1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Litentry Coin Nedir? Litentry Geleceği 2024

Litentry Coin Nedir? Litentry Geleceği 2024
0

Litentry geleceği konusu hakkında bilgi vermeden önce Litentry (LIT) coin nedir ve piyasaya çıktığı tarihten itibaren ne gibi gelişmeler yaşamıştır kısaca inceleyelim.

Litentry (LIT) coin, gizlilik odaklı çalışan ve merkezi mevcut olmayan bir kimlik verisi toplama altyapısıdır. Yeni bir dijital kimlik çağını başlatabilmek için Güvenilir Yürütme Ortamlarından (TEE), doğrulanabilir kimlik verilerinden ve özelleştirilebilir puan hesaplamalarından faydalanır.

IdentityHub, kimlik verilerinin blokajlar arasında ki yönetilme ve doğrulanış biçimini değiştirerek bu konuya yeni bir soluk getirmek istiyor. IdentityHub tarzı  araçlar ve eşi benzeri olmayan stake etme mekanizmaları ile birlikte Litentry, birleşik, gizlilik odaklı, merkezi olmayan bir kimlik verisi toplama altyapısı oluşturmaya, merkezi olmayan alanlardaki kullanıcılar ve projeler için beraber çalışabilirliği ve faydayı yeniden tanımlamayarak bu konuları geliştirmeye kendini adamıştır.

Litentry (LIT) coin 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Mevcut piyasa değeri (Mevcut fiyat * Dolaşımdaki Arz) 34.640.230$ dır ve aktif kripto para birimleri arasında kendisine 637. Sırada yer bulmaktadır.

Litentry Geleceği

Litentry Coin Tarihsel Verileri : All Time High (ATH) ve All Time Low(ATL)

Litentry (LIT) coin’in aktif olarak piyasa da yer aldığı süre boyunca görmüş olduğu tüm zamanların en yüksek seviyesi (All Time High) 14,73$ dır. Yine piyasa da yer aldığı süre boyunca görmüş olduğu tüm zamanların en düşük seviyesi (All Time Low) 0,3893$ dır. Litentry (LIT) coin piyasalarda güncel olarak 0.88$ seviyelerinde işlem görmektedir.

Litentry Geleceği

Litentry Geleceği : Güvenli Veri Çağı

Litentry geleceği ile alakalı olarak yaşamış olduğumuz çağın teknoloji çağı olduğunu ve bu teknolojinin  her geçen gün çok daha gelişerek büyümeye devam ettiğini biliyoruz. Bu noktada Litentry (LIT) coin de kimlik verilerinin dijital ortamda korunması konusunu güvenilirlik ve teknoloji ile bir araya getirerek güzel işlere imza atabilir. Tabi ki bu konuda Litentry (LIT) coin ekibinin projelerine verdikleri değerin, projelerinin arkasında durmalarının ve proje için ortaya koymuş oldukları azim ve çalışmanın  değeri çok ama çok önemlidir. Bu noktada değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurabildikleri taktirde Litentry geleceği için de değişim ve gelişim söz konusu olabilir.

Bunun yanı sıra Litentry geleceği için olumlu bir senaryo oluşması için aynı zamanda Bitcoin tarafında da bir yukarı ivme hareketi görmemiz gerekiyor. Çünkü kripto piyasaları durağan olduğu sürece dolaşımdaki mevcut paranın çok büyük bir bölümü Bitcoin ve Etherium da  bulunmaya devam edecektir. Ancak piyasa yükselmeye başladığı taktirde paranın bir kısmı altcoinlere doğru akarak buradaki potansiyeli yüksek coinlerin yükselmesini sağlayacaktır.

Litentry Coin Yorum

Litentry coin 5 Ocak 2024 tarihinden itibaren yatay bir görüntü sergiliyor. Son bir haftadır yukarı yönlü istekli günlük mumlar fiyatın bu yatay görünümden çıkmak istediğini ve daha yüksek fiyat seviyelerinde işlem görmek istediğini bize düşündürebilir.

Litentry Geleceği

Bunun yanı sıra fiyatın geçmiş verilerine bakarsak yakın zamanda önemli bir likidite bölgesinin temizlendiğini görebiliriz. Ayrıca bu likidite temizliği yapıldıktan sonra fiyat boşluklar bırakarak istekli bir şekilde yükselmiş. Bu bağlam da fiyatın yükselişinin sağlam bir zeminde devam edebilmesi için sırasıyla alt tarafta grafikte belirtilen 0.996 ve 1.073 direnç seviyelerinin üzerinde günlük kapanışlar bekleyebiliriz.

Litentry Coin Yorum

Litentry (LIT) Coin için olumsuz senaryo da ise yine grafikte sırasıyla belirtilen 0.812 ve 0.779 destek seviyelerinin altında günlük kapanışlar olması durumunda fiyatın daha alt seviyelerde işlem görme isteğine tanıklık edebiliriz.

Litentry Coin Yorum

Litentry (LIT) coin hali hazırda bir altcoin olduğu için Bitcoin’in sergileyeceği fiyat hareketleri de Litentry (LIT) coin in önümüzdeki süreçte nasıl bir gidişat izleyeceği konusunda önemli bir yer tutar. Eğer ki Bitcoin de sert hareketler görürsek eğer diğer altcoinler gibi Litentry  (LIT) coin de bu sert hareketler sonucunda olumsuz yönde etkilenecektir.

Güncel analizimizi ve litentry coin grafiğini takip etmek isterseniz BURADAN ulaşabilirsiniz.

Burada belirtilen bilgiler tamamen yorum amaçlı olup herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez. Unutmayın yatırım kararı alıp almamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2021 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir