1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Ukrayna Yardım Çağrısı Bitcoin ile Çığır Açtı

Ukrayna Yardım Çağrısı Bitcoin ile Çığır Açtı
+ -

Rusya – Ukrayna arasında başlayan savaş üzücü bir şekilde devamlılığını sürdürüyor. Durum böyle olunca savaş ister istemez sivilleri de etkilemeye başladı. Ukrayna yardım çağrısı Bitcoin ile çığır açtı ve kripto topluluğunun da iyi niyetini gözler önüne serdi.

Binance borsasının da 10 Milyon Dolar değerinde Bitcoin bağışladığını açıklaması ile desteğini dile getirdi. Kripto topluluğunun bu denli birleştirici gücü insanları şaşırtmasının yanı sıra toplamda 19 Milyon Dolar’a dayanan bu yardım artış göstermeye de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Bakanı Mykhailo Fedorov kripto bağışları için üç adres yayınladı.

Ukrayna Yardım Çağrısı Bitcoin ile Çığır Açtı

Rusya ve Ukrayna Savaşı Tüm Sektörleri Etkilemeye Devam Ediyor

Savaş sadece 2 ülkeyle de sınırlı kalmıyor. Kripto paralar başta olmak üzere tüm yatırım kaynaklarını etkilediğini geçtiğimiz günlerde görmüştük. Bitcoin’in ani düşüşü, Bist100, hisse senetleri ve halka arzların değer kaybının yanı sıra altın gibi değerli kaynakların da ani değer artışları yatırımcıları telaşlandırmıştı. Kısa bir süre sonraysa bu değerler yavaş yavaş eski değerlerine yaklaşmayı başardı. Savaşın gidişatı ve kripto paralara etkilerinin ilerleyen sürelerde nasıl olacağı ise büyük bir soru işareti.

Ukrayna Yardım Çağrısı Bitcoin ile Çığır Açtı

Ukrayna BTC Bağışı

Ukrayna’ya yapılan bağışlar sadece BTC’den de ibaret değildi. Ukrayna hükümetinin Ethereum hesabına ise yaklaşık değeri 2 milyon dolar olan bir NFT gönderildiği bilgisi de bilinenler arasında.

Ukrayna yardım çağrısı Bitcoin ile çığır açtı içeriğin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap