1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Pepe Coin Geleceği 2024

Pepe Coin Geleceği 2024
0

Pepe Coin geleceği ile alakalı bilgilerimize geçmeden önce birlikte Pepe Coin’in ne olduğuna yakından bir bakalım.

Pepe Coin Nedir ?

Pepe Coin, Ethereum ağında başlatılmış olan deflasyonist bir meme coindir . Pepe Coin projesi, Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme coinlerin popüler olmasından yararlanmayı amaçlamakta ve kendisini en iyi meme tabanlı kripto para birimlerinden birisi haline getirmeye çalışmaktadır.

Pepe Coin, Nisan ayının sonundan Mayıs 2023’e kadar büyük bir yükseliş gerçekleştirdi. Bu büyük yükseliş de piyasa değerinin bir noktada 1,6 milyar dolara ulaşmasına neden oldu. Bu durum Pepe Coine yatırım yapan ilk kullanıcılar arasından bazılarını milyonerlik seviyesine taşıdı. Pepe Coine yatırım yaparak milyoner olan insanları görenler de aynı senaryonun yaşanabileceği ihtimaline karşılık projeye ilgi göstermeye başladı.

Pepe Coin ve Pepe Coine benzer diğer memecoin’lerin yeni yükselişler yaşayıp yaşamayacağını elbette ki zaman gösterecek, ancak kesinlikle yaklaşan BTC yarılanma döngüsünü takip eden ve bu döngünün tamamlanmasıyla birlikte eşi benzeri görülmemiş bir Boğa Sezonunun yaşanması hepimiz ortak umudu diyebiliriz.

Pepe Coin Geleceği

Pepe Coin Geleceği

Pepe Coin ismi, uzun zamandır internette dolaşan ve tartışmalara konu olan bir geçmişe sahip  karakter olan Kurbağa Pepe’nin mirasını temel alarak meme coin pazarında benzersiz olduğunu iddaa ediyor. Projenin Kurbağa Pepe karakterini yaşatmaya olan bağlılığı, onu diğer kripto para birimlerinden farklı kılıyor ve kripto topluluğu içindeki çekiciliğini daha güçlü hale getiriyor.

Pepe Coin projesinin arkasında olan ekip hakkında ne yazık ki elimizde çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak buna rağmen, proje ekibi  Pepe Coin’i tanıtmak ve Pepe Coin özelinde bir topluluk oluşturmak için Twitter gibi sosyal medya platformlarını başarılı bir şekilde kullanarak şimdiye kadar ki süreçte dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmışlar gibi görünüyor.

Pepe Coin, hisselerini uzun vadeli olarak elinde tutan yatırımcıları ödüllendirir. Ayrıca bu yatırımcılara projeye bağlı kalmaları için birtakım teşvikler sunmaya çalışan ve adına yeniden dağıtım sistemi  denilen bir yaklaşımı benimser. Bu yaklaşım, yatırımcıların ellerinde ki hisseleri  hızlı bir şekilde satmaları yerine hisseleri ellerinde tuttukları süre için ödüllendirerek kripto para istikrarını teşvik etmeyi amaçlar.

Bu bilgiler ışığında Pepe Coin Geleceği hakkında güzel şeyler olabilmesi için uzun vadede meme coin projelerinin sosyal medyanın da desteği ile birlikte popülerliğinin artması gerekiyor. Bu sayede belki de Pepe Coin yatırımcıları arasından yeni milyonerler çıkabilir.

Pepe Coin Geleceği

Pepe Coin Yorumu

Pepe Coin ile alakalı temel verilere göz attıktan sonra teknik olarak Pepe Coin Geleceği hakkında ne gibi çıkarımlarda bulunabiliriz birlikte inceleyelim.

Pepe Coin geçmiş verilerine baktığımız zaman grafikte kırmızı ile işaretli bölgeden tepki alarak kısa süreli bir yükseliş gerçekleştirmiş. Daha sonra bu bölgeden sağladığı likidite fiyatın daha fazla yükselmesini sağlayamamış ve fiyat  yine grafikte belirtilen siyah ile işaretli bölgeye kadar gerilemiş.

Daha sonra siyah ile belirtilen bölgeden yeterli likidite enjektesi sağlanarak fiyat siyah ile belirtilen kutucuğa düşmeye başlamadan önceki oluşturulan son tepe bölgesine kadar taşınmış olarak görünüyor.

Bu noktadan sonra fiyatın tekrar belirli bir bölgeye kadar düşerek yükselebilmesi için yeterli likiditeyi sağlaması lazım. Grafiği incelediğimizde kırmızı kutuyla işaretlenen ve yeni oluşturulmakta olan bir destek bölgemiz var. Fiyatın yükselişine devam edebilmesi için yeterli likidite bu bölgeden sağlanabilir. Bu kırmızı bölgede yeterli likidite sağlanamazsa eğer kırmızı kutunun altında siyah kutu ile belirtilen bölge bu görevi icra edebilir.

Ancak fiyatın tatmin edici seviyelere kadar yükselmesine bu destek seviyelerinin katkıda bulunacağını zannetmiyorum. Fiyatın sağlıklı bir şekilde yükselebilmesi için bence şuan bulunduğu noktadan 0.00000086 seviyesine kadar bir geri çekilme yaşanıp daha sonra yükselmesi daha yerinde olacaktır.

Fiyat eğer 0.00000086 seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşarsa  bu bölgeden sağlayacağı likidite ile birlikte 0.0000019 seviyeleri yeni hedefi haline gelecektir. Tabi ki bu sürecin ne zaman meydana geleceği ile alakalı net bir yorumda bulunamıyorum.  Ancak dediğim gibi fiyatın sağlıklı olarak yükselebilmesi için en yerinde olacak olan senaryo bu şekildedir.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek Pepe Coin Geleceği Pepe Coin Nedir ? sorusunun cevabını ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2021 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir