1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

TrueFi Coin Geleceği 2021 – TRU Coin Alınır Mı?

TrueFi Coin Geleceği 2021 – TRU Coin Alınır Mı?
+ -

5 Ağustos tarihinde yaşadığı akıl almaz yükselişle birçok yatırımcının ilgisini çeken ve araştırmaya başladığı TrueFi coin geleceği ile merak uyandırmaya devam ediyor. Son dönemlerde merkeziyetsiz finans uygulamalarının da ön plana çıkması onu daha başarılı kılıyor. TrueFi, kısacası Likidite sağlama odaklı çalışan bir kredi platformudur. Alanında benzerlik gösterdiği likidite sağlayıcılarına faiz ve getiri sağlayan kripto para projesidir.

Yatırımcının seçeceği farklı likidite havuzları bünyesinde farklı risk ve getiri oranlarını da barındırır. Havuzlardan elde edilen getiriler projenin bir parçası olan ve protokolün de temelini oluşturan TRU coin ile sağlanmaktadır.

TrueFi Coin Nedir?

TrueFi coin, TRU sahipleri tarafından yönetilen, 1:1 destekli TUSD başta olmak üzere popülaritesi yüksek sabit paraları oluşturdu. TRU, stabil fiyatlı kripto paralar ile teminatsız sermaye ödünç alma, faiz imkanı sunma gibi birtakım avantajların yer aldığı protokolün yerel kripto para birimidir. Bir önceki ATH değerine de Binance’de listelenme haberi duyurulduğunda ulaşmıştı.

TrueFi Coin Geleceği | TrueFi Gelecek Vadediyor Mu?

Bir kripto para biriminin gelecek vadediyor olup olmadığına karar vermek bir hayli zordur. Kripto paranın temelinde bulunan birçok etmene göz atılmalıdır. Zaman zaman ne kadar başarılı temel ve teknik analiz yapılsa da işler beklendiği gibi gitmiyor. Bu riskli yatırım alanında gelecek vadeden kripto para arayışındaki yatırımcılar genel itibariyle kripto paranın amacına, yaptığı ve yapacaklarına dikkat etmektedir. Kripto para biriminin özgünlüğü, yönetim kadrosu, ne zamandan beri piyasada bulunduğu ve grafik incelemesine de bakılabilir.

Genel itibariyle bünyesinde risk bulunduran bu alanda uzun vadede kripto para biriminin nerelere geleceğinin tahmini yapılması neredeyse imkansızdır. Çünkü kripto paralar hakkında alınan kararlar, spekülatif haberler ve genel piyasanın durumu kripto paraların çoğunu etkilemektedir.

TrueFi Coin Geleceği

TrueFi Yükselir Mi?

TrueFi hali hazırda içeriğin yazıldığı sırada yükselişini yapmış durumda. İşlem hacminin tavan yaptığı şu sıralar TrueFi projesine olan ilgiyi arttırmasına neden oldu. Bu yükseliş ve işlem hacminin artışı kısa ya da uzun vadede devam etmesi durumunda çok daha fazla yatırımcı tarafından tanınacak, adı duyulacaktır. Olası gelebilecek yükseliş için yatırımcılar TrueFi hareketlerinin haricinde dış faktörlere de iyi bir şekilde göz atmalıdır.

Bitcoin hakimiyeti, genel pazar durumu, ülke ve firmalar tarafından kripto paralar hakkında alınan kararlar, TrueFi işlem hacmi ve çok daha fazlası zaman zaman tek bir coini değil genel pazarı etkileyebiliyor. Bu faktörleri de dikkate alaraktan kripto para birimini güncel zamanında analiz etmek TrueFi yükselir mi? sorusuna çok daha doğru cevap verilebilmesinde etkili olacaktır.

TrueFi Coin ATH Değeri

ATH yani All Time High, zaman zaman yatırımcılar için önemli etmenlerden olabiliyor. 2021 yılında birçok coin ATH değerine ulaşmış ve başarılı bir performans göstermiş durumda.TrueFi coin ATH değerine içeriğin yazıldığı gün yani 5 Ağustos tarihinde ulaştı. TrueFi ATH değeri ise 0.9338 Dolardır.

TrueFi Yorumları

TrueFi (TRU) coin bünyesinde bulundurduğu amaç ile birçok kripto para birimiyle benzerlik gösteriyor. Yatırımcılar TrueFi yorumları ile diğer analistlerin ve yatırımcıların söylediklerini zaman zaman fazla dikkate alabiliyor bu da bazen hüsranla sonuçlanabilmekte. Bu yüzden yatırımcı yapacağı yatırımı kendi analiz tecrübesiyle de kontrollerini sağlamalı, kripto para birimini neden seçtiği sorusunu cevaplandırabilmelidir. Temel analiz, teknik analiz, genel piyasa yorumları gibi daha birçok etmeni göz önünde bulundurduktan sonra TrueFi yorumları kullanıcıların bakacağı yer olmalı hatta bu fikirlere de körü körüne bağlanmamalıdır.

TrueFi Coin Geleceği

TrueFi Coin Fiyatı – 1 TRU Kaç TL?

İçeriğin yazıldığı gün %300’den fazla değer kazanan TrueFi birçok yatırımcının ilgisini çekmeye başladı. Piyasanın bu kadar karamsar olduğu zamanlarda dahi elde ettiği bu yükseliş birçok yatırımcısını mutlu etmiş durumda. Bir süre 0,14 – 0,17 cent civarlarında fiyata sahip coin 5 Ağustos tarihi ile büyük bir pump kazandı. Yaşadığı yükseliş esnasında 24 saatlik işlem hacmi de %33933.43 gibi değerler gördü. Piyasa sıralaması geri olan TrueFi 344. sırada %294’lük bir artışla da piyasa değerini 89,016,526.66$ yapmayı başardı. Yaşadığı pump ile de ATH değerini bir hayli yukarılara taşımış oldu. Şuanda 0,67 Dolar’dan işlem gören TrueFi coin güncel değeri için aşağıdaki grafikten faydalanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan grafik ve grafikteki bilgiler üçüncü veri sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Gecikmeler yaşanabileceğinden ticari amaçlı kullanım için uygun değildir. Yeni giren ya da terste kalan yatırımcıların merak ettiği o soru ise TrueFi tekrar yükselir mi?

TrueFi Coin Alınır Mı?

Yükselişinin ardından yatırımcıların sıklıkla sorduğu diğer bir soru da TrueFi coin alınır mı? oluyor. %400’den fazla yükselişi ile bir nebze geri çekiliş yaşamış coin şuanda 0,67 Dolar civarlarında işlem görüyor. Kripto paranın pumplanması yatırımcılar için ne kadar güzel olsa da ani bir düşüşte bu yatırımın getirdiği risklerden oluyor. Bu yüzden temkinli ve iyi araştırmalar sonucunda hareket edilmesi çok daha verimli bir yatırıma neden olacaktır. Bildiğiniz gibi hızlı artan işlem hacmi hızlı bir şekilde de düşebiliyor.

Üstelik 24 saatlik artışın bu kadar fazla olması alınacak riski katbekat arttıracaktır. Bunun yanı sıra Bitcoin hakimiyetinin çok olduğu ve genel piyasayı sık sık etkilediği son zamanlarda altcoinlerde ister istemez etkilenebiliyor. Kısacası, bu karamsar günlerde başarılı bir performans göstermiş coinde tepeden, yüksek değerlerden alım yapılması çok riskli olacak ve olası zararlarla karşılaşılmasına yol açacaktır, yatırımcının bunu bilmesi gerekiyor.

Spekülasyondan kolay etkileniyor olması, ülkelerin ve firmaların son zamanlarda aldığı ve alacağı kararlar yatırımcıların düşünmesi gerektiği diğer etmenlerden birkaçıdır. Tüm bu etmenleri göz önünde bulunduraraktan yatırımcı alış yapıp yapmayacağına daha doğru bir şekilde karar verebilir. Hali hazırda büyük yükseliş yaşamış coinler çok daha riskli olacağından yatırım yapacaksanız dahi stoplu işlemde bulunmaya özen gösterin, diğer türlü ani düşüşlerden çok daha fazla zarar görebilirsiniz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap