1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

WLD Coin Geleceği 2024 Finansal Ağ Sistemine Yeni Bir Bakış Açısı !!!

WLD Coin Geleceği 2024 Finansal Ağ Sistemine Yeni Bir Bakış Açısı !!!
0

WLD Coin projesinin hedefi, mülkiyeti herkese veren bir kamu hizmeti olarak dünyanın en büyük  finansal ağını oluşturmaktır. Bu bağlamda bakıldığı zaman finansal ağ sistemi ve WLD Coin Geleceği ilerleyen zamanlarda ilgi çekici olabilir.

WLD Coin Nedir ?

WLD Coin, OpenAI CEO’su Sam Altman tarafından hayata geçirilen bir kripto para projesidir. Kullanıcılarına, bir dünya kimliği oluşturarak kimlik sahibinin gerçek bir insan olduğunu doğrulayan, dijital kimlik belirleme sürecini yeniden tanımlamak amacıyla piyasaya kazandırılmıştır.

WLD Coin projesi; World ID dijital pasaportu, World App kripto cüzdanı ve WLD kripto para token’inden meydana gelmektedir. Platformun token’i olan WLD token, Ethereum ve Optimism blok zincirine dayanmaktadır.

WLD Coin Geleceği

WLD Coin Geleceği ve Avantajları Nelerdir ?

  • WLD Coin projesinde diğer kripto projelerinin çoğunun aksine, WLD tokenlarının çoğunluğu, yalnızca insan oldukları için kullanıcılarına dağıtılmıştır.
  • WLD Coin projesi dünyada yaşayan tüm insanların küresel fırsat eşitliğini önemli ölçüde arttırmayı planlamaktadır.
  • WLD Coin projesi kapsamında dijital alandaki pek çok etkileşimin küresel olarak daha mümkün hale getirilmesi hedeflemektedir.
WLD Coin Geleceği

WLD Coin Analist Yorumları

WLD Coin Geleceği ile alakalı daha tutarlı çıkarımlarda bulunabilmek için projeyi birde teknik bakımdan inceleyelim. Bir projeye yatırım yapacaksak eğer kullanabileceğimiz tüm verileri birlikte değerlendirmemiz bizim yararımıza olacaktır.

WLD Coin Haftalık Analiz

Projenin haftalık grafiğini incelediğimizde son bir buçuk aylık süreçte yaklaşık % 400 lük bir artış yaşandığını görüyoruz. Fiyat şuanda kar satışlarının gelmesiyle birlikte ortalama 8 dolar civarlarında işlem görüyor.

Bu artış rallisi sırasında fiyat kendisine alıcı bulabileceği 2.609 – 5.839 noktaları ile belirtilen bir destek bölgesi oluşturmuş görünüyor. Kar satışlarının gelmesiyle birlikte de fiyatın bu bölgeye düştüğünde kendisine alıcı bulduğu grafikte bariz bir şekilde kendisini gösteriyor.

WLD Coin Günlük Analiz

Teknik veriler doğrultusunda projenin günlük grafiğine baktığımızda haftalık görünümün daha detaylı bir versiyonu bizi karşılıyor.

Günlük grafikte iki önemli destek seviyesi bulunuyor. Bunlardan birincisi grafikte belirtilen 4.964 – 5.839 noktaları ile belirtilen destek seviyesi, ikincisi ise 3.5 – 4.281 noktaları ile belirtilen destek seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu belirtilen bölgeler hacimli bir şekilde aşağı yönde kırılmadığı müddetçe uzun vadede WLD Coin Geleceği için olumsuz bir senaryo söz konusu olmayacaktır.

WLD Coin 4 Saatlik Analiz

Bu zamana kadar projeyi bize uzun vadede yol gösterecek olan zaman dilimlerinde inceledik. Şimdi ise yakın gelecekte bizi ne gibi senaryolar bekleyebilir diye farklı bir perspektiften inceleyelim.

Fiyat yaklaşık olarak 10 günlük bir süreçte yatay bir görüntü sergiliyor. Grafikte belirtildiği gibi hem üst hem de alt seviyelerde açık likidite bölgeleri mevcut. Elimizdeki tüm veriler ışığında gelecek süreçte fiyatın kısa süreli bir düşüş senaryosu yaşayabileceği daha olası görünüyor. Yaşanacak olan bu kısa süreli düşüşte yeni alıcıların devreye girip fiyatı daha yukarı seviyelere taşıyacağı çıkarımında bulunabiliriz.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek WLD Coin Geleceği 2024 Finansal Ağ Sistemine Yeni Bir Bakış Açısı !!! ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2021 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir