1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Raca Coin Nedir ? Raca Coin Geleceği 2024

Raca Coin Nedir ? Raca Coin Geleceği 2024
0

Raca Coin geleceği hakkında ki bilgilere değinmeden önce Raca Coin nedir, ne işe yarar yakından bakalım. Raca Coin, OKX Blockdream Ventures ve Consensys Mesh’in Tachyon hızlandırıcısı tarafı ile desteklenmekte olan, bir web 3.0 altyapı çözümü sağlayıcısı görevi  görmektedir.

Raca Coin (RACA), 2021 yılının Temmuz ayında, Elon Musk’ın annesi olan Maye Musk adına profil resmi tarzı NFT (PFP) koleksiyonu olan ilk web 3.0 ürününü piyasaya sürdü. Raca Coin, 2021 yılında NFT lerin düşüş yaşamasından dolayı  142 milyon dolar gelir sağladı.

Raca Coin (RACA),  kendi NFT  pazar yerini 2021 yılının Eylül ayında  faaliyete soktu. 7 aydan az bir zaman içerisinde, Raca Coin (RACA) NFT  Pazar yerinde ki  toplam işlem hacmi 6 Nisan 2022 tarihine kadar 682 milyar Raca Coin (RACA)’dan fazla oldu. Bu, 6 Nisan tarihinde ki Raca Coin (RACA) fiyatına nazaran yaklaşık 1,3 milyar dolarlık işlem hacmi anlamını taşıyor.

Raca Coin (RACA), 2021 yılının Aralık ayında başlatılmış olan United States of Mars (USM) adlı BNBChain/ETH ağı üzerindeki en büyük 3D Metaverse sahibidir. 2022 yılının Mart ayında 30 gün içinde 30.000’i aşkın kayıtlı cüzdan kullanıcısı kazanmıştır.

Sosyal Medya ve Raca Coin Geleceği

Raca Coin (RACA), aynı zamanda sosyal  medyayı  da çok etkin şekilde kullanıyor. En büyük sosyal medya kitlesi Twitter (Yeni Adıyla X) de yer alıyor ve X de şuan yaklaşık olarak 630 Bin takipçisi mevcut. Bir diğer önemli sosyal medya kitlesi de Telegram da mevcut ve Telegramda da yaklaşık olarak 510 Bin üyesi bulunuyor. X ve Telegram’ın yanı sıra hali hazırda Discord’da da yaklaşık olarak 90 Bin üyesi  mevcuttur.

 Görüldüğü üzere şimdiden Raca Coin (RACA) sosyal medya da çok önemli bir yere sahip olmuş durumda. Bu da bana kalırsa Raca Coin geleceği konusunda yeşil ışık yakan önem arz eden göz ardı edilmemesi gereken önemli bir gelişme. Ayrıca Raca Coin (RACA) yakın bir zamanda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKX’ de listelenmeye başlandı. Bu bilgi de bizim için Raca Coin geleceği  konusuna ümitli bakmak için önemli bir veri olsa gerek.

Raca Coin Nedir

Raca Coin Yorum

Raca Coin (RACA) yukarda bahsetmiş olduğumuz tüm bilgiler ışığında gelecek vadediyor desek yanlış olmaz. Ancak işin teknik kısmına bakacak olursak Raca Coin için kısa vadede likidite eksikliğinden kaynaklı olarak düşüş ön görebiliriz. Yakın tarihlerde sırasıyla 0.0001495 ve 0.0001395 seviyelerine geri çekilmelere şahitlik edebiliriz. Bu seviyeler ziyaret edilmesi halinde yine de yeterli likidite sağlanamazsa o zaman 0.0001308 seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

Raca Coin Geleceği 2024

Raca Coin(RACA) için yeterli likidite yani bir diğer deyişle yol alabilmek için yeterli yakıt sağlandığı taktirde 0.0001822 seviyelerine doğru bir hareketin başlangıcı söz konusu olabilir. Daha uzun vadeli hedeflere odaklanacak olursak 0.0001822 seviyelerinden sonra fiyatın ilerlemek isteyeceği nokta 0.0002 seviyeleri olacaktır.

Grafikte belirtmiş olduğum 0.0002 seviyesinden sonra ise fiyat 0.0002156 seviyelerinde işlem görmek isteyecektir. Raca Coin (RACA) OKX de 23 Ekim 2023 tarihinde listelendi ve bundan dolayı olarak elimizde teknik açıdan daha fazla inceleyebileceğimiz bir veri maalesef ki yok. Ancak elimizdeki mevcut veriler ışığında Raca Coin (RACA) için kısa vadede düşüş ve bunun akabinde orta vadeli bir yükseliş beklentisi içerisinde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Raca Coin Geleceği 2024

Ancak Raca Coin (RACA) grafiğinde görülen uzun mum fitillerinden de anlaşılacağı üzere altcoinler çok volatilitesi yüksek yapıda varlıklardır. Bunun nedeni piyasada yer alan mevcut paranın Bitcoin ve Etherium gibi kripto paralarda toplanmış olmasından dolayıdır. Bu yüzden Bitcoin ve Etherium gibi birbirine korelasyon halinde hareket eden kripto para birimlerinin sert hareketlerinden çok olumsuz etkilenebilirler.

Yine de incelediğimiz tüm veriler ışığında Raca Coin geleceği hakkında ekiplerinin de proje için ortaya koyacağı azim ve çalışma ile birlikte gelecek için umut vadedebilir.  Raca Coin (RACA)yapmış olduğu etkinliklerle  uzun vadede yatırımcılarını sevindirebilme potansiyeli olan bir kripto para olarak kendini gösterebilir. Bu noktada tabi ki yatırım yapmayı düşünenler için projeyi yakından takip etmeleri oldukça önemli.

Raca Coin Yorum

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek Raca Coin Geleceği 2024 ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2019 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir