1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

Binance’den Paribu’ya Transfer Nasıl Yapılır? (Görselli)

Binance’den Paribu’ya Transfer Nasıl Yapılır? (Görselli)
0

Her geçen gün kripto para borsalarına bir yenisi daha eklenmektedir. Binance ise bu kripto para borsaları arasında kaçınılmaz en popüler ve çok kullanılanların başında gelmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş paneli sayesinde birçok işleme de olanak sunmaktadır. Bu içeriğimizde Binance’den Paribu’ya transfer nasıl yapılır onu görsellerle birlikte detaylı inceleme gerçekleştireceğiz.

Binance Transfer Adımları

Birkaç kolay adımla Binance’de bulunan varlığınızı Paribu’ya ya da farklı kripto para borsalarına aktarabilmeniz mümkün. Bu adımları detaylı bir şekilde inceleyeceğiz fakat kısaca yapılacak adımlar şu şekildedir;

 • Binance hesabına giriş yapın.
 • İlgili kripto para birimini seçin.
 • “Çek” veya “Withdraw” seçeneğine tıklayın.
 • Çekiceğiniz ağı ve Paribu adresinizi giriniz.
 • Transfer tutarını giriniz.
 • Transferinizi onaylayın ve hesabınıza geçmesini bekleyin.

Transfer sürecinden önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalara değinmekte fayda var.

 • Transfer yaparken doğru cüzdan adresini girdiğinizden emin olun. Bu kripto paralarınızı kaybetmenize neden olabilir.
 • Paribu’nun kripto para transfer ücretlerini ve minimum transfer miktarlarını dikkate alın.
 • Bir kripto para borsasından farklı bir borsaya kripto para transfer işlemleri genellikle zaman alabilir, bu yüzden işleminizin tamamlanması için biraz sabırlı olun.

1. Binance Hesabına Giriş Yapın

İlk adım olarak Binance hesabınıza giriş yapınız.

2. Withdraw Seçeneğine Tıklayın

Giriş yapmanızın ardından Varlıklar altında yer alan Cüzdan Özeti seçeneğiyle ilerleyiniz. Bu sayfada tahmini bakiye başlığının sağında yer alan 3 butondan Çekim (Withdraw) yazana basınız.

3. Transfer Etmek İstediğiniz Kripto Para Birimini Seçin

Karşılaşmış olduğunuz yeni ekranda hesabınızda transfer işlemi yapacak olduğunuz kripto para birimi sorulmaktadır. Buradan kripto para birimini seçiniz.

Binance'den Paribu'ya Transfer Nasıl Yapılır?

4. Çekim için Kullanılacak Ağı ve Paribu Adresinizi Giriniz

Kripto para birimini de seçtiğimize göre artık çekim için kullanılacak olan ağı ve paribu cüzdan bilgilerini girmemiz gerekecektir. Cüzdan bilgileriniz yoksa ya da nasıl elde edeceğinizi bilmiyorsanız yazımızın sonunda yer verdiğimiz paribu cüzdan adresi öğrenme başlığına göz atabilirsiniz. Burada yer alan bilgiler ışığında cüzdan bilgilerini girerek tüm transfer işlemini sonlandırabilirsiniz.

Paribu Cüzdan Adresi Öğrenme

Paribu cüzdanınızın adresini sadece birkaç adımla kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için Paribu hesabınıza giriş yapınız ardından üst menüden Cüzdan seçeneğine tıklayın. Paribu hesabına yatırmak istediğiniz kripto parayı seçin ve yeşil buton olarak görülen “Yatır” seçeneğine tıklayın. Karşınıza ilgili kripto para için ağ seçme işlemi sunulmaktadır. Burada ağı seçtikten sonra size özel oluşturulan cüzdan bilgileri ile Binance’de işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Görüntülenen yatırma adresi size özeldir ve hesabınıza tanımlanmıştır.
 • Doğru bilgilerle yaptığınız transferler, blokzincirdeki ağ onaylarından sonra Paribu cüzdanınıza otomatik olarak yansıyacaktır.

2016 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir