1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

SelfKey Geleceği Key Coin Nedir?

SelfKey Geleceği Key Coin Nedir?
1

SelfKey Geleceği birçok kripto yatırımcısı tarafından merak edilen bir başlık haline geldi. Çünkü yaklaşık 10 gün gibi kısa bir sürede %100 artış yaptı ve kripto yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Öyle ki bu artış; 0.006156 dolar seviyesinde başladı 0.012640 dolar seviyesine kadar geldi. Bitcoin tarafından gelen bazı düzeltmeler ile birlikte beklenen seviyelere indi ve hacim girişi devam ediyor. Eğer ki Bitcoin yeniden kafasını kaldırır ve yükselişe geçer ise, 0.1 dolar seviyeleri kısa sürede en büyük hedef olabilir. Verdiğimiz bu bilgilerin ardından ”Key Coin Nedir?” sorusuna cevap bulmaya çalışalım.

Key Coin Nedir?

SelfKey; bu kripto para birimine sahip bireylerin, bazı belgelerini ve kimlik bilgilerini kendi iradeleri ile laptop, tablet veya telefon gibi cihazlarda saklamalarını sağlayan bir web platformudur. KEY Coin ise bu web platformunun yerel kripto para birimidir. SelfKey kullanıcıları bu kritik bilgileri geleneksel yöntemlerden farklı olarak güvenilir bir cüzdanda saklayabilirler. Bu noktada bütün sorumluluk ve irade platform ile bilgilerini paylaşan kişilere aitti. Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda; belgelerini, bazı bilgilerini ve yatırımlarını diğer kullanıcılar ile paylaşabilir.

SelfKey Geleceği 2024

SelfKey Geleceği 2024 yılında geleneksel yöntemlerden farklı olarak geliştirilmeye devam edildiği için artışını sürdürebilir. Öyle ki 10 gün gibi kısa bir süre içerisinde %100 artış yapan SelfKey kısa süre içerisinde kendisini 0.1 dolar seviyesine atabilir. Bitcoin son birkaç gün içinde düşüşte olsa bile dominasyonun artmaması, Key Coin’e hacim girişinin devam etmesi ve yeni yatırımcıların alım satım işlemlerini sürdürmesi önemlidir. Çünkü yapılacak bu işlemler ve pozitif haberler altcoinler için genellikle olumlu olarak yansır. SelfKey de kısa süre içerisinde yaptığı bu artışı sürdürebilir ve kendini bazı popüler kripto para borsalarında öncelikli sayfalara taşıyabilir. Bu da piyasaya yeni giriş yapan kripto yatırımcıların dikkatini çekebilir ve 0.1 dolar seviyesi kısa süre içerisinde gerçekleşebilir.

SelfKey Geleceği

Key Coin Avantajları

Key Coin Avantajları listemiz aşağıda bulunmaktadır. Bu avantajlar dikkatle göz önüne alındığında SelfKey Geleceği ve yatırımlar hakkında doğru kararlar verilebilir.

 • Kolay Erişebilirlik: Key Coin birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Bu da kolay bir şekilde Key Coin alınıp satılabileceği anlamını taşımaktadır. Örnek verecek olursak bunlar; Binance, CoinBase, CoinGecko ve KuCoin gibi popüler kripto para borsalarıdır.
 • Likidite Farklılık Avantajı: Key Coin birçok altcoinden farklı olarak likidite farklılığı gösterebilir. Bu da birbirinden farklı borsalarda daha farklı fiyatlarda olabileceği anlamını taşır. Piyasayı yakından takip eden ve hızlı olan yatırımcılar güzel karlar elde edebilir.
 • Stake Avantajı: Key Coin için belki de en önemli avantaj stake edilebilir olmasıdır. Bu da yatırımcıların ellerindeki Key Coin’leri stake edip uzun vadede çok iyi kazançlar elde edebileceği anlamını taşıyabilir.

Önerilen İçerik: ZRX Coin Geleceği 2024 0x Protocol İnceleme

Key Coin Dezavantajları

Key Coin Dezavantajları listemiz aşağıda bulunmaktadır. Bu dezavantajlar dikkatle göz önüne alındığında SelfKey Geleceği ve yatırımlar hakkında doğru kararlar verilebilir.

 • Rekabet Faktörü: Key Coin tıpkı diğer kripto para birimleri gibi çok fazla altcoin ile mücadele etmek zorundandır. Bu da kendisini öne çıkarabilmesi için zaman zaman bazı riskler doğurabilir.
 • Risk Faktörü: Her kripto para biriminde olduğu gibi Key Coin de bazı yatırım riskleri barındırmaktadır. Piyasada bulunan yatırımcılar bu riskleri iyi yönetmeli ve cüzdanlarını zaman zaman kontrol etmelidir.
 • Yüksek Voltalite: Yazımızın başında Key Coin’in kısa bir sürede %100 artış sağladığını söylemiştik. Hızlı yükselişler zaman zaman aynı hızda düşüşlere neden olabilir.

Key Coin Güncel Fiyatı

Yaklaşık 10 gün önce 0.006156 dolar seviyesinde olan Key Coin kısa süre içerisinde ciddi bir artış gerçekleştirdi. 6 Mart 2024 tarihi ile birlikte %100 gibi inanılmaz bir artış gerçekleştirdi ve birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. Bu artış SelfKey Geleceği hakkında birçok kişi için merak konusu oldu. Günlük grafiğe baktığımızda Key Coin Güncel Fiyatı 0.012640 dolar olarak gözükmekte. Bu değer zaman zaman artabilir ya da azalabilir ancak genel olarak bakıldığında Self Coin geleceği pozitif olarak yorumlanabilir.

Key Coin ATH Değeri

Birçok altcoin geçtiğimiz yıllarda Bitcoin’in yaptığı inanılmaz hareketler ile en yüksek seviyesi olan ATH değerine ulaşmıştı. Key Coin de geçmişteki bu ivmelenme ile en yüksek değeri olan ATH seviyesine ulaştı. Binance borsasında günlük grafikleri incelediğimizde Key Coin ATH değeri 0.034851 dolar olarak gözükmekte. Bu değer bundan 3 yıl öncesine 2021 yılına dayanıyor. Key Coin bu ciddi artışı sürdürebilir, Bitcoin yeniden kafasını yukarı kaldırır ve hacim girişi devam ederse Self Coin de birçok altcoin gibi ATH değerini güncelleyebilir. Ancak bu durum eskiye nazaran çok da kolay gözükmüyor.

SelfKey Geleceği Analiz

SelfKey Geleceği analizi elbette kolay olmayacaktır çünkü kısa süre içerisinde inanılmaz artışlar yapan altcoinler zaman zaman aynı şekilde düşüş yaşayabilir. Bu tarz yüksek voltaliteye sahip kripto paralara yatırım yapmadan önce kullanıcılar risk yönetimini çok iyi yapmalıdır. Binance borsasında günlük grafikte incelediğimizde; 0.013710 dolar seviyesi güçlü bir direnç noktası olarak değerlendirilebilir. Yine aynı şekilde günlük grafikte; 0.011567 dolar seviyesi güçlü bir destek noktası olarak değerlendirilebilir. Bu değerlendirmeler 16 Mart 2024 tarihinde yapılmıştır ve zaman zaman güncellenebilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir