1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. Venus Coin Geleceği 2021 – Venus XVS Yükselir Mi

Venus Coin Geleceği 2021 – Venus XVS Yükselir Mi

Venus Coin Geleceği

Venus coin geleceği yatırımcıları tarafından her geçen gün daha fazla merak uyandırıyor. Amaçları, hedefleri, yönetim ekibinde bulunan kişiler ve çok daha fazlası kripto para biriminin temel analizini yapmak için önemli noktalardandır. Platform ağ yapısından dolayı karışık olsa da ucuz işlem maliyetleri, yüksek hızlı işlemler gibi birtakım nedenlerle ön plana çıkmayı başarmakta.

Varlıkların ödünç alınması ya da stablecoin olarak bahsettiğimiz sabit değerli kripto paralar basmak için kullanılan platformda XVS’ler teminat olarak tercih edilebilmektedir. Maksimum ve toplam arzının 30,000,000 olduğu kripto para yüksek işlem hacminden dolayı çoğu zaman yatırımcılarında merak uyandırmaktadır.

Venus; teminat sağlayabilmeleri koşuluyla, herkesin kredi geçmişinin kontrolünü sağlamadan kripto para ödünç alınmasına izin vermektedir. Venus ayrıca kullanıcılarına akıllı sözleşmeleri ile en az %200 teminat ile talep üzerine VAI sabit paralarını saniyeler içinde basabilme olanağına da sahiptir. VAI, 1 USD değerine sabitlenmiş sentetik varlıklardır.

Venus Coin Nedir?

Binance Smart Chain üzerine inşa edilen kripto para birimi Venus, yüksek hıza ve çok düşük işlem maliyetlerine sahiptir. Bu da ister istemez Venus (XVS) coini diğerlerinden daha farklı olmasında etkili kılıyor. Düşük ücret, verimli güvenilir işlemler sunulmasını hedefleyen Venus, her geçen gün çok daha fazla yatırımcıya ev sahipliği yapmakta. DeFi (Merkezi olmayan finans) ekosisteminde yer almakla beraber kolay bir şekilde kripto varlık ödünç verme, ödünç alma işlemleri sunmaktadır. Teminat karşılığında düşük işlem ücretleri ile birlikte borç alınmasında yardımcı olmaktadır. Sadece Binance üzerinden alımı yapılırken kısa sürelerde güzel gelişimler göstermiş ve her geçen gün çok daha fazla borsada yerini almıştır.

Venus Coin’in temel amacına bakacak olursak; ademi merkeziyetçiliği ön plana çıkararak topluluk yönetiminin daha önemli bir hale gelmesini sağlamaktır. Ademi merkeziyetçiliği, devlet yetkilerinden daha çok yerel yönetimin daha güçlü bir konumda olması gerektiğini savunan görüştür.

Venus coin geleceği

Venus (XVS) Coin Kimin?

2020 yılında ortaya çıkan kripto para birimi Venus (XVS) halka açıldığında arka plandaki kadrosu hakkında bilgi bulunmamaktaydı. Bu yüzden projenin kurucuları ya da yönetici kadrosu bilinmemektedir. Birçok yatırımcının sıklıkla adını duyduğu Swipe ekibi tarafından gelişim süreci üstlenilmiş. Aynı zamanda Swipe proje ekibini SXP coin’de de rastlamaktayız.

Deneyimli yazılım mühendislerinin, başarılı geliştirici ekibin ve uzman yönetimin yer aldığı Swipe; birçok başarılı projeye de imza atmış durumda. Gelişim sürecine katkıda bulunan Swipe’ın dışında XVS yönetiminin başındaki kişi ya da kurucusu bilinmiyor.

Venus Coin Geleceği – XVS Gelecek Vadediyor Mu?

Venus coin geleceği 2021 yılının son çeyreğinde nasıl şekilleneceği birçok yatırımcıyı doğrudan ilgilendiriyor. Yatırımcılar yatırımlarının uzun ya da kısa vadeli fark etmeksizin güzel kazançlar elde edebilmesi adına gelecek vaat eden kripto para birimlerini seçmektedir. Bu yüzden XVS gelecek vadediyor mu? soruları son zamanların sık sık sorulan soruları arasında.

Venus coin temel analizinin incelenmesi, genel piyasanın son durumu ve kripto para haberleri doğrultusunda uzun vadeli düşünecek yatırımcılar teknik analizleri ile birlikte geleceğini bir nebze de olsa kestirebilir.

Venus (XVS) Coin Yükselir Mi?

Venus (XVS) coin yükselir mi? sorusunun cevabı kripto paranın temel analiz ve teknik analizleri doğrultusunda kararı verilebilir. Venus, geçtiğimiz Mayıs ayında en yüksek değerine ulaşmasının ardından kısa bir süre sonra büyük düşüşlere maruz kalmıştı. Yaşadığı büyük yükseliş genel piyasada yaşanan büyük düşüşlerle beraber sonlandı ve kazandığı değerinin de altına düşerek yatırımcılarında panik havasının oluşmasında etkili oldu.

Normal olarak yatırımcıların eski değerlerine ulaşmasını beklemesi, yeni bir ATH değeri oluşturup oluşturamayacağı konuları çok daha önemli hale geldi. Genel piyasanın toparlanması, Bitcoin’in düşüş yaşamaması, firmaların ve ülkelerin kripto paralar hakkında aldığı kararlar yükselişinin habercisi olabileceği gibi düşüşlerinde de etkili olabilmekte. Bu yüzden yatırımcılar tüm etmenleri çok iyi bir şekilde gözden geçirmelidir.

Venus coin yükselir mi

XVS ATH Değeri Kaç?

XVS ATH değerine yani tüm zamanların en yüksek değerine 2021 yılının Mayıs ayında ulaşmıştır. Borsadan borsaya değişiklik gösterebilecek bu fiyat Binance’de 147.6 Dolar değerindedir. Diğer borsalarda ATH değerinde küçük farklılıklar olabilir.

Aşağıdaki grafikte son 24 saatte en yüksek ve en düşük değerlere göz atabilir, anlık fiyatına bakabilirsiniz. Fiyat ve grafikler borsa tarafından sağlandığından gecikmeler, yanlışlıklar olabilir.

Venus (XVS) Coin Yorumları

Venus (XVS) coin yorumları piyasanın genel durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden kripto para biriminin temel analizini gerçekleştirirken piyasanın o anki durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Diğer türlü istenilen hedeflere ulaşılamayabilir.

Kripto paralar hakkında oluşan olumlu / olumsuz haberler, ayı ya da boğa sezonunun olması, Venus (XVS) coinin güncel işlem hacmi ve çok daha fazlası yaşanabilecek yükseliş ve düşüşün habercisi olabilir. Tüm bu etmenleri dikkate almak kripto para hakkında daha doğru yorumlarda bulunmamızda yardımcı olacaktır.

Profesyonel traderların, analistlerin yaptığı analizler ya da söyledikleri çoğu zaman yatırımcılar için önem arz etmektedir. Fakat yatırımcı kendi temel ve teknik analizini gerçekleştirmeli, genel piyasa durumunu analiz edebilmelidir. Tüm bunları yaptıktan sonra farklı yorumlarında üstünden geçebilir. Hali hazırda büyük risk barındıran bu yatırımlar, farklı kişilerin yaptığı yorumlara körü körüne uyaraktan çok daha fazla riske neden olabilir.

Venus Coin Geleceği

XVS Coin Alınır Mı?

Bazı kripto paralar kısa vadeli bazıları da kısa vadede yaratamadığı kârı uzun vadede getirebilmektedir. Elbette bu kazançlar piyasanın genel durumu ile de değişiklik göstermeye meyillidir. XVS coin alınır mı? gibi sorular diğer birçok kripto para birimine de sorulduğunda aynı düşünceye sahip olunmalıdır.

Yatırımcı bir kripto para alımı gerçekleştirmek istiyorsa XVS ya da herhangi bir kripto para biriminin güncel durumuyla sınırlı kalmamalıdır. Bilindiği üzere piyasayı zaman zaman domine edebilen Bitcoin, hareketleriyle diğer birçok altcoini de düşüşlere veyahut yükselişlere maruz bırakmaktadır. Bu da genel piyasanın incelenmesinin sonrasında bu soruya cevap verilmesinin daha doğru olduğunun göstergesidir.

Venus Coin Ne Kadar? 1 XVS Kaç TL?

Venus coin yaşadığı yükseliş ve düşüşlerle sık sık yatırımcılarını meraklandırmaktadır. Venus coin ne kadar? 1 XVS kaç TL? gibi soruların cevaplarını borsalardan alabildiğiniz gibi aşağıdaki grafikten de faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer alan fiyat ve diğer bilgiler borsadan geldiğinden gecikmeli olabilir. Bu yüzden yanlışlar olabilir, gecikmeye maruz kalarak anlık doğru fiyat tespitini yapamayabilirsiniz.

Bizleri Telegram’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap