1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

BAT Coin Geleceği, BAT Coin Yorumları 2024

BAT Coin Geleceği, BAT Coin Yorumları 2024
0

BAT Coin Geleceği son zamanların en fazla aranan altcoinleri haberleri arasında yer almaktadır. BTC’nin artış göstermesi ile birlikte BAT Coin geleceği herkes tarafından merak edilmektedir. Temelde Ethereum alt yapısı ile ERC-20 token ağı üzerinden işlem yapan BAT Coin, birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir. 2017 yılında piyasaya yaklaşık 1 milyar adet BAT Coin sürülmüştür. Geriye kalan 200 milyon BAT Coin geliştirici havuzuna, 300 milyon BAT ise kullanıcı büyüme havuzuna kilitlenmiştir.

BAT Coin Nedir?

BAT Coin; uzun adı ile Basic Attention Token, Mozilla Firefox ve Javascript gibi büyük yazılımları geliştirmiş Brendan Eich ve arkadaşı Brian Bondy tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Bahsettiğimiz bu iki isim uzun yıllar boyunca dijital reklamcılık sektörü ile ilgili çeşitli projelerde yer almıştır. İşte tam da bu noktada seneler içinde elde ettikleri bilgi ve birikim sonucunda BAT token fikri ortaya çıkmıştır. BAT Coin; büyük firmaların, dijital reklamcılık alanında aldıkları yüksek komisyon değerlerinin önüne geçmeyi hedeflemektedir. BAT Coin geliştiricileri uzun yıllardır Brave Browser tarayıcısı üzerinde çalışmaktadır. Kullanıcılar Brave Browser ve BAT Coin işbirliği ile birlikte istedikleri verimde dijital reklam hizmeti verebilmektedir. Bu da BAT Coin üzerinden işlem yapan kişiler için vazgeçilmez bir fırsat olarak görülmektedir.

BAT Coin Geleceği 2024

BAT Coin geleceği temelde Brave Browser ile eş zamanlı olarak hareket ediyor diyebiliriz. İşlemlerin Brave Browser üzerinden yapılması ve Ethereum ERC-20 token ağı kullanılması büyük bir etkendir. Brave Browser tarayıcısının günlük olarak aldığı etkileşimler BAT Coin geleceğini büyük oranda etkilemektedir. Geçmişteki hareketlerini incelediğimizde BAT Coin düşüş trendinden kurtulmuş ve büyük bir yükseliş trendine geçmiştir. BTC hareketlerine bağlı olarak yükselişin devam edeceğini söyleyebiliriz.

BAT coin geleceği

BAT Coin Avantajları

  • Yenilikçi Teknoloji: BAT Coin, yenilikçi teknolojileri kullanarak platformunu sürekli olarak güncel tutmaktadır.
  • Güvenlik: BAT Coin Ethereum alt yapısı ile ERC-20 token ağı üzerinden işlem yapmaktadır. Bu da yüksek güvenlikli işlemler anlamına gelmektedir.
  • Verimli Harcama: BAT Coin, reklam veren token sahiplerinin harcamalarını en verimli şekilde kullanmalarını amaçlamaktadır. Brave Browser ağı ile çalışan BAT Token yaklaşık 25-30 milyon kullanıcıya ulaşmaktadır.
  • Hedef Kitleye Erişebilirlik: BAT Coin sahipleri verdikleri reklamlar sayesinde daima hedeflenen kitlelere ulaşmaktadır. Bu da yüksek hacimli işlemlerde maksimum verim ile çalışılması anlamına gelmektedir.

Önerilen içerik: Near Coin Geleceği

BAT Coin Dezavantajları

  • Risk Faktörü: BAT Coin birçok kripto para birimi gibi risk içermektedir. Her kripto para biriminde olduğu gibi yatırımcılar BAT Coin ile işlem yaparken gerekli riskleri almak zorundadır.
  • Brave Browser Aktifliği: BAT Coin temelde Brave Browser ağı üzerinden geliştirildiği için tarayıcının aldığı etkileşimler çok önemlidir. Aylık ortalama 25 milyon etkileşim alan Brave Browser etkileşimi düşerse BAT Coin de değer kaybedebilir.
  • Rekabet: Kripto para piyasası temelde rekabet esaslı fikirlerin geliştirilmesi ile ortaya çıkan online yatırım platformları olarak tanımlanabilir. Her yatırım platformunda olduğu gibi kripto paralarda da altcoinler bulunmaktadır. Günümüzde altcoinler arasındaki rekabet inanılmaz fazladır. İşte tam da bu noktada BAT Coin rakipleri arasındaki rekabet ortamından kurtulmalı ve öne çıkmalıdır.

BAT Coin ATH Değeri Nedir?

BAT Coin için grafikleri incelediğimizde BTC hareketlerine de bağlı olarak ilk zamanlarından bu yana ciddi bir yükseliş gösterdiğini ancak son zamanlarda düşüş yaşadığını söyleyebiliriz. BAT Coin 22 Kasım 2021 yılında 1.9306 seviyesi ile ATH yapmıştır. Geçmişte 1.93 dolar seviyesine çıkan BAT Coin’in tekrar eski değerine gelip gelemeyeceği ise merak konusudur.

BAT Coin Güncel Fiyatı

BAT Coin güncel fiyatı çıktığı ilk dönemler ile büyük oranda benzerlik göstermektedir. Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana ciddi manada değer kazanıp ardından düşüş yaşayan BAT Coin, anlık olarak 0.2672 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Bu değer 27 Şubat 2024 tarihine aittir ve zaman için BTC hareketlerine bağlı olarak yükseliş gösterebilir. Farklı zaman dilimlerinde içeriğimizi okuyan okurlarımız BAT Coin Güncel Fiyatı linkinden son durumu takip edebilir.

BAT Coin Yorumu 2024, BAT Coin Analiz

BAT Coin Analiz için yapılması gereken ilk işlem Brave Browser hareketlerini incelemek olmalıdır. Son zamanlarda Bitcoin’in yükseliş göstermesi ve bu yükselişin piyasaya olumlu yansıması BAT Coin’i yükseliş trendine soktu diyebiliriz. BAT Coin geleceği için elbette kesin bir şey söyleyemeyiz ancak BTC hareketlerinin pozitif sürmesi ile yükseliş trendinin devam edeceği düşünülebilir. Ayrıca günlük grafikte BAT Coin için 0.2481 seviyesi destek, 0.2724 seviyesi ise direnç noktası olarak yorumlanabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir