1. Ana Sayfa
  2. Nedir?
  3. TLM Coin Geleceği 2021 – Alien Worlds (TLM) Coin Yükselir Mi

TLM Coin Geleceği 2021 – Alien Worlds (TLM) Coin Yükselir Mi

TLM Coin Geleceği

Kripto para piyasasının ayı sezonunda olması dolayısıyla durgun ve sıkıcı bir piyasa izlenimi vermekteydi. Kurban Bayramı’nın ilk günü Bitcoin, 29 bin dolar civarlarında kadar düşerek yatırımcılarını bir hayli korkutmuştu. O günden hemen sonra artışa geçerek 42 bin Dolar’a kadar yükselmeyi başarabildi. Bitcoin kendisi ile birlikte Altcoin’leri de yanında sürükleyerek yükselen bir piyasaya geçiş yaptı. Bazı kripto paralar çok iyi yükselişler yaşayarak yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Şu sıralar merak konusu haline gelen Alien Worlds hakkında detaylı rehber hazırladık. Peki TLM Coin Geleceği nasıl ve TLM Coin Nedir?

Piyasanın normale dönmesi ile birlikte TLM Coin geleceğinin açık olduğunu ve büyük yükselişler yaşayacağını düşünen yorumcular bulunmaktadır. Alien Worlds projesi gerçekten başarılı ve geleceği var mı inceliyoruz.

TLM Coin Nedir?

Son haftalarda güzel yükselişler yaşayan ve kripto para dünyası tarafından dikkat çeken TLM Coin geleceğini inceleyeceğiz. Yatırımcılar tarafından merak konusu olmasının yanı sıra yaşadığı yükselişler ile beraber akıllarda soru işareti oluşturmaya başlamıştır. Bu kripto para hakkında bilgilenmek isteyen yatırımcılar için TLM Coin nedir?

Alien Worlds (TLM) DeFi kategorisinde oyun sektörü için tasarlanmış ve oluşturulmuş bir blokzincir teknolojisidir. Sanal bir oyun ile blokzincir teknolojisini birleştirmeyi seçen TLM, Ethereum altyapısını kullanmaktadır. Sanal bir oyun sayesinde yatırımcıların token kazanabileceği bir platforum sunan TLM, ekonomik rekabeti desteklemektedir. Birçok kripto varlık gibi merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan Alien Worlds, 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Alien Worlds oyununda savaşlara katılabilir, oyun içindeki görevleri yapabilir, gelişebilir ve bu sayede madencilik yapabilirsiniz. Yaptığınız madencilik size TLM Coin olarak geri dönecektir. Bazı görevleri tamamlayabilmek için oyun içi satın almalar yapabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde gezegenler oluşturulmaktadır. Bu gezegenlere isim verilir ve kullanıcılar buradan toprak satın alırlar. Oyuncular kendilerini geliştirerek topraklarını büyütebilir, daha büyük bir araziye hükmedebilirler. Teknolojinizi artırıp savaşlara katılabilir, kazandığınız savaşlar ile birlikte TLM Coin kazanabilirsiniz. Kazandığınız TLM’ler ile oyun içi satın alımlar yapabilir ve kendinizi geliştirebilir ya da başka yolları tercih edebilirsiniz. Günümüzde bir çok insan yatırım aracı olarak kripto madenciliğini görmektedir. Donanımlı ve güçlü sistemler ile güzel kazançlar kazanılabilmektedir. Alien Worlds ise size oyun oynayarak madencilik yapma imkanı sunuyor. Oyuncular başta olmak üzere kripto yatırımcıları tarafından ilgi çeken bir durum gibi gözüküyor. Sadece oyun oynayarak ve kendinizi geliştirerek TLM Coin kazanabilirsiniz.

TLM Coin Nedir

TLC birçok kripto para gibi merkeziyetsiz bir yapıya sahip olmasının yanı sıra düşük işlem ücreti ve saniyeler içerisinde transfer imkanı sunmaktadır. Kripto piyasasının riskli ve saldırıya açık olduğunu düşünen yatırımcılar için ise çevrimdışı cüzdanlarda TLM Coin’lerini saklayabilme olanağı mevcuttur. Oyun oynayarak token kazanmanızı ve sistemde söz sahibi olmanız sağlanır. Yeni bir varlık olmasının yanı sıra geleceğe dair plan yapmaya başladılar. Gelecek yıllarda oyun içinde yeni araziler çıkaracaklarını ve daha fazla oyuncuyla beraber olacaklarını planlamaktadırlar. Proje sahiplerin önümüzdeki yıllar için bir yol haritası paylaşmış ve bunu takip edecekler gibi gözüküyor.

Alien Worlds projesi hakkında merak ettiklerinize ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TLM Coin Geleceği – Alien Worlds Gelecek Vadediyor Mu?

TLM Coin Geleceği

Günümüz kripto paralarında sık sık sanal oyun üzerine çalıştıklarını görebiliyoruz. Blokzincir gibi karışık bir teknolojiyi eğlenceli bir sanal oyun ile kullanıcılarına öğretmek önemli duruyor. Alice, AXS, Theta gibi blokzincir teknolojilerinin de kendi sanal oyunları vardır. TLM Coin 2021 yılında bir sanal oyun ile çıkmıştır. Bu oyunda kendinizi güçlendirebilir, gelişebilir ve savaşabilirsiniz. Oyun içinde kazandığını TLM Coin’ler ile birlikte NFT’ler satın alabilir ya da farklı yollar ile cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

Yatırımcılar sanal oyun ile birlikte Alien Worlds geleceğini çok merak etmektedirler. Son zamanların popüler kripto paralarından biri olarak kabul edilmektedir. Eğlenceli bir şekilde yatırımcılarına hitap etmesi ve oyun oynayarak madenciliğe olanak sağlaması TLM Coin geleceği için olumlu gözüküyor. Madencilik yapmak için donanımlı ve güçlü bir sisteme ihtiyacınız kalmadan oyun oynayarak eğlenip TLM Coin kazanabilirsiniz. Gelişen ve büyüyen kripto para dünyasında sanal oyun içerikli teknolojiler önemli yer kaplayacaktır.

TLM Coin Yükselir Mi?

Son haftaların önemli kripto paralarından biri olan TLM, yatırımcıların fazlasıyla dikkatini çekmiştir. Güzel yükselişler yaşayıp ve yatırımcılarını mutlu ederek akıllarda soru işaretleri oluşturmaya başlamıştır. TLM Coin yükselir mi gibi sorulara cevap arayan yatırımcılar projenin analizini yapma gereksinimi duymuşlardır. Piyasaya ilk çıktığı gün 6 dolar civarlarında kadar yükselerek büyük yankı uyandırmıştı. Şu sıralar 0,30 cent civarlarında fiyatlanarak acaba eski fiyatına ulaşabilecek mi gibi konular merak konusu haline geldi.

Alien Worlds adında sanal bir oyun sayesinde TLM Coin kazanabileceğiniz bir imkan sunulmaktadır. TLM teknolojisinin sanal bir oyuna dayanması yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Bir projeye yatırım yapmadan önce proje iyice analiz edilmeli, kısa vade veya uzun vadede kazanç sağlayıp sağlayamayacağını siz yatırımcılar belirlemelisiniz.

TLM Coin ATH Değeri

ATH, All Time High’ın kısaltması. Bir kripto paranın ulaştığı en yüksek fiyat seviyesini ifade eder. TLM Coin ATH değeri ise $7.16 Dolar’dır. All Time High değerine 11 Nisan 2021’de ulaşmıştır

1 TLM Kaç Türk Lirası?

1 TLM kaç Türk Lirası merak eden yatırımcılar için aşağıda bulunan kısımda güncel kurdan hesaplamayı yapabilirler. 1 TLM an itibariyle  5,7 Dolar değerine sahip. Aynı zamanda usdt yazan kısma tıklayarak istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.

TLM Coin Fiyat

Son zamanların önemli kripto varlıklarından biri olan TLM Coin fiyatı merak edilmektedir. Piyasaya ilk sürüldüğü gün 6 dolar civarlarına kadar yükselip düşüşe geçmişti. Şu sıralar 0,30 cent civarlarında fiyatlanan Alien Worlds ₺2,240,434,510 piyasa değerine sahiptir. 5,189,345,239 toplam arza sahip olan TLM, yavaş yavaş piyasaya sürülmektedir. 10,000,000,000 maksimum arza sahiptir.

TLM Coin Alınır Mı?

TLM Coin Yükselir Mi

Sanal bir oyun olan Alien Worlds, oyun oynarak madencilik yapabileceğiniz ve TLM Coin kazanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Kazandığınız tokenler ile oyun için satın alım yapıp kendinizi geliştirebilir ya da cüzdanınıza çekim yapabilirsiniz. Piyasaya ilk sürüldüğü zaman yüksek fiyatlara ulaşarak TLM Coin alınır mı ya da TLM Coin yükselir mi gibi sorulara maruz kalmaktadır. Proje sahiplerinin geleceğe dair yol haritalarının olması ve bir plan dahilinde yürümesi önemli. Projeyi ve sanal oyunu iyice analiz ederek TLM Coin alınır mı gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu projenin bir kazanç kapısı olup olamayacağını detaylı bir şekilde analiz etmelisiniz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap