1. Ana Sayfa
  2. Analizler

Ünlü Traderın Tavsiye Ettiği 5 Altcoin! İşte O Coinler

Ünlü Traderın Tavsiye Ettiği 5 Altcoin! İşte O Coinler
+ -

Kripto para piyasasında son günlerde sıkça kırmızı bir tablo görmemiz mümkün. Yatırımcıların canını sıkan bu zamanlarda İyi bir yükseliş ivmesi yakalayan Bitcoin 52.920 Dolar’lara kadar artış gösterdi. İşte tüm piyasayı etkileyen 10.000$’lık ani bir düzeltme tüm piyasanın düşüşe maruz kalmasına neden oldu. Kısa sürede 42.000$ civarına kadar düşen grafikte hala yükselişler bekleniyor. Bu süreçte yatırımcılar farklı yatırımlar kovalamaya başlamış düşüşü lehine çevirmeye koyulmuş durumdalar. Bizlerde ünlü traderın tavsiye ettiği 5 altcoin listesini sizlerle buluşturuyoruz.

Ünlü Traderın Tavsiye Ettiği 5 Altcoin Listesi

İçeriğe başlamadan önce bilgilendirmekte fayda var, yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi içermemektedir. Önemli olan kendi tecrübelerinizden yola çıkaraktan yatırımlarda bulunmaktır. Şimdi gelelim içeriğimizin detaylarına… Her bir trader farklı zamanlarda farklı altcoinleri ön plana çıkarabilmektedir.

Yatırımcı ve aynı zamanda kripto para stratejisti olan Michaël van de Poppe son zamanlardaki düşüşlere rağmen bazı altcoinlerin yükseliş potansiyeli bulundurduğunu belirtti. İşte ünlü traderın tavsiye ettiği 5 altcoin listesindeki o coinler;

  • Curve Finance (CRV)
  • FET
  • Serum (SRM)
  • Icon (ICX)
  • Holochain

Serum, son zamanlarda elde ettiği yükselişiyle popülerlik kazanan ve başarılı coinlerden biri olarak da hafızalara kazınan Solana blockchain üzerine inşa edilmiştir. Kendisi de kısa bir süre zarfında başarılı yükselişler göstermiş ardından BTC düşüşü ile birlikte değer kaybetmiştir. Yazı kaleme alındığı sırada SRM coin 7.58 $’dan işlem görüyor. Analiste göre 8.07 dolar bölgesinin aşılması bir yükseliş sinyali olarak düşünülebilir.

Curve Finance yazının yazıldığı sırada 2.41$, Fetch.ai (FET) 0.66$, Icon 1.55$ ve son olarak Holochain ise 0,008306$’dan işlem görüyor. Ünlü trader FET coin içinse 0,53 dolar ila 0,58 dolar aralığının giriş yapılabilecek bir bölge olduğunu belirtiyor.

Listede yer verilen coinlerden bazılarının adını duymamış olsanız da bazıları son zamanlarda adından sıkça bahsettirmektedir. Özellikle de 2021 yılının başında gösterdiği başarılı performansıyla tanınan Holochain Michaël van de Poppe yükseliş potansiyeli gösterebileceğini düşündüğü listede yer almakta.

Ünlü Traderın Tavsiye Ettiği 5 Altcoin

Unutmayın analistlerin ve diğer kişilerin belirttiği bu coinler kendi düşüncelerini göstermektedir. Bu yüzden yatırım yaparken kendi tecrübelerinizden yola çıkmaya; olabildiğince dışarıdan yatırım tavsiyesi almamaya özen gösteriniz. Bu yapacağınız yatırımlardaki bilinci ortaya çıkaracak, bir nebze yatırımın bünyesinde bulundurduğu riski de azaltacaktır. Bu riskli sektörde tecrübe biriktirmeye, öğrenmeye ve diğer birçok faktöre dikkat etmelisiniz…

Ünlü traderın tavsiye ettiği 5 altcoin gibi daha birçok içerik için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz…


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap