan sonraki performansı ise çok büyük önem arz ediyor. Peki, tüm bu konuların öncesinde gelin SXP temel analiz kısmıyla Swipe Token’i tanıyalım.

SXP Temel Analiz

Swipe (SXP) temel analizinde Swipe platformunun sahibi, ne işe yaradığı, fiyatının ne olduğu ve gelecek vaat eden bir kripto para birimi olup olmadığı konusunda fikirler edineceğiz. Ulaştığı ATH değeri ve kullanım alanları gibi daha birçok bilgi SXP Coin’i tanımamız açısından büyük önem taşımaktadır.

SXP Coin Nedir?

SXP coin diğer birçok kripto para biriminden ayrışmaktadır çünkü fiat ve kripto para dünyası arasında köprü görevi görerek önemli bir yere sahiptir. Swipe, kripto para birimlerinin gerçek zamanlı olarak itibari para birimleri şekliyle harcanmasını sağlamaktadır. Bu köprü görevi hali hazırda kullanılan ödeme ağlarını kripto para birimlerine bağlayarak kripto paraların kullanımını kolaylaştırmaktadır. Birkaç saniyede gerçekleşebilen kripto para işlemleri Visa ödemesi kabul eden birçok yerde geçerliliği bulunuyor.

SXP Coin Geleceği 2021

SXP Coin Kimin?

SXP, Swipe Şirketinin oluşturmuş olduğu bir kripto para birimidir. Swipe Şirketinin kurucusu ise Joselito Lizarondo’dur. Swipe, Temmuz 2020 tarihinde ise dijital para borsalarının öncülerinden Binance tarafından satın alındı. Kendini diğer birçok kripto para biriminden ayıran özelliklerinin yanı sıra ünlü bir borsanın bu kripto para birimini satın almasının ve listelemesinin ardından çok daha değerli bir hal almasında etkili oldu.

SXP Coin Yükselir Mi?

SXP coin temel analizinin yanı sıra SXP coin yükselir mi? soruları ise şu süre zarfında önem kazandı. Binance ekosistemine dahil olan Swipe aynı zamanda kendi ekosistemini de bulundurmaktadır. Bu ekosistemlerin değer kazanması, büyümesi SXP Coin için bir yükseliş niteliğinde olacaktır.

1 SXP Kaç TL

1 SXP Kaç TL merak eden yatırımcılar için aşağıda bulunan kısımda güncel kurdan hesaplamayı yapabilirler. 1 SXP an itibariyle 2.25 dolar değerine sahip. Aynı zamanda USD yazan kısma tıklayarak istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.

SXP Yorumları

SXP yorumları birçok kripto para yatırımcısı için önemli bir etmendir. Elbette ünlü analistlerin kripto paralar hakkında yapmış olduğu yorumlar dikkate alınabilir fakat körü körüne bu yorumlara bağlanılmamalı, temel analizi yapılması ile birlikte bu kripto para biriminin teknik analizi hakkında da kendi fikrinizi oluşturmaya odaklanmalısınız. Tüm bunlar sayesinde yatırımlarınızın çok daha kazançlı ve daha az riskli bir hal aldığını göreceksiniz. Swipe yorumları için sitemizde yayınlanacak haberleri takip edebilirsiniz.

SXP yorumları

SXP Gelecek Vaat Ediyor Mu?

Peki onca bilginin ardından gelelim SXP gelecek vaat ediyor mu? Birçok kripto para birimi yatırımcılara farklı işlevler ve olanaklar sunmaktadır. Sunmuş olduklarından yola çıkarak da o kripto para biriminin yatırıma değer olup olmadığı konusunda fikirler elde edinilebilir. Elbette kripto para biriminin işlem hacmi, teknik altyapısı, teknik analizi, ekosistemi ve çok daha fazlası da gelecek vaat edebileceği konusunda bilgi vermektedir. Kripto para birimleri ve itibar para birimleri arasında köprü görevi görmesi parlak bir kripto para birimi olduğunun göstergesidir. Fakat risklerin, bilinmezliğin çok olduğu bu dönemde teknik analizin, gelecek olumlu/olumsuz haberlerin yükseliş ve düşüşlerinde, uzun vadede nerelere geleceği konusunda farklılıklara neden olabileceği bilinmelidir.

SXP ATH Değeri Kaç?

SXP’nin en yüksek görmüş olduğu değer 5.87 Dolar’dır. Bu değeri 3 Mayıs’ta görmüş ve kısa bir süre sonra da yükselişine son verip büyük bir düşüş yaşamıştır. 2020 yılının 8. ayında 5 Dolar gördükten sonra 0.50 Dolarları da görüp tekrardan 2021 yılının Mayıs ayı ile eski ATH rekorunu yenilemiş oldu. Bitcoin hareketleri, gelen olumlu haberler ve SXP’de yüksek hacim ya da altcoin rallisi sonucu eski ATH değerlerine ulaşabileceği gibi uzun vadede yeni ATH değerleri de gerçekleşebilir.

SXP Coin Hangi Borsalarda Var?

SXP Coin yani Swipe Binance, Kucoin, Gate.io ve Uniswap gibi 50’den fazla kripto para borsasında yer almaktadır. Elbette SXP dahil diğer tüm kripto para birimi alışverişlerinizde kullanacağınız borsayı seçerken bulundurduğu borsasından ziyade borsanın güvenilirliğine göre seçim yapmanız çok daha doğru olacaktır. Swipe token satın almak isteyen yatırımcılar da belirtilen onlarca borsadan güvenilir gördüğü herhangi biriyle satın alım işlemini gerçekleştirebilir.

SXP Coin Ne Kadar?

Swipe Coin Alınır Mı?

SXP Coin alımı yapmak için birtakım olumlu izlenimler görmemiz gerekmektedir. Mayıs ayından itibaren piyasada yaşanan soru işaretlerinin bol olduğu bu dönem alım ve satımlar için bilinmezliğe neden oluyor. Bu yüzden bu gibi benzer dönemlerde temkinli hareket etmek ve doğru karar için acele etmemek en doğrusu olacaktır. Temel analizi yapılsa da teknik analiz yapılmış olsa da her şey olumlu gösterdiği halde istenildiği gibi gitmeyebilir. Tüm bunların yanında Bitcoin hareketleri ve haberlerden doğan spekülasyonlar kolayca fiyatta düşüşe ya da yükselişe gitmesinde etkili olabilir.

Bizleri Telegram’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Teşekkürler rehber yazınız için. Gayet bilgilendirici bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir