1. Anasayfa
  2. Haberler

ADA Coin 2024 Şubat Analizi!

ADA Coin 2024 Şubat Analizi!
0

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Cardano (ADA) coin, bir yükselişe mi hazırlanıyor? Bu ve benzeri soruların cevabı ADA Coin 2024 Şubat Analizi, yazımız da iyi okumalar dileriz.

Uzun süredir yatay fiyat hareketleri sergilene Ada coin, aralık ayında yıllık destek seviyesini test etmiş idi. Test ettiği ve kırdığı yıllık destek seviyesinin üzerinde kalmayı başaran ADA coin, geçen haftada de destek seviyesini test etti. Ardından da yükselişe geçti. Yükselmeye de devam etmektedir.

Bu yükselişin ardından gözler ADA coine çevrilmiş durumda. Birçok ünlü analist ADA coin için analizlerini paylaşmaya başladı. Analistlere göre %2100’lük bir atış söz konusu olabilir.

ADA Coin 2024 Şubat Analizi

%2100’Lük Artış Mümkün! ADA Coin 2024 Şubat Analizi!

ADA coin için muhtemel olan artış için önemli bir faktörde, kripto para piyasalarının ağa babası olarak adlandırabileceğimiz Bitcoin’e bağlı. Bitcoin fiyat hareketine bu şekilde devam ederse ADA coin de yükselmeye devam edebilecektir.

Analistler ADA grafiğini, önceki yükselme ile karşılaştırarak teknik hareketlerdeki benzerliklerin altını çiziyorlar. 10 dolarlık ADA fiyatıyla sonuçlanan %2.100’lük bir artışın bu yükseliş için daha gerçekçi bir beklenti olabileceği konuşuluyor.

ADA Coin 2024 Şubat Analizi

Analistlere göre, ADA adlı kripto para için yapılan analize göre, MACD adlı gösterge şu anda güçlü bir şekilde yukarı yönlü hareketin olabileceğini göstermektedir. Yani, fiyatların artma eğiliminde olduğunu gösteriyor. MACD çizgisi ve histogram da yukarı yönlü hareket ediyor, bu da fiyatların daha da yükselebileceğine bir işaret olabilir. Yani, ADA’nın %2.100’lük artışı için umut verici bir işaret gibi görünüyor.

Bir analist tarafından şu şekilde bir paylaşım yapıldı:

“ADA nihayet 0,55 dolarlık direnç alanını kırdı ve şimdi 0,60 doları yeniden test etmeye hazırlanıyor. 0,60 dolar kırılırsa bir sonraki büyük direnç, koşunun son kez sona erdiği 0,67 dolar seviyesinde olacak. BTC’nin yükseliş momentumu göz önüne alındığında ADA’nın 0,75 doları kırdığını bile görebiliriz.”

Kripto para piyasalarının birçok etmenden etkilendiğini unutmayınız. Yapılan bu analizler beklenen şartların oluşması sonucunda ortaya çıkabilecek durumlardır. Önümüzde ki günlerde yaşanacak olumlu veya olumsuz haberler analizlerin tekrardan güncellenmesine sebep olabilir. ADA Coin 2024 Şubat Analizi de bu etmenlerden dolayı haftalık olarak güncellenecektir.

Kriptonat ailesi olarak herkese bol kazançlar ve iyi yatırımlar dileriz..

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek ADA Coin 2024 Şubat Analizi ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2019 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir