1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

Gala Coin Geleceği 2024 Oyun Dünyasının Yeni Gözdesi !!!

Gala Coin Geleceği 2024 Oyun Dünyasının Yeni Gözdesi !!!
1

Gala Games, çeşitli aşamalardan geçerek piyasaya kazandırılmış onlarca Web3 oyunuyla sektöre hızlı bir giriş gerçekleştirdi. Oyun sektöründe yer edinmiş köklü platformlarla mücadele edebilecek  kadar büyük bir Web3 oyun ekosistemi olmayı hedefliyorlar. Oyun sektörü için atılan bu adımlar Gala Coin Geleceği konusunda hayati önem taşıyor.

Gala Coin Nedir ??

Gala Coin, Gala Games’in temel hizmet tokeni olmasının yanı sıra NFT öğelerinin de satın alınabileceği ana token olma özelliği taşımaktadır. Şöyle ki, herhangi bir kullanıcı Gala Coin kullanarak Gala Games ekosistemi içerisinden bazı öğeler satın alabilir.  Kısacası Gala Games ekosistemine güç devşiren bu token kullanıcıların oyun oynarken çeşitli oyun içi öğelere sahip olmalarını ve ticaret yapmalarını sağlayan Etherium tabanlı özel bir tokendir.

Gala Coin Geleceği için bir amaçtan söz edilecek olursa eğer bu amaç, Gala Games ekosistemi içerisinde yer alan kullanıcıların kendi aralarında yapacakları uygun ve güvenli bir anlaşma ortamı sağlamasıdır. Proje yapı olarak Gala Games platformunu desteklemeyi ve platform da yer alan oyunların oynanmasını sağlamayı teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Gala Coin Geleceği

Gala Games Platformu İçerisinde Yer Alan Oyunlar Nelerdir ??

 • COMMON GROUND WORLD
 • LEGENDS REBORN
 • ETERNAL PARADOX
 • CHAMPIONS ARENA
 • ECHOES OF EMPIRE
 • LEGACY
 • POKERGO PLAY
 • SPIDER TANKS
 • DRAGON STRIKE
 • THE WALKING DEAD: EMPIRES
 • LAST EXPEDITION
 • GRIT
 • MEOW MATCH
 • MIRANDUS
 • SUPERIOR
 • MIRANDUS: TAVERN GAMES
 • BATTLESTAR GALACTICA ETERNITY
 • FORTITUDE
Gala Coin Geleceği

Gala Coin Geleceği Oyun Dünyasını Nasıl Etkileyecek ??

Gala Games ekibi, Web3 teknolojisinin en iyi özelliklerini kullanarak oyun tutkunlarına daha önce tatmadıkları deneyimleri yaşatmayı hedefliyor. Gala Games kullanıcıları platformdaki farklı oyunlardan oyun içi NFT’ler toplayabiliyorlar. Bu topladıkları NFT’leri oyun içi çeşitli  avantajlar, güçlendirmeler ve ödül fırsatları elde etmek için kullanabiliyorlar.

Oyun içi öğelere sahip olma ve takas etme özgürlüğü, oyun tutkunlarının daha az bağlılıkla alışveriş yapmasına ve daha çok oyun deneyimi yaşamasına imkan tanır. Ayrıca bu durum oyun tutkunlarına  oynanan oyundan maksimum düzeyde zevk alma deneyimi yaşatmanın da kapılarını aralar.

2023 yılı ve sonraki yıllarda, Gala Games platformunun Web3 oyun alanında dünya liderliği koltuğuna oturmasıyla birlikte Gala Coin Geleceği için birçok yayın ve duyuru yapılması planlanıyor.

Gala Coin Geleceği

Gala Coin Analist Yorumları

Gala Coin tarafına Teknik Analiz Mühendisliği tarafından bakacak olursak eğer, fiyat grafikte belirtilen 0.01542 bölgesinden gerekli likidite sağlanarak yükselişine başlamış görünüyor. Haftalık grafikte fiyatın hacimli yükselişi ile birlikte 0.05615 – 0.04920 bölgeleri arasında bir destek bölgesi inşa edilmiş durumda. Bu destek bölgesinin inşası tamamlandıktan sonra fiyat bu bölgeye bir geri yaşayıp bu bölgede ciddi bir alış baskısı ile karşılaşmış.

Bu noktada zaman dilimini haftalıktan 4 saatliğe çektiğimizde 0.05022 – 0.06106 bölgeleri ile ifade edilebilecek bir talep bölgesi bizi karşılıyor. Ayrıca talep bölgesi hacimli bir şekilde yukarı yönlü kırılarak talep bölgesinin üst kısmını oluşturan 0.06106 bölgesine geri çekilme yaşayarak bu bölgede alıcı baskısı ile karşılaşmış. Bu durumda yükseliş hareketinin devam edeceğini ön görebiliriz.

Pekala geçmiş fiyat verilerine dayanarak fiyatın yükseleceğini düşünüyoruz, bu durumda fiyat yükselirken hangi noktalarda direnç bölgelerine maruz kalabilir.

Bu noktada yine HTF>LTF prensibi doğrultusunda hareket edecek olursak eğer yeniden haftalık grafiğe dönebiliriz. Haftalık grafiği incelediğimizde ilk olarak 0.10054 – 0.12844 bölgeleri ile belirtilen bir direnç noktası bizi karşılıyor. Yani fiyat bu noktalara geldiğinde bir satış baskısıyla karşılaşabilir. Bir başka deyişle de pozisyonda olan yatırımcılar bu bölgelerden kar alabilirler.

Ancak alıcıların çok güçlü olduğu ve yükselişin daha yüksek seviyelere kadar devam edebileceği bir senaryo da fiyatın satıcılarla karşılaşabileceği diğer noktalara da bir bakalım. Bu noktada geçmiş fiyat verileri bize 0.16566 – 0.18048 noktaları arasının ve 0.21827 – 0.24102 noktaları arasının direnç görevi görecek  bölgelere olduğunu gösteriyor.

Yukarı da belirtilen direnç bölgeleri de yine pozisyondaysanız  eğer kar alma noktaları veya elinizdeki tüm pozisyonları kapatma seviyeleri olarak kullanılabilir. Bu noktada şunu belirtmekte fayda var ifade edilen direnç bölgeleri haftalık grafikte yer alan direnç bölgeleri olduğu için güçlü seviyelerdir.  O yüzden dikkat edilmesi de ayrı bir önem taşımaktadır.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek Gala Coin Geleceği 2024Gala Coin Analist Yorumları ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2021 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir