1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

Shiba Coin Geleceği Shiba Yorumu 2024

Shiba Coin Geleceği Shiba Yorumu 2024
3

Shiba coin geleceği BTC’nin inanılmaz artışı sonrası birçok kripto para yatırımcısı tarafından merak konusu oldu. Bitcoin’in 64 bin dolar seviyesini test etmesinin ardından Shiba coin inanılmaz bir ivme yakaladı. Öyle ki geçtiğimiz 5 gün içinde tam %147 gibi bir artış ile birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. Shiba coin birkaç düzeltme ile gerilese de popülerliğini sürdürmekte ısrarcı. Güncel olarak 0.00002135 seviyesinde olan Shiba takip edilmesi gereken alt coinler arasında yer alıyor. Bizler de bugün SHIB yorumu 2024 ile siz değerli okurlarımıza bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

Shiba Coin Nedir?

Shiba Inu özetle SHIB; Japon halkı için gözde bir köpek ırkı olan Shiba’dan esinlenerek ortaya çıkarılmış bir eğlence tokenıdır. Herhangi bir yatırımcı grubu ve belirli bir proje ekibi olmadan piyasaya sürülen Shiba coin, yaklaşık 650 bin üye tarafından merkeziyetsiz olarak yönetilmektedir. Yaklaşık 650 bin üye olan bu topluluğa sosyal mecralarda SHIBArmy denmektedir. Özetle Shiba coin; belirli bir yönetici grubu olmayan, projenin coin sahipleri tarafından yönetildiği ve Ethereum blockchain (ERC-20) altyapısına kurulmuş bir kripto para birimidir.

Shiba Coin Geleceği

Shiba coin geleceği kuşkusuz herkes tarafından merak edilmektedir. Tıpkı DOGE coin gibi birçok yatırıcısı olan SHIB, son zamanlarda inanılmaz bir patlama gerçekleştirmiştir. 26 Şubat 2024 tarihi ile yükselişe geçen Shiba coin anlık olarak en popüler altcoinler arasında bulunmaktadır. Bir eğlence tokenı olarak piyasaya sürülen Shiba coin 1 katrilyon adet olarak piyasaya arz edilmiştir. Elbette bu değer SHIB Coin’in doğasında olan espri anlayışına vurgu yapmak amacıyla tercih edilmiştir. Shiba coin her ne kadar binlerce yatırımcı ile desteklense de anonim bir kişi olan Ryoshi tarafından kurulmuştur. Shiba 26 Şubat tarihinden bu yana %147 gibi inanılmaz bir artış göstermiştir. Shiba Coin, her zaman yatırımcılar arasında değer gören bir altcoindir. Önümüzdeki aylarda Bitcoin rallisinin devam etmesi halinde SHIB yatırımcıları çok daha güzel günler görebilir.

Shiba coin geleceği

Önerilen içerik: En İyi Yapay Zeka Kripto Para Birimleri

Shiba Coin Avantajları

Shiba coin geleceği yazımızda sıra Shiba coin avantajlarına geldi. İşte detaylar;

 • ECR-20 İle Hızlı İşlemler: Ethereum blockchain (ECR-20) teknolojisi üzerine kurulan Shiba token, diğer ECR-20 teknolojisine sahip tokenlar ile takas edilebilir.
 • Shiba Inu Desteği: En değerli altcoinler arasında yer alan SHIB aynı zamanda Shiba Inu desteği ile hizmet vermektedir. Bu da yatırımcıların herhangi bir kişisel bilgi vermeden ya da kayıt gerçekleşmeden kolayca kripto para birimleriyle güvenli işlemler yapabileceği anlamını taşımaktadır.
 • Stake Etme: Shiba token sahipleri ellerindeki kripto paralarını kolayca stake edebilirler.

Shiba Coin Dezavantajları

Shiba coin geleceği yazımızın en önemli kısımlarından biri de Shiba Coin dezavantajlarıdır. İşte detaylar;

 • Risk Faktörü: Her kripto para biriminde olduğu gibi Shiba coin de belirli riskler taşımaktadır. Bu risklerin temel sebebi elbette yüksek volatilitedir.
 • Bitcoin Hareketleri: Son zamanlarda inanılmaz bir artış yaşayan Bitcoin, düşüşler yaşaması durumunda diğer kripto para birimlerinde de olması beklendiği gibi ani düşüşler yaşaması olasıdır. Yani kripto para piyasasında iyi bir otoriteye sahip değildir.
 • Yatırımcı Etkisi: Her ne kadar popüler olsa da Shiba coin temelde bir eğlence tokenıdır. Eğer ki yatırımcılar desteğini sürdürmez ise ciddi kayıplar yaşanabilir.
 • Yavaş ve Yüksek Kesinti: Shiba Coin, Ethereum blockchain altyapısı ile kurulmuş olsa da işlemlerde zaman zaman yavaş kalabilmektedir. Ayrıca yapılan bu işlemlerde yüksek kesintiler olabilmektedir.

Shiba Coin Güncel Fiyatı

Shiba coin güncel fiyatı piyasaya çıktığı ilk dönemlere göre çok düşüktür. Ele aldığımız metinde Bitcoin hareketlerinden ve piyasadaki olumsuz bilgilerden kolayca etkilenebildiğini söylemiştik. BTC hareketlerinin pozitif olarak piyasaya yansıması SHIB Coin fiyatının son günlerde artmasını sağlamıştır. Grafikleri incelediğimizde Shiba Coin Güncel Fiyatı 0.00002135 dolar (2 Mart 2024) olarak görülmektedir. Farklı zaman dilimlerinden bu yazımıza göz atan okurlarımız için Shiba Coin güncel fiyatı linki kullanılabilir.

Shiba Coin ATH Değeri Nedir?

ATH değeri; bir coinin piyasaya sürüldüğü ilk günden, güncel zaman dilimine kadar çıktığı en yüksek seviyedir. Shiba Coin; 21 Ekim 2021 tarihinde en yüksek piyasa değerine ulaşmıştır. Bu değer 0,00008871 dolar olarak görülmektedir.

Shiba Coin Yorumu 2024

Yazımızın son bölümünde sizlere birkaç teknik bilgi vereceğiz. Son zamanlarda büyük bir artış gösteren SHIB’a için haftalık grafikte; 0,00001702 dolar seviyesi güçlü bir destek noktası olarak kabul edilebilir. Yine aynı şekilde haftalık grafikte; 0,00002689 dolar seviyesi ciddi bir direnç noktası olarak kabul edilebilir. Shiba coin yorumu elbette zaman içinde güncellenebilir ancak bu değerler 2 Mart 2024 tarihi için geçerlidir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir