1. Anasayfa
  2. Haberler

PSG Token Yükselir mi 2024

PSG Token Yükselir mi 2024
0

PSG token yükselir mi sorusunun cevabı bugün gerçekleşen bir haber ile oldukça merak edilenler arasında yer almaya başladı. Daha önce birçok futbol kulübü ile anlaşmaya varan Chiliz, yine bir futbol kulübü ile ilki gerçekleştirdi.

Chiliz’in tarafından yapılan bugünkü duyuruya göre Fransız futbol devi Paris Saint-Germain (PSG), resmi olarak Chiliz blokzincirinin doğrulayıcısı oldu. Bu hamleyle PSG aynı zamanda blokzincir doğrulayıcı rolünü üstlenen ilk futbol kulübü olarak da tarihe geçti.

Bu yaşanan son gelişme ile gözler Chiliz ile iş birliği yapan diğer futbol kulüplerine çevrilmiş durumda. Bu hamle, PSG’nin token değerini artırmayı ve diğer futbol kulüplerinin de bu yaşanan gelişmeyi takip edeceği anlamını taşımaktadır.

PSG token yükselir mi

Chiliz blokzincirinin doğrulayıcısı olarak PSG’nin, işlem doğrulama, akıllı sözleşme yetkilendirmesi ve ekosistem yönetimi dahil olmak üzere birçok önemli etkinliğe aktif olarak katılacağını yapılan açıklamada belirtti.

Tüm bunlara ek olarak PSG, bu antlaşma ile elde edilen tüm geliri düzenli PSG token geri alımları için kullanacağını da belirtiyor. Bu geri alımlar ile PSG tokeninin değerini ve sürdürülebilirliğini artırmayı amaçlıyor.

PSG Chiliz Anlaşması! PSG Token Yükselir mi?

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alex Dreyfus, PSG’nin katılımının diğer kulüplerin de bu alanına katılmaya teşvik edeceğine aktarıyor. Ayrıca PSG’nin aktif rolünün Chiliz’in SportFi ekosistemini olumlu yönde etkilemesi de olası senaryolardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlerin de bildiği üzere bu tarz anlaşmalar oldukça önem arz etmektedir. Bu anlaşmaların yatırımcıya doğru lanse edilmesi ve aktarılması durumunda olumlu durumların yaşanması oldukça olası bir senaryo olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeniliğe ve topluluk katılımına olan bağlılığını vurgulayan PSG, Chiliz ile iş birliği içinde, bu yıl yaz sonunda Parc Des Princes stadyumunda ilk blokzincir hackathon’una ev sahipliği yapacak. Etkinlik, beklenen katılıma ulaşırsa birçok küresel geliştiriciyi bir araya getirecek gibi görünüyor.

Bu gelişmeler ışığında yeniliklere öncülük eden kurumlar ve kişiler pastadan en çok payı almaya hak kazanıyorlar. PSG Token Yükselir mi sorusunun cevabı aslında yapılacak işler ile doğru orantılı gibi görünüyor.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek PSG Chiliz Anlaşması! PSG Token Yükselir mi? ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2019 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir