1. Anasayfa
  2. Haberler

SOL Coin Son Durum Ne Gösteriyor? Yükseliş Durdu Mu 2024

SOL Coin Son Durum Ne Gösteriyor? Yükseliş Durdu Mu 2024
1

Solana coin diğer birçok altcoine göre karşılaştırıldığında çok daha başarılı bir yükseliş ivmesi yakaladığını belirtebiliriz. 6 aylık grafikte yatırımcılarına %399 gibi harika bir artış sunan SOL coin son durum ne gösteriyor? Yukarıya olan ivme bir süredir durmuş olması içeride olan yatırımcıları şüphelendiriyor.

Solana coin için son 1 haftalık grafiğe baktığımızda düşüş ivmesinde olduğu ve %10’luk bir değer kaybı yaşadığı görülmektedir. Fakat kritik destek seviyesi olan 100 dolar bandının altına inmemesi bu destek seviyesinin güçlü olduğunu gösteriyor. Haftalık bazda dalgalı bir seyir izleyerek 116 dolarlık zirveden sonra bir düşüşle 101$’a kadar geldi. 100 dolar bandının altına inmemesi önemli bir nokta.

SOL Coin Son Durum

Burada yatırımcıların 100 dolar kritik destek noktası ve direnç seviyesi olarak da 115 dolar bandını iyi takip etmesi gerekmektedir. Şimdilik ivmenin nereye olacağı konusunda kesin bir kanıya varmak zor olsa da şuanki seyrin daha çok yatay şekilde olduğu ve bu şekilde devam edebileceği ön görülmektedir.

SOL Coin Son Durum

SOL Fiyatı 2024 Yılında Nasıl İlerleyecek?

Solana coinin en başarılı kripto para birimlerinden biri olması, Bitcoin’in bir süredir yükseliş trendinde olması gibi daha birçok faktörden kaynaklı bu yükseliş ivmesinin devam edebileceği ışığını yaktığını görebiliyoruz. Ne kadar destek noktasının kırılmasın yakın olsa da orta ve uzun vadeye bakıldığında 2024 yılı için SOL fiyat tahminlerinin önemli yerlerde olduğu ve gelişmelerin devamı durumunda ATH değerlerine yaklaşabileceğinin altı çiziliyor.

Genel itibariyle SOL Coin son durum ne gösteriyor? soru işaretini giderdiğimize göre anlık olarak Solana coin fiyatı ve detaylarını incelemek için aşağıdaki grafikten faydalanabilirsiniz.

2016 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir