1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

Floki Coin Geleceği 2024 Floki Coin Analist Yorumları

Floki Coin Geleceği 2024 Floki Coin Analist Yorumları
1

Floki Coin deki Floki adı  Elon Musk’ın köpeğinin adıdır. Ayrıca Floki Coin topluluğu kendilerini Vikings dizisinde yer alan Floki karakterinden esinlenerek Floki’nin Vikingleri olarak nitelendiriyor. Kısaca Floki Coin ile alakalı bilgi sahibi olduğumuza göre Floki Coin Geleceği konusuna geçmeden önce de temel olarak bazı verileri inceleyelim.

Floki Coin Nedir ?

Floki Coin, halkın kripto para birimidir ve Floki Ekosisteminin hizmet tokenidir. Floki Coin doğuşu Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından gerçekleştirilmekle beraber  Elon Musk’un Shiba Inu’sundan ilham alınmıştır.

Floki projesi, hayranlarının çabalarını ciddiye almaya söz verdi ve birkaç defa LunarCrush’un sosyal katılım lider tablolarında İlk 10’da yer aldı. Proje ayrıca FlokiFi Locker dijital varlık kilit protokolü için Chainlink, Trader Joe ve ApeSwap gibi önde gelen kripto projeleriyle de işbirliği için el sıkıştı.

Floki Coin Geleceği

Floki Coin Kim Tarafından Kuruldu ?

Proje isimsiz bir geliştirici tarafından kurulmasına karşın geliştiricisi kısa bir süre sonra kendi projesini terk etti. Floki Coin projesi geliştiricisi tarafından terk edilince projeye hayranları sahip çıkarak projeyi tekrar canlandırdılar. Bu durum proje de adeta patlama etkisi yarattı ve daha ilk yılında 400 binden fazla holderı ile dünya çapında tanınan bir kripto para projesi haline geldi.

Floki Coin projesi, topluluğunun menfaatlerini gözetmekle görevli çekirdek bir ekibe sahiptir. Çekirdek ekip;

 • B
 • Sabre
 • MrBrownWhale
 • Lintern

takma adlı isimlerden oluşur.

Projenin baş geliştiricisi yani projeyi kurduktan sonra terk eden isim içinde bazı tahminlerde bulunanlar var. Bu tahminlerden biri de projeyi ilk olarak geliştiren kişinin sektörde deneyimli ve tanınan bir isim olduğu yönünde. Şöyle ki bazı kimseler bu kişinin ‘’on yıldan fazla blockchain deneyimine sahip, sektörde saygın ve doxxed bir figür olarak nitelendirilen’’ Jackie Xu olduğunu düşünüyorlar.

Floki Coin Geleceği ile alakalı önemli gelişmelerden biri de Proje Ekibinin, NFT metaverse oyunu Valhalla’nın, toplam 50 yılı aşkın ekip deneyimine sahip 20 kişilik bir ekip tarafından geliştirildiğini duyurması oldu.

Floki Coin Geleceği

Floki Coin Geleceği : Dört Amiral Gemisi Projesi

 • Valhalla adıyla bir NFT metaverse oyunu
 • FlokiFi” çatısı altında başlatılan ve merkezi olmayan finans ürünlerinden oluşan bir platform
 • FlokiPlaces adıyla bir NFT ve ürün pazarı
 • University of Floki adıyla bir içerik ve eğitim platformu

Görüldüğü üzere Proje Ekibi topluluklarına verdikleri sözü tutmak için ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyorlar. Ekibin bu şekilde çalışmalarına devam etmesi durumunda Floki Coin Geleceği için güzel günler çok uzakta görünmüyor.

Floki Coin Analist Yorumları

Şimdiye kadar ki süreçte yazımızda temel verilerden yani projenin ne olduğundan çalışmalarından vs. bahsettik. Şimdi ise biraz da Floki Coin Geleceği ile alakalı teknik verilere bir bakalım.

Floki Coin Yorum

1 Mayıs 2023 de Binance de listelenmeye başlayan Floki Coin son dönemlerde yaşadığı yükselişlerle adını yatırımcıların ağzına adeta pelesenk  etmiş durumda. Son iki haftada yaklaşık %350 artan Floki Coin tüm zamanların en yüksek seviyelerinde işlem görüyor.

Şu anki mevcut durumda günlük grafik özelinde bakacak olursak 0.00009112 seviyesinin altında kapanış görülmediği sürece yükseliş beklentisi devam edecektir. Ancak yükseliş hangi seviyelere kadar devam eder konusunda net bir şey söylemek ne yazık ki mümkün değil.

Elinde pozisyon olan arkadaşlar için de bir şeyler söylemek gerekirse bu denli büyük bir yükseliş sonrası temkinli davranmakta fayda var. Pozisyonlarını tam olarak kapatmak istemeseler bile en azından bu seviyelerden kar satışları yapmaları yerinde bir davranış olacaktır.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek Floki Coin Geleceği 2024 Floki Coin Analist Yorumları ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2021 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir