1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Sora Ai Coin Geleceği 2024 (SORA)

Sora Ai Coin Geleceği 2024 (SORA)
0

Sora AI Coin, kripto para birimleri arasında yeni bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Bu dijital para birimi, yapay zeka ve blok zinciri teknolojilerini birleştirerek, kullanıcılarına daha güvenli ve verimli bir ödeme ve veri işleme deneyimi sunmayı hedefliyor. Sora Ai coin geleceği hakkında tahminler yapmak için, bu teknolojilerin ve kripto para birimlerinin genel eğilimlerini göz önünde bulundurmak önemlidir.

Sora Ai Coin Geleceği – Sora Gelecek Vadediyor Mu?

Sora ai coin bir topluluk tarafından oluşturulmuş yeni bir token’dır. Token hakkında çok fazla bilgiye sahip olunmasa da yüksek hacmi, yükselişle kripto para piyasasına açılması onu merak konusu olmasında etkili oldu.

Bu token’ın whitepaper’ı, ilerleyen süreçlerde yayınlayacağı haberler ve dış faktörler göz önünde alınmalıdır. Şu anda yeni bir token için yatırım yapmak riskli bir işlem olduğu bilinmelidir.

Sora Ai Coin Geleceği

Sora Ai Coin Yükselir Mi?

Sora Ai coin yükselir mi? Hali hazırda bu altcoin bir yükseliş trendinde olduğunu belirtebiliriz. Sosyal mecralarda yapay zeka alanında yaptığı başarılarla konuşulan bir markanın ismini taşıdığından, yeni bir altcoin olduğundan ve bu yükseliş trendinden de kaynaklı hacim arttırmaya devam ediyor.

Ancak bu güzel faktörlerin haricinde çok fazla kullanılan kripto para borsalarında işlem görmediğinden de bu yükselişin sınırlı olabileceğini, yeni bir altcoin olduğu için de yükselişin yaşandığı gibi düşüşlerin de etkili olabileceğini belirtmeliyiz. Bu hacmin çok daha artması ve yüksek fiyatlara ulaşması için Binance ve diğer birçok kaliteli kripto para borsasında listelenmesi gerekmektedir. Gerçek anlamıyla Sora markası olmadığı için bu ne kadar gerçekçi bir düşünce olabilir, burasını bilemiyoruz.

Bu belirtilen borsalarda listelemelerin yapılması durumunda Sora ai coin geleceği için çok daha iyi yorumlar yapabilir, yükseliş ve düşüşü açısından da eleştirilerde bulunabiliriz.

Sora Coin ATH Değeri

16 Şubat 2024 tarihinde kripto para piyasasında yerini alan Sora Ai coin büyük bir popülerlik yakalamış durumda. Yaklaşık 2 günde %30’luk bir başarı yakalayarak iyi bir ivmeyle, hacmiyle altını doldura doldura ilerliyor. Son 24 saatlik hacme göz atacak olursak da 16,848,541$ bir hacim oluşmuş durumda.

Sora Coin ATH değeri ise 0.02245$’dır. Elbette içeriğin yazıldığı sırada bu ATH değerine yakın olması, kripto paranın daha yeni piyasaya sürülmüş olması ve popülerlik yakalamış olması gibi bazı etmenlerden dolayı ATH değerini de kısa sürede aşma olanağı bulunmaktadır. Yine de belirtelim ki Sora ai coin bir topluluk token’ıdır bu yüzden yatırım düşünen yatırımcılar için temkinli hareket etmelerinde fayda var.

1 SORA Coin Kaç Türk Lirası?

İçeriğimiz yazıldığı sırada ATH değerine yakın bir fiyattan işlem görmektedir. Güncel 1 Sora ai coin kaç türk lirası olduğu bilgisini coinmarketcap‘den inceleyebilirsiniz. Şu anda 0.0212$’dan işlem görmektedir.

SORA Coin Alınır Mı?

Sora coin alınır mı? konusuna gelecek olursak, coin piyasaya yeni çıkmış ve daha otorite elde edememiş bir coindir. Bu yüzden de teknik analiz çıkarmak, bu teknik analizin ışığında karar verebilmek mümkün değil. Sosyal medya’da yapmış olduğu başarılı yapay zeka videoları markası olan Sora ismini taşıması onun popülerliği kullanmasında etkili olmaktadır.

Genel bir değerlendirme yapacak olursak yeni bir altcoin’e girmek bildiğiniz üzere büyük bir risk barındırır. Bu yüzden bu riski göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Yeni çıkmış olduğundan, yukarı ivmelenmesinden ve birkaç farklı etmen sayesinde de artış potansiyeline sahip olduğu görülmektedir. Elbette altcoin’in farklı kripto para borsalarında da alım yapılabiliyor olma haberleri büyük oranda bu soruyu giderecek ve pozitif bir işaret verebilecektir. Fakat bunu yapıp yapamayacağı ise büyük bir soru işareti.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.

2016 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir