1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Bat Coin Geleceği 2021 – Bat Coin Alınır Mı?

Bat Coin Geleceği 2021 – Bat Coin Alınır Mı?
+ -

Dijital dünyada, reklamcılık başta olmak üzere dönen gelirin kullanıcıya dağıtılmadığına dikkat etmişinizdir. Örneğin; Youtube videosunda reklam izleyen değil kanal sahibi ve Youtube para kazanır. Oysa ki burada reklam izleyen yani asıl kullanıcı olmasaydı. Hem reklam veren hem Youtube hem de yayıncının para kazanması mümkün olmazdı. Bat Coin geleceği işte tam bu noktada merak konusu haline gelmektedir.

Basic Attention Token (BAT) bu durumu bir eksiklik olarak görmüş ve çalışmalarını derinleştirmiştir. Hatırlarsanız Binance sayesinde adını geniş kitlelerin duymaya başladığı, COS Coin’de benzer bir eksikliği merkezine alarak çalışmalarına başlamıştı. Bu rehberimizde Bat Coin geleceği, Bat Coin Alınır mı ve Bat Coin nedir sorularına cevap arayacağız.

Bat Coin Nedir?

Bat Coin nedir

Künyesine kısaca yer verecek olursak: Ethereum ağına bağlı ve ERC-20 tabanlı Basic Attention Token, kısaltması ise, BAT ismine sahip kripto para birimidir. Asıl kuruluş amacı, dijital reklamcılık olan kripto para birimini, kullanıcılar daha çok kendi tarayıcısı ile tanıyor.

Bat Coin kazanmak için; Brave adındaki tarayıcıyı indirmeniz ve günlük internet işlemlerinizi bu tarayıcı ile yapmanız yeterlidir. Tarayıcı, kullanıcılarına aralıklarla reklamlar gösterir ve bu reklam gelirlerinden kullanıcı payını BAT Coin olarak almanıza aracılık eder .Tabi ki Basic Attention Token, dijital reklamcılık merkezinde olduğu için kaliteli içerik üreticilerini de unutmamış. Kendi web sitenizi Brave tarayıcı ile BAT Coin ağına bağlayarak okuyucuların sizi ödüllendirmelerini de sağlayabilirsiniz.

Bat Coin nedir uzun tanımın kısası, internet reklamcılığında tüm tarafların para kazanmasına yardımcı olmaya çalışan bir oluşumdur.

Bat Coin Kurucusu Kim?

Basic Attention Token’in kurucusu Brendan Eich’dir. Hatırlarsanız Brendan Eich, aynı zamanda Mozilla, Javascript ve Netscape’inde kurucusuydu. Bütün projelerinden anlaşılacağı üzere Brendan Eich, internette bilgiye ulaşmanın eşitlik ve şeffaflık üzerinde olması gerektiğini savunanlardandır. Hal böyle olunca Bat Coin’in kuruluş amacı daha da netleşiyor diyebiliriz.

Bat Coin Geleceği |Basic Attention Token Gelecek Vadediyor Mu?

Bat Coin geleceği

Paylaşım merkezinde olması, reklamcılık sektörü için kurulmuş olması ve altyapısı göz önüne alındığı zaman gelecek yıllara göz kırptığını söylemek yanlış olmayacaktır. Basic Attention Token’in ilerleyen dönemlerde daha farklı reklamcılık faaliyetlerinde de çalışmalar yapacağı gizlenmiyor. Hal böyle olunca, Bat Coin geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki sürekli değişen dengeler reklamcılık ve internet anlayışı başta olmak üzere olağanüstü şartlar, rüzgarı tersine de estirebilir.

Bilindiği üzere her geçen gün, altı boş amaçlarla onlarca farklı dijital para birimi oluşturulmaktadır. Bat Coin ise reklamcılık sektörünce çok önemli bir eksikliği merkezine alarak kurulduğu için gelecek vaat ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Tüm bu saydıklarımızın ötesinde BAT Coin geleceği hakkında şunları söyleyebiliriz: Kurucusu sayesinde herkes tarafından bilinen, kimsenin harekete geçmediği bir sorunu gidermek amacıyla kurulmuştur. Son aylardaki olumlu çalışmaları ile kullanıcıların beğenisini kazanmış ve cüzdanlarına olumlu etki yapmıştır.

Bat Coin Yükselir Mi?

Bat Coin yükselir mi

Brave tarayıcısı sayesinde coinleri kullanıcılarına eşit bir şekilde dağıtıyor olması, büyük paylara sahip kişilerin oluşmasını engellemektedir. Aynı zamanda mevcut tarayıcının stabil bir şekilde çalışıyor olması, coin kazanma amacı gütmeyen kullanıcıları bile kendine çekmektedir. Bu sayede yatırımcısı sayısı artmakta ve Bat Coin yükselir mi gibi sorular daha fazla sorgulanmaya başlamaktadır.

Bu da orta ve uzun vadede Brave tarayıcısının coinden bağımsız bir şekilde markalaşması anlamına gelebilir. Biraz önce de altını çizdiğimiz gibi aynı başarıyı Brendan Eich, Mozilla üzerinde elde etmiştir.

Tüm bu bilgiler ışığında projesinin doluluğu sayesinde Bat Coin’in yükselme ihtimalini gözden kaçırmamak gerekmektedir. Projeyi baştan sonra analiz ederek, Bitcoin’in trendini takip ederek ve piyasadaki havayı iyi bir şekilde koklayarak Bat Coin yükselir mi sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bat ATH Değeri

Bat Coin Ath Değeri Türk Lirası olarak: 13,65 TL iken USDT olarak; 1,65 dolardır. Kripto para borsasının hareketlerine paralel hareketlerle ilerleyen Bat Coin’in grafiği incelendiğinde BTC ve ETH ile benzer hareketler gözlemlenebilir.

Bat Coin Yorumları

Bat coin yorumları

İnternetten para kazanmak isteyen, bunun için mining cihazlarına para ödeyemeyen kişiler tarafından beğenilen bir coindir.

Bat coin yorumları genel olarak olumlu olmasına rağmen olumsuz yorumları çoğunlukla Brave tarayıcının eksikliklerinin tamamlamadığı döneme denk gelir.

Günümüzde ise, Brave tarayıcı aracılığıyla kullanım yapan ve ciddi miktarda coin kazanmayı başaran pek çok kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcılar sadece izleyicilerden değil aynı zamanda siteleri ödüllendirilen yayıncılardan da oluşmaktadır.

Kısa vadede Brave benzeri bir uygulamanın cep telefonu uygulamaları konusunda çalışmalarına başlayacağı bilgilerini de yabancı forum sitelerinde gördüğümüzü belirtmek isteriz. Ne yazık ki bu coin henüz Türk kullanıcıları tarafından hak ettiği ilgiyi görmediği için, Türkçe sitelerde çok fazla olumlu/olumsuz bilgiye rastlamak mümkün olmadı.

Bat Coin Fiyatı – 1 BAT Kaç TL?

Piyasa sıralamasında 82. Sırada bulunan BAT Coin, 8 TL ve 0,97 dolardan satılmaktadır. Aynı zamanda bu coinin ağustos ayının başından bu yana yükseliş trendinde olduğunu da hatırlatmakta fayda var. İlerleyen dönemlerde ne olup biteceğini gözlemlemeye ve aktarmaya devam edeceğiz.

Bat Coin Alınır Mı?

Bat Coin alınır mı

Basic Attention Token, geçtiğimiz aylarda önemli yükselişler yaşayarak yatırımcıları kendine çekmeyi başardı. Piyasanın dikkat edilen varlıklarından biri haline gelmesine rağmen şu sıralar durgun hâlini sürdürmektedir. Uzun süredir durgun olması ile birlikte patlama beklenmekte ve bu yüzden yatırımcılar Bat Coin Alınır mı gibi soruları sık sık sorgulama gereksinimi duymaktadır.

Bat Coin Artıları: Projesi, altyapısı, yardımcı araçları ve kurucusu iken

Bat Coin Eksileri: Benzer projelerin sıklaşması ve rakipleri olarak dikkat çekiyor.

Bildiğiniz üzere internet ve reklamcılık konusunda kullanıcı alışkanlıklarını değiştirmek pek kolay değildir. Yine de bu zamana kadar attığı olumlu adımlar ve kaliteli alt yapısı ile BAT Coin alınır mı sorusu pek çok kullanıcı için artık soru işareti olmaktan çıkmış gibi görünüyor.

İlerleyen dönemlerde adını sıklıkla duymaya devam edeceğimiz Basic Attention Token yatırımcılarının beklediği ölçekte kazandıracak mı? Bunu hep beraber izleyeceğiz.

Sonuç Olarak Bat Coin

Başarılı bir kurucuya, başarılı bir tarayıcıya ve uluslararası ölçekte geniş kullanıcı kitlesine sahip bir coindir. Bat Coin yükselir mi sorusunun cevabını arıyorsanız, grafiğe göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

Bat coin geleceği içeriğimize benzer incelenmesini istediğiniz kripto paraları bizlere belirtebilirsiniz. Bizleri TELEGRAM ve İNSTAGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 11 ay önce

    Sadece Brave coinin kalitesi yüzünden bile bat coin alınır arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.