1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Manta Network Geleceği 2024 (MANTA)

Manta Network Geleceği 2024 (MANTA)
0

Manta Network (MANTA), kripto para dünyasında dikkat çeken projelerden biri olmaya hak kazanıyor. 2024 yılında geleceği oldukça parlak gözüken Manta coin için özellikle NFT (Non-Fungible Token) sektöründe devrim yaratabilecek özelliklerle birlikte teknolojik altyapısıyla adından da söz ettirmektedir. Peki, Manta Network geleceği (MANTA) 2024 yılında nasıl seyir edecek? Bizleri bu yıl neler bekliyor gelin hep beraber inceleyelim.

MANTA’nın NFT Pazarındaki Rolü

Manta Network, NFT’lerin alım satımında ve yönetiminde önemli bir rol oynamtakdır. 2024’te NFT pazarının hızla büyümesiyle birlikte, MANTA’nın da bu alandaki etkisi artacak. Değerli sanat eserlerinden dijital koleksiyonlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan NFT’ler, MANTA’nın sağladığı güvenli ve verimli altyapı sayesinde daha da popüler hale gelecektir.

Manta Network Geleceği

DeFi Entegrasyonu

DeFi (Decentralized Finance) ekosistemi, her geçen gün kripto para sektörü için çok daha fazla önem arz ediyor. Manta Network, DeFi projeleriyle entegre olabilen bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bununla da kalmayıp DeFi’de gizliliğe yeni bir yaklaşım sunmuştur. DeFi token sayısı da 2024’te artmaya devam edecektir. Bu DeFi entegrasyonu sayesinde de MANTA kullanıcıları farklı DeFi uygulamalarına erişerek çeşitli finansal işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Manta Network (MANTA), 2024 yılında NFT sektöründe önemli bir oyuncu olmaya devam edecek. Yenilikçi çözümleri, güvenli altyapısı ve aktif topluluğuyla, kripto para dünyasının geleceğini şekillendirecek önemli projelerden biri olarak öne çıkıyor. Bu nedenle, MANTA’nın geleceğini yakından takip etmek ve projeye yatırım yapmak önemli olabilir.

Manta Network Geleceği

Geleneksel finansla karşılaştırıldığında merkezi olmayan finans (DeFi) kullanılıyor olması, gözetime karşı koruma sağlaması nedeniyle diğer birçok token’a nazaran çok daha değerlidir. Aynı zamanda Manta’nın kurucu ekibinde yer alan kişiler Harvard, MIT, Algorand ve diğer kurumları kapsayan birçok ABD’li kripto para uzmanı, profesör ve akademisyenden oluşuyor. Bu da ister istemez coine olan güveni arttırmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte Manta Network (MANTA), son bir ayda %14,74’lük bir fiyat artışı yaşayarak da iyi bir performans sergilediğini göstermektedir. Bu ivmenin gelecek haftalarda sürüp sürmeyeceği henüz belirsiz olsa da birçok yatırımcı tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Manta network geleceği içeriğimizi beğendiyseniz ve bu gibi daha birçok coin incelemesinin devamının gelmesini istiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.

Manta Network Analizi

Manta Network 4H Analiz

Manta teknik veriler doğrultusunda 4 saatlik grafikte incelendiğinde yaklaşık olarak 1 haftadır yatay bir görüntü sergiliyor. Fiyat yataya bağlamadan önce 2.766 seviyesinin likiditesini temizlemiş ama bu likidite fiyatı yüksek seviyelere taşıyamamış. Bu durum fiyatta ki güçsüzlüğe işaret ediyor.

Fiyatın güçsüzlüğü yeni likidite arayışlarını beraberinde getirebilir. Bu noktada fiyat likidite sağlamak amacıyla sırasıyla grafikte belirtilen 2.637-2.533-2.486 seviyelerine kadar gerileyebilir. Fiyat bu seviyelere kadar geriledikten sonra yeterli likidite sağlamasıyla birlikte daha yukarıda ki seviyeleri hedefleyecektir. Fiyatın potansiyel olarak hedefleyebileceği seviyelerden biri grafikte belirtilen 3.18 seviyesi olacaktır.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek Manta Network Geleceği Manta Network Analizi sorusunun cevabını ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2016 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir