1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

NBS Coin Geleceği 2024 Fiyat Analizi

NBS Coin Geleceği 2024 Fiyat Analizi
1

NBS Coin Geleceği son zamanların en çok merak edilen kripto para başlıkları arasında yer almaktadır. NBS Coin’in tam adı New Bit Shares Coin olarak bilinmektedir. Charles Hotkinson ve Dan Larimer tarafından geliştirilen NBS Coin, 2014 yılında ortaya çıkmıştır. Birçok altcoinden farklı olarak Delegated Proof of Stake (DAO) sistemi NBS Coin’de kullanılmış ve işlemler şifrelenmiştir. Aynı zamanda Bit Shares işlemlerinin güvenliği için de DPOS teknolojisi kullanılmıştır.

NBS Coin Nedir?

NBS Coin Geleceği başlığımızdan sonra sıra ”NBS Coin Nedir?” sorusuna geldi. NBS Coin, merkeziyetsiz bir şekilde kurulmuş ve son derece gelişmiş finans ekosistemi ve hareket alanı olarak tanımlanabilir. NBS Coin, (DPOS) algoritmasına tarafından desteklenen ve geliştirilen bir blockchain üzerine kurulmuştur. Ayrıca bu algoritma ve işlemlerin güvenliği için DAO adı verilen üst düzey bir coin teknolojisi kullanılmaktadır.

NBS Coin Geleceği 2024

NBS Coin Geleceği diğer birçok altcoin gibi zaman içinde değişebilmektedir. Ancak, gerek yapılan yatırımlar, gerek de projenin büyük firmalar tarafından desteklenmesi NBS Coin’in çok daha fazla değerlenebileceğine işaret gösterebilir. NBS Coin geleceği için önemli olan konulardan birisi de topluluğun fikirlerinin değerlendirilmesi olarak kabul edilebilir. Temelde 2 büyük kripto para ustası tarafından kurulan NBS Coin, yatırımcı fikirleri ile projeye yön verebilmektedir. Özetle NBS Coin, kendi kripto para borsasını oluşturmayı hedeflemekte ve güçlü bir tarayıcı altyapısı ile çok daha büyük kitlelere ulaşmayı amaçlamaktadır.

NBS Coin Geleceği

NBS Coin Avantajları

NBC Coin avantajları listemiz aşağıda bulunmaktadır.

 • Güçlü ve Dinamik Topluluk: NBS Coin zaman içinde ürettiği büyük kitleler sayesinde daima gelişime ve büyümeye açıktır. Bu da önümüzdeki yıllar içinde NBS Coin’in değerleneceği anlamını taşıyabilir.
 • Merkeziyetsiz Olması: NBS Coin, merkeziyetsiz bir borsa ile çalışmaktadır ve BTC hareketlerinden kolay kolay etkilenmemektedir.
 • Yüksek Hızlı İşlemler: NBS Coin’in en büyük avantajlarından biri yüksek hızlı ve güvenilir işlemlerdir. Uzun yıllar boyu geliştirilen teknolojiler ile yapılan işlemler çok kısa sürmektedir.
 • Blockchain Teknolojisi: Günümüzde birçok altcoin farklı teknolojiler barındırmaktadır. NBS Coin de Graphene Blockchain altyapısını kullanmaktadır. Bu da son derece güçlü ve güvenli işlemler anlamını taşımaktadır.

Önerilen İçerik: Curve Geleceği

NBS Coin Dezavantajları

NBC Coin dezavantajları listemiz aşağıda bulunmaktadır.

 • Risk Faktörü: Mevcut kripto para birimleri her ne kadar birçok kişiye ciddi paralar kazandırsa da NBS Coin için de büyük bir risk faktörü bulunmaktadır. Birçok yatırımcının söz sahibi olması, NBS Coin’in zaman için çok fazla değer kaybetmesine neden olabilir.
 • Güvenlik Riski: Her kripto para birimi %100 güvenli işlemler sunmaz. NBS Coin de dikkat edilmesi gereken güvenlik riskleri içerebilir. Bütün kripto para birimlerinde olduğu gibi NBS Coin içinde yatırımcılar kendi kararlarını vermelidir.
 • Regülasyon Riskleri: NBS Coin, regülasyon riskleriyle karşı karşıya kalabilir. Bu da her zaman dikkatli işlemler yapılması gerektiği anlamını taşımaktadır.

NBS Coin Güncel Fiyatı

Bu adımda NBS Coin geleceği ve güncel fiyatı başlığımızı ele alacağız. Her kripto para birimi zaman zaman değer kazanabilir ya da kaybedebilir. NBS Coin de her ne kadar merkeziyetsiz olsa da Bitcoin hareketlerinden ve hacim girişinden çok az da olsa etkilenebilmektedir. Bu etkileri göze aldığımızda ve grafikleri incelediğimizde NBS Coin güncel fiyatı 0.000227 dolar olarak görülmektedir.

NBS Coin ATH Değeri Nedir?

NBS Coin piyasaya çıktığı ilk günlerde en yüksek değerine ulaşmıştır. Bu da kısa zamanda ATH değerine ulaştığını ancak zamanla çıkan haberler ile değer kaybettiğini göstermektedir. NBS Coin için ATH değeri 0.00052 dolar olarak görülmektedir.

NBS Fiyat Analizi

Yazımızın sonunda NBS fiyat analizi yapmaya çalışacağız. Piyasaya çıktığı ilk günlere her ne kadar uzak seviyede değere sahip olsa da NBS Coin zaman içinde değer kazanabilir. Birçok yatırımcı tarafından desteklenmesi ve arkasında büyük topluluklar olması NBS Coin için büyük bir avantajdır. NBS Coin için, günlük grafikte 0,000242 dolar seviyesi güçlü bir direnç noktası olarak kabul edilebilir. Aynı şekilde günlük grafikte 0.000188 dolar seviyesi çok güçlü bir destek noktası olarak görülmektedir. Zaman içinde bu değerler güncellenebilir. Verdiğimiz bu bilgiler 8 Mart 2024 tarihinde ele alınmıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir