1. Anasayfa
  2. Haberler

Meme Coin Rallisi 2024! %1000’lik Artışlar!

Meme Coin Rallisi 2024! %1000’lik Artışlar!
Meme Coin Rallisi
0

Her kripto para ralli döneminde oldukça ön plana çıkan Meme Coinler, bu ralli başlangıcında da ön planda olmayı başardılar. Meme Coin Rallisi, piyasa geneli hacmi sömürse de birçok kişiyi milyoner yaptı. Yapmaya da devam edecek gibi görünüyor.

Meme Coin Rallisi Nedenleri

Son zamanlarda Bitcoin’deki artış kripto para piyasasını önemli ölçüde etkiledi. Ancak İlginçtir ki, bu artış sadece Bitcoin’de gözlemlenmiyor, aynı zamanda mizahi memcoinler de popüler hale geliyor.

Shiba Inu, DogWifHat (WIF), Pepe (PE) ve Bonk (BONK) gibi Meme Coin’ler son zamanlarda büyük ilgi gördü ve Bitcoin’in yükselişine eşlik ediyor gibi görünüyorlar. Bu Meme Coin’lerin değerinin artması, kripto para piyasasının heyecanını ve kafa karışıklığını artırmış gibi görünüyor.

Bitcoin’deki artışın tüm kripto para piyasası üzerinde bulaşıcı bir etkisi oldu ve bu da diğer kripto para birimlerinin yeni zirvelere ulaşmasına yol açtı. Meme Coin’ler ataları ve meraklı doğalarıyla ünlüdür; son zamanlarda hem yatırımcıları hem de meraklıları cezbeden popülerlikte önemli bir artış yaşadılar.

Rallinin Öncüsü WIF Coin

Spesifik olarak, daha sevimli bir köpeğin maskotuna sahip bir Meme Coin olan DogWifHat (WIF), son zamanlarda önemli bir artış yaşadı. Değeri muazzam bir şekilde arttı ve bu da birçok insanın gelecekte ne olacağını merak etmesine neden oldu.

Geçtiğimiz hafta WIF’in değeri önemli ölçüde arttı, piyasa değeri 2,7 milyar doların üzerine çıktı ve şu anda kripto para birimleri listesinde 10’uncu sırada yer alıyor.

Şu anda WIF, son 24 saatte %4,62 artışla 2,73 $ seviyesinde fiyatlandırıyor. Ayrıca son 30 günde hacimde %905 oranında artış oldu, bu çok önemli.

Meme Coin’lerin Geleceği

Diğer Meme Coin’lerin de değeri artıyor. Pepe‘nin mevcut fiyatı tarihin en yüksek seviyesinde ve son 30 günde %815 oranında artış gösterdi. Ayrıca Bonk, son 24 saatte %9,31 oranında artış göstererek son zamanlarda dikkat çekti.

Meme para birimi daha popüler hale geliyor, ancak yatırımcılar bu tür döviz ticaretinin kumara dayalı ve spekülatif olduğunun farkında olmalıdır. Meme coinler her ne kadar heyecan verici fırsatlar sunsalar da Meme Coin piyasasındaki spekülatif hareketlere karşı hazırlıklı olmak önemlidir.

Kripto para analistleri, mevcut Meme Coin rallisinin sürdürülebilir olmayabileceğini ve yatırımcıların olası fiyat düzeltmelerine dikkatli olmaları gerektiğini belirtiyor. Ancak, Bitcoin rallisi devam ederken, Meme Coin’lerinin yatırımcılar için hem yüksek potansiyel kar hem de yüksek risk sunmaya devam edeceği öngörülüyor.

2019 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir