1. Ana Sayfa
  2. Nedir?

Theta Coin Geleceği 2021 – Theta Yükselir Mi

Theta Coin Geleceği 2021 – Theta Yükselir Mi
+ -

Son zamanlarda kripto para yatırımları son derece çeşitlilik kazandı. Farklı alanlara hitap eden blokzincir teknolojileri (eğlence, sanal oyun, finans) ile birlikte yepyeni kripto paralar çıkmaktadır. Theta coin’de bunlardan biri diyebiliriz. Son günlerde hacminin artması ve yukarı yönlü yükselmesi ile birlikte yatırımcılar tarafından Theta Coin geleceği son derece merak edilmektedir. Bitcoin’in yükselmesi ile birlikte piyasa biraz olsun normale dönmüştür. Bu süreçte popülerliği artan Theta Coin için yatırımcıları bilgilendirecek şekilde rehberimizi okuyabilirsiniz. Bu rehberimizde Theta Coin nedir, Theta Coin geleceği, Theta Coin yükselir mi, Theta Coin alınır Mı ve Theta Coin fiyatına dair konular hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Theta Coin Nedir?

Theta, video akışları, canlı yayınlar ve yayıncılar için tasarlanmış blokzincir tabanlı bir ağ olarak tanımlanabilir. Video akışlarını merkeziyetçi bir yapıdan kurtarmayı amaçlamaktadır. Bu amaçları ile birlikte sektörde çalışanlar verimli, uygun maliyetli ve adil bir ortama sahip olacaklarını düşünmektedirler. Video platformlarının sorunlarına odaklanarak yola çıkan Theta, hedeflerini bu yönde gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Düşük kaliteli video yayınlarının, bazı platformların yayıncılarda çok komisyon kesmeleri, bir merkeze bağlı ve az kârlı olması sebebiyle bu alana odaklanmaktadır. Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan Theta, yayıncılık ekosistemini güçlendirerek daha kârlı bir ortama çevirmeyi hedeflemekte ve çalışmaktadır.

Theta Coin Geleceği

Theta projesi kendi tokeni olan Theta Coin ile birlikte katılımcıların yani yayıncıların ağ içerisinde yönetim seçenekleri sunmaktadır. Video yayıncılığı sistemini kökten değiştirmeyi amaçlayarak, Theta Coin geleceğinin de uzun olduğunu göstermektedirler. Theta, Sistem içerisindeki kullanıcılar, sahip oldukları bilgileri ve bant genişliklerini birbirleriyle paylaşabildikleri medya içerikleri için kurulmuş bir platformdur.

Theta teknolojisi,video akışlarına yenilik getirmek, merkeziyetçi yapıdan kurtarmak ve bu işi daha kârlı duruma getirmek için çalışmaktadır. Theta Coin geleceğini şu 3 adım ile yönlendirmektedir:

1- Yüksek Video Kalitesi: Kalitesiz videoların önüne geçebilmek için uçtan uca merkeziyetsiz bir yapı sunar. Theta platformu üzerinden tüm dünyaya sorunsuz ve son derece kaliteli videolar sunabilirsiniz.

2- Düşük Maliyetler: Yayıncılar ve içerik üreticiler pahalı komisyonlardan epey şikayetçiler. Video ve yayıncılık işinin kârlılığının azaldığını düşünmektedirler. Theta sistemi yenilikçi projeler ile video akışlarını daha kârlı bir yapı haline dönüştürmektedir. Zaman geçtikçe düşük masraflar daha fazla kullanıcıya hitap edecek ve Theta Coin geleceğine olumlu yansıyacaktır.

3- Kullanıcıların ve İzleyicilerin Theta Coin ile Ödüllendirilmesi: Sistem izleyicileri bant genişliğini ve medya içeriklerini birbirleriyle paylaştıkça Theta Coin kazanabilecekler. Kazandıkları tokenleri kendileri harcayabilir ya da istediklerini yayıncılara bağışlayabilmektedirler.

Gelişen ve büyüyen kripto para dünyasında eğlence sektörüne hitap eden blokzincir teknolojileri çok önemli yer kaplamaktadır. Blokzincir gibi karmaşık bir yapıyı böyle eğlenceli bir şekilde yatırımcılara anlatmak Theta Coin geleceğini olumlu etkilemektedir. E-spor, film, eğlence, video yayınları, uzaktan eğitim gibi birçok alana hitap etmektedir. Kullanıcılarına merkeziyetsiz bir video paylaşım platformu sunarak büyük bir yatırım yapmaktadır. Yüksek video kalitesi ve düşük maliyet ücretleri ile birlikte Theta Coin geleceğinde yatırımcıları kendilerine çekmesi planlanmaktadır. Aynı zamanda Theta platformu içerisinde uygulama geliştirebilir bunları kullanıma sunabilirsiniz. DApp’ler sayesinde merkeziyetsiz uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Kripto para dünyasının güvenliği sık sık sorgulanmaktadır. Kullanıcılar yatırım yaparken güvenilir bir teknolojiye yönelmek istemektedirler. Theta sistemi Proof of Stake (PoS) yapısına dayanmaktadır. Yüksek işlem hacminin güvenliğini sağlayabilmek için ise Byzantine Fault Tolerance (BFT) adında konsensüs algoritmasını kullanmaktadırlar. Aynı zamanda binlerce düğümü içerisinde bulunduran Guardian adında koruyucu ağları mevcuttur.

Theta projesi ve sistemi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Theta Token (Theta) Kimin?

Theta, 2018 yılında Mitch Liu ve Jieyi Long tarafından kuruldu. Mitch Liu uzun yıllar boyunca oyun sektöründe çalışmış deneyimli birisi olarak bilinmektedir. Bir mobil sosyal oyun stüdyosu sahibi ve Theta protokolündeki ilk merkeziyetsiz uygulama olan e-spor platformu Sliver.tv isimli projenin de kurucu ortağı olmaktadır. Ortağı Jieyi Long ise oyun sektöründe deneyiminin yanı sıra bir süre sonra Sliver.tv’nin kurucu ortağı olmuştur. Az kişiyle çalışsalar da gayet deneyimli bir ekiplerinin olduğunu görebiliyoruz. Theta Coin geleceği bu iki ortağın yapacağı yeniliklere göre şekillenecektir.

Theta Coin Geleceği – Theta Gelecek Vadediyor Mu?

Theta Coin nedir

Theta Coin geleceği yatırımcılar tarafından çok merak edilmektedir. Son zamanlarda hacminin artması ve fiyatının yükselmesi ile birlikte daha fazla yatırımcının dikkatini çekerek ilgi konusu haline gelmiştir. Theta Coin nedir ve Theta Coin geleceği hakkında birçok merak edilen soru oluşmuştur. Theta’nın video akışları üzerinde çalışması ve daha kaliteli bir deneyim sunması önemli gözüküyor. Canlı yayınların ve videoların son derece kaliteli olarak sunulması, yayıncıların daha düşük maliyetlere çalışması ve bu işi kârlı duruma gelmesi için çalışılmaktadır. Video sektörünü merkeziyetsiz bir yapıya dönüştürmek istemektedirler.

Sistemdeki güvenliği sağlamaları ve yatırımcılarına daha iyi bir deneyim vadetmeleri ile beraber Theta Coin geleceği olumlu etkilenecek gibi gözüküyor. Blokzincir teknolojisini eğlenceli bir içerik ile kullanıcılarına sunarak önemli bir adım atmaktadırlar. Aynı zamanda sistemi kullanan izleyicilerin ödül kazanabilmesi iyi bir hamle gibi duruyor. İzleyicilerin bant genişlikleri ve medya içeriklerini paylaşması karşılığında kazandıkları ödülleri ister kendileri kullanabilir ister sistemdeki yayıncılara bağış yapabilmektedirler.

Theta Coin Yükselir Mi?

Son günlerde Bitcoin‘in artması ile birlikte piyasa biraz olsun normale dönmüştü. Altcoin’ler de bu durumdan nasibini alarak yükselişe geçmiştir. Kripto para dünyasının çeşitlilik kazanması ile birlikte yeni Coin’ler eklenmektedir. 3 Yıllık tarihi bulunan Theta Coin bu günlerde fazlasıyla popüler gibi gözüküyor. Binance borsasının en hacimli kripto paraları arasına girerek ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Son günlerde güzel artışlar yaşayarak yatırımcılarını kendilerine çekmeyi başarabilmişlerdir. Video akış ve yayıncılık dünyasına hizmet etmesi ile bilinen Theta Coin yükselir mi gibi sorular fazlasıyla duyulmaya başlamıştır. Theta projesini iyice inceledikten sonra analizi yaparak uzun veya kısa vadede kazandırıp kazandırmayacağını görebilirsiniz. Bir kripto paraya yatırım yapmak için ilk adım projenin detaylarını incelemek olacaktır. Teknolojisine ve geleceğine güvendiğiniz projeleri yatırım listenize koyabilirsiniz.

Theta Coin ATH Değeri

ATH, All Time High’ın kısaltması. Bir kripto paranın ulaştığı en yüksek fiyat seviyesini ifade eder. Theta Coin ATH değeri ise $15.72 Dolar’dır. All Time High değeri’ne 16 Nisan 2021’de ulaşmıştır

1 Theta Kaç Türk Lirası?

1 Theta kaç Türk Lirası merak eden yatırımcılar için aşağıda bulunan kısımda güncel kurdan hesaplamayı yapabilirler. 1 Theta an itibariyle  5,7 Dolar değerine sahip. Aynı zamanda usdt yazan kısma tıklayarak istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.

Theta Coin Fiyat

Theta Coin son zamanlarda yaşadığı güzel yükselişler ile birlikte yatırımcıların dikkatini çekmiş gibi gözüküyor. Borsada hacmini artmasıyla ve yüksek sıralara yükselmesiyle bunu göstermektedir. ₺50,454,686,732 piyasa değeri ile 20. sırada bulunan Theta, önemli kripto paralar arasına girmiş gibi gözüküyor. 1,000,000,000 ile kısıtlı bir arza sahip olan Theta’nın dolaşımda 1.00B Token’i mevcuttur. Şu sıralar 5.7 Dolar civarlarında fiyatlanmaktadır. Son günlerde güzel artışlar yaşayarak Theta Coin yükselir mi gibi sorulara daha fazla maruz kalmaktadır.

Theta Coin Alınır Mı?

Theta Coin Alınır mı

Video ve yayıncılık sektörünü daha kaliteli, düşük maliyetli, merkeziyetsiz ve kullanıcılar için daha kârlı bir yapı haline dönüştürmek isteyen Theta Coin geleceği çok merak edilmektedir. Son günlerde güzel yükselişler yaşayarak yatırımcılar tarafından dikkat konusu haline gelmiştir. Yatırımcılar Theta Coin alınır mı gibi sorulara cevap aramaktadırlar. Gelişen ve güçlenen kripto para dünyasında eğlence sektörü ile hizmet eden Theta güçlü bir kripto varlık gibi gözükmektedir. Şu günlerde otoritesi artan ve isminden daha fazla söz ettirerek kendini kanıtlamış gibi gözüküyor. İlerleyen zamanlarda daha fazla dikkat edilecek bir kripto para haline geleceğini görebiliriz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap