1. Ana Sayfa
  2. Nedir?
Trendlerdeki Yazı

AXS Coin Geleceği 2021 – Axie Coin Yükselir Mi?

AXS Coin Geleceği 2021 – Axie Coin Yükselir Mi?
+ -

Son zamanlarda kripto para yatırımcıları tarafından AXS Coin Geleceği fazlasıyla merak edilmektedir. Bitcoin’in yükselişi ile birlikte kripto para piyasanın biraz olsun normale dönmesi, altcoin’lerin yükselişe geçmesi piyasayı canlandırmış gibi gözüküyor. Son haftalarda çok fazla yükselen AXS Coin’de bu yükselişlerden nasibini aldı. Son 1 ay içinde 3 dolar’dan 48 dolar civarlarında kadar yükselerek yankı uyandırmış durumda. Piyasanın en çok yükselen kripto paralarından biri olan Axie hakkında birçok merak edilen soru vardır. Son günlerde Binance borsasının en çok hacimli kripto paralarından biri haline gelen AXS hakkında cevaplar bulacağız. Bu rehberimizde AXS Coin geleceği, AXS Coin Yükselir Mi? AXS Coin Nedir gibi soruların cevaplarını sizlerle buluşturacağız.

AXS Coin Nedir?

Axie son zamanlarda yaşadığı büyük yükselişler ile yatırımcıların bir hayli dikkatini çeken bir kripto paradır. Yatırımcılar bu kripto varlığın ne olduğunu AXS Geleceğinin güçlü olup olmadığını öğrenmek istemektedirler. Peki AXS Coin nedir?

Axie, kullanıcıların sisteme katkılarıyla ve oyun becerileri ile birlikte ekosisteme yaptıkları katkılar ile token kazanabildiği, Pokemon’dan esinlendiği söylenen sanal bir oyundur. Kazandığınız tokenler kripto para piyasasında bulunan AXS Coin’dir. Kripto parayı sanal bir oyunla buluşturan Axie platformu, eğlence sektörünü kullanarak yatırımcılarına ulaşmayı hedeflemektedir. Ethereum teknolojisi üzerine dizayn edilen AXS, oyna-kazan yapısına sahiptir. Oyunda bazı evcil hayvanlara sahip olduğunuzu düşünün. Hayvanlarınız için eşya toplayabilir, güçlendirebilir, seviyelerini artırabilir ve evcil hayvanlarınızdan oluşan bir krallık oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz krallığın sınırlarını büyütebilir, büyük bir araziye hükmedebilirsiniz. Bu hayvanlarınız vasıtasıyla savaşlar açabilir, rakipleriniz ile rekabet edebilirsiniz.

AXS Coin yükselir mi

Pokemon ve Tamagotchi oyunlarından esinlendiği söylenen Axie İnfinity’i oynayabilmek için 3 adet AXS satın almanız gerekmektedir. Oyuna girdikten sonra token tabanlı yaratıkları toplayıp geliştirerek, güçlendirerek savaşabilir ve oyun içi takaslar yapabilirsiniz. Axie, bir topluluk oluşturmak isteyip sistemde üyeleri birbirine bağlamayı amaçlamaktadır. Token’lerinizi kullanarak, oyunu oynayarak ve önemli oylamalara katılarak ödül kazanabilir, token miktarınızı arttırabilirsiniz. Oyun içinde Axie’lerinizi güçlendirebilir, savaşa daha uygun hâle getirebilirsiniz. canavar, kuş, böcek, su, ateş ve sürüngen gibi alanlar dahil olmak üzere 500’den fazla farklı vücut parçası mevcuttur. Bu parçaları satın alarak veya toplayarak güçlenebilirsiniz.

Oyun içinde birbirinden farklı karakter ve kendilerine özgün özellikler bulunmaktadır. 500’den fazla özellik bulunan oyunda her karakterin 6 adet özel vücut parçasına sahiptir. Farklı özelliklere sahip olan Axies’ler farklı vücut parçalarıyla güçlendirilebilir ve güzel istatistikler yakalanabilmektedir. Sistem, olabilecek her hangi bir karışıklığın önüne geçebilmek 7 adetten fazla Axies yetiştirmenizi engellemektedir. Şu sıralar bir numaralı Ethereum tabanlı oyun olarak gözükmektedir. Son haftalarda yaşadığı büyük yükselişler ile birlikte dikkatleri üzerine çeken ve adından fazlasıyla söz ettiren AXS Coin geleceği çok merak edilmektedir. Özellikle oyun tutkunları ve kripto paraya yatırımı bulunanlar AXS gibi varlıklara daha çok eğilim göstermektedirler.

Oyun oynayarak AXS kazanmak için PVP tipi modlara girebilirsiniz. 3’e 3 savaşlara girerek kendinizi geliştirebilir, kazançlar elde edebilirsiniz. Oyun içinde üretip yaparak satış yapabilir, aynı şekilde borsadan bir şeyler satın alabilirsiniz. Karakterinizi geliştirmek için her şeyin mevcut olduğunu unutmayın. Hizmet sektörüne ve eğlence sektörüne hitap eden kripto paralar gibi AXS’de blockchain teknolojisini eğlenceli bir şekilde anlatmayı hedeflemektedir. Bir sanal oyun ile yatırımcılara yaklaşan ve onları kendine çekebilen Axie şu sıralar bunu başarabilmiş gibi gözüküyor. Son 1 ay içerisinde 3 dolar fiyatlarından 48 dolar civarlarında kadar yükselmeyi başarabilmiştir. Akıllarda kalan asıl sorular ise AXS Coin geleceği nasıl ve AXS Coin yükselir mi?

Axie Infinity hakkında detaylı bilgiye ve oyun içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Axie (AXS) Coin Kimin?

AXS Coin Geleceği

2018 yılında kurulan ve piyasaya sürülen Axie, Vietnam merkezli bir oyun firması olan Sky Mavis tarafından tasarlandı. Trung Nguyen ve Aleksander Larsen tarafından ortak kurulan Axie’nin CEO’luğunu Trung Nguyen yürütmektedir. Bilgisayar yazılımcısı olan Trung Nguyen, Axie’yi kurmak için farklı firmalarda yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. Aleksander Larsen ise eski bir rekabetçi oyuncu olarak bilinmektedir. Büyük firmalarda üst düzey güvenlik görevlisi olarak çalışsa da 2017 yılından beri Blockchain oyunları üzerine çalışmaktadır. Farklı alanlarda uzman olan ikili güzel bir ortaklığa imza atmışlar gibi gözüküyor. Ayrıca Axie ekibi 25 kişiden oluşmaktadır.

AXS Coin Geleceği – Axie Gelecek Vadediyor Mu?

Son haftalarda büyük yükselişlerine şahit olduğumuz AXS, yatırımcılar tarafından çok tercih edilen bir kripto varlık durumuna geldi. Bu yazıyı yazdığımız gün piyasanın en hacimli 3. kripto para birimi olarak kendini göstermiş gözüküyor. Son 1 ay içerisinde 3 dolar’dan 48 dolar civarlarına kadar gelerek 15 kattan fazla yükselmiştir. Yatırımcılar bu denli büyük yükselişlere şahit olduğu için AXS Coin geleceğini pek merak etmektedirler.

Gelişen ve güçlenen blokzincir dünyasının sanal oyunlarla birleştirilip sunulması yatırımcıların ilgisini çekmiş gibi gözüküyor. Anlaması zor ve karışık olan blokzincir teknolojisini böylesine eğlenceli bir şekilde anlatabilmek AXS Coin geleceğini ilginç kılmakta. Yatırımcılar oyun oynayarak token’ler kazanmakta blokzincir teknolojisi öğrenebilmektedir. Axie ekibinin donanımlı ve oyun dünyasını tanıyor olması AXS Coin geleceğini güçlendiriyor diyebiliriz. Fakat son 1 ayda bu kadar yükseliş yaşaması ile birlikte birçok insan panik alım yapmış olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bir kripto varlık durmadan sırf yükseliyor diye satın alan çok fazla yatırımcı var. Axie için bir sanal oyunu blokzincir teknolojisi ile birleştirip bunu kripto paraya dönüştüren varlıklar arasında en iyilerden biri diyebiliriz. Fiyatının ve hacminin güçlü olması bunu desteklemektedir.

Bu güzel yönlerin yanı sıra unutmamanız gereken bazı durumlar mevcut. Ethereum tabanlı bir sanal oyun olan Axie Infinity her geçen gün kullanıcı kazanmaktadır. Sistemin ve oyunu kullanan kullanıcı sayısı arttıkça sistemin yükü artacak ve belki de sunucular sıkıntı yaşayacaktır. Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorununu sık sık duymaktayız. Axie’nin hızlıca kullanıcı çekmesi ölçeklenebilirliği sıkıntıya sokabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Son 1 ayda 15 kattan fazla artmasıyla oyunu oynayan kullanıcılar iyi kazançlar elde etmektedir. Ancak unutmamak gerek ki AXS Coin fiyatı düştükçe oyundan kazanacağınız miktarda doğru orantılı bir şekilde düşecektir.

Axie Coin Yükselir Mi?

Axie Coin Yükselir mi

Son 1 ay içerisinde 15 kattan fazla yükselerek son derece popüler duruma gelen AXS Coin yükselir mi? Bu kadar yükselmesi ile birlikte birçok panik alıcıyı yanına çekmiş gibi gözüküyor. Panik alıcının olduğu yerde panik satıcının da olacağını göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Blockchain teknolojisini sanal oyun ile birleştirerek yatırımcılarına anlatması AXS Coin geleceğini güçlü kılmaktadır.

Blockchain teknolojisi gibi karmaşık bir yapıyı sanal oyunla anlatmak son derece önemli. Ancak son aylarda bu kadar yükseliş yaşaması bunun bir panik alım olduğu anlamına gelebilir. Bir kripto parayı satın alırken sırf sürekli artıyor diye almamaya özen gösterin. Maalesef günümüzde birçok acemi yatırımcı sırf artıyor diye bir kripto parayı alıp zarara uğrayabilmektedir. AXS projesini iyice inceleyip yükselip yükselemeyeceğine veya uzun vadede iyi bir yatırım olup olamayacağına karar vermelisiniz.

AXS Coin ATH Değeri

ATH, All Time High’ın kısaltması. Bir kripto paranın ulaştığı en yüksek fiyat seviyesini ifade eder. Axie Coin ATH değeri ise $52.17 Dolar’dır. All Time High değeri’ne 27 Temmuz 2021’de ulaşmıştır.

1 AXS Kaç Türk Lirası?

1 AXS kaç Türk Lirası merak eden yatırımcılar için aşağıda bulunan kısımda güncel kurdan hesaplamayı yapabilirler. 1 AXS an itibariyle  48.20 Dolar değerine sahip. Aynı zamanda usdt yazan kısma tıklayarak istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.

AXS Coin Fiyat

Son zamanların en popüler kripto varlıklarından biri olan AXS Coin geleceği konusu çok merak edilmektedir. AXS Coin fiyatının ne derece etkileneceği en önemli sorulardan birisidir. Son 1 ay içerisinde 15 kattan fazla yükselen AXS Coin şu sıralar 48 Dolar civarlarında fiyatlanmaktadır. ₺23,271,333,034 35. sırada bulunan AXS Coin, bugün Binance borsasının en hacimli 3. kripto parası durumundadır. 270,000,000 adet ile sınırlı bir arza sahip olması yatırımcıları daha çok ilgisini çekmiş durumda. Fiyatın son zamanlarda bu kadar fazla artması AXS Coin yükselir mi gibi soruları gündeme getirmektedir.

AXS Coin Alınır Mı?

Axie, son zamanlarda bu kadar fazla yükselip piyasanın hacmini kendine çekerek fazlasıyla popüler olmuştur. 3 Dolar’dan 50 Dolar civarlarına kadar yükselerek yatırımcıların bir hayli dikkatini çekmiş gibi gözüküyor. Bu popülerliği ile birlikte mantıklı bir yatırım aracı olarak görülmeye başladı. Yatırımcılar AXS Coin alınır mı gibi soruları çok merak etmektedir. Bir kripto para durmadan artıyor ve daha da artar düşüncesi ile yatırım yapılmaması gerektiği unutulmamalı. Yatırım yapmak istediğiniz kripto parayı iyi bir şekilde analiz ederek kısa vade veya uzun vadede kazanç verip veremeyeceğini planlayabilirsiniz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap