1. Anasayfa
 2. Coin Geleceği

Ast Coin Geleceği ve AirSwap Yorumları

Ast Coin Geleceği ve AirSwap Yorumları
1

AST coin geleceği son zamanlardaki Bitcoin ivmelenmesi ile merak konusu olmuştur. AST Coin 2024 yılında yakaladığı başarılı ivme ile yakından takip edilmesi gereken altcoinler arasında yer almaktadır. 7 Mart itibari ile inanılmaz bir hareketlenme yapan AST Coin yaklaşık %96’lık bir artış gerçekleştirmiştir. İşte AST Coin analizi ve geleceği hakkında bazı detaylar.

AST Coin Nedir?

AST Coin geleceği hakkında bazı bilgiler vermeden önce ”AST Coin nedir?” sorusuna cevap vererek başlayalım. AirSwap Token yani kısa adıyla AST Coin, merkeziyetsiz altcoinler arasında işlem yapmak için kullanılan çok önemli bir Ethereum tokenıdır. Ethereum gibi güçlü bir coin ile hareket eden AirSwap, token alım satım işlemlerini, hızlı güvenilir ve ücretsiz şekilde yapmayı amaçlamaktadır. Bu işlemleri yaparken elbette birçok altcoin gibi Ethereum (ERC-20) ağını kullanmaktadır. Ayrıca AST Coin likidite sağlayıcıları için bir lisans gibi çalışmaktadır. AirSwap Token sahipleri; işlemlerini geliştirilen ara yüz ile kolayca takip edebilmekte ve istedikleri anda gerekli müdahaleleri gerçekleştirebilmektedir.

AST Coin Geleceği 2024

AST Coin geleceği merak konusu oldu demiştik çünkü 2 gün içinde yaptığı %96’lık artış yatırımcıları inanılmaz etkiledi. Öyle ki bu artış sonucu 0.1296 dolar seviyesinden 0.2458 dolar seviyesine kadar yükseldi ve ardından bazı düzeltmeler yaşadı. AST Coin geleceği 2024 yılının ilk aylarında aslında bizlere bazı sinyaller de verdi. Ethereum’un zaman içinde güçlenmesi AST Coin’e pozitif olarak yansıdı. Bitcoin önümüzdeki günlerde inanılmaz artışını sürdürür ise AirSwap için de yeni ATH seviyeleri gözlenebilir. ATH teriminin ne olduğunu bilmeyen okurlarımız için ufak bir bilgi verelim. ATH seviyesi; bir coinin piyasaya çıktığı ilk günden, güncel zaman dilimine kadar ulaştığı en yüksek seviyedir.

AST Coin Geleceği

AST Coin Avantajları

AST Coin avantajları listemiz aşağıda bulunmaktadır.

 • Hızlı ve Güvenilir İşlemler: Her kripto para yatırımcısı gerçekleştirdiği işlemlerin hızlı ve güvenilir olması için beklenti içindedir. ATS Coin yüksek teknolojiler ile desteklendiği için hızlı ve güvenilir işlemler sunmaktadır.
 • Ethereum Desteği: Yazımızda ATS Coin’in Ethereum ERC-20 ağını kullandığından bahsetmiştik. Ethereum’un yatırımcılar tarafından pozitif görülmesi ATS Coin ile işlemler için önemli rol oynamaktadır.
 • Merkeziyetsiz Coin Avantajı: Günümüzde birçok altcoin merkeziyetsiz olarak piyasaya çıkmıyor. AST Coin merkeziyetsiz olarak piyasaya sürüldüğü için bankalar veya başka olumsuz haberlerden etkilenmemektedir.
 • Kişisel Verilerin Gizliliği: AST Coin sahipleri hiçbir kişisel veriyi paylaşmadan güvenli ve hızlı işlemler gerçekleştirebilmektedir.
 • Kripto Para Borsa Desteği: AST Coin rakiplerine göre birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Binance, Gate.io, Coinbase ve OKX gibi borsalarda listelendiği için kolayca ulaşılabilmektedir.

AST Coin Dezavantajları

AST Coin dezavantajları listemiz aşağıda bulunmaktadır.

 • Öngörülemez Hareketler: ATS Coin 2 gün içinde inanılmaz bir artış gerçekleştirdi demiştik. Ancak kısa süre içinde ciddi bir düşüş yaşadı. Her ne kadar birçok yatırımcı için ciddi gelir sağlasa da piyasayı okuyamayan yatırımcılar için ciddi sorunlar çıkarabilir.
 • Piyasa Arz Sınırı: AirSwap için maksimum arz sınırı ne yazık ki kilitlenmiştir. Bu da ATS Coin sahipleri için enflasyona bağlı hareketlenmeler anlamına gelebilir.
 • Risk Faktörü: Daha önce yazdığımız birçok altcoin için risk faktörü göz önünde bulundurulmalı demiştik. Tıpkı diğer altcoinler de bahsettiğimiz gibi ATS Coin için yapılan işlemlerde yüksek risk faktörü göz önünde bulundurulmalıdır.

Önerilen İçerik: NBS Coin Geleceği 2024

AST Coin Güncel Fiyatı

İçeriğimizin bu bölümünde AST Coin güncel fiyatı başlığımızı ele alacağız. Her kripto para birimi zaman zaman değer kazanabilir ya da kaybedebilir. AST Coin de 2 gün içinde %96’lık bir artış gerçekleştirdi ancak 9 Mart 2024 tarihi ile birlikte bari düzeltmelere maruz kaldı. Bu düzetmeler sonucunda grafikleri incelediğimizde AST Coin güncel fiyatı spot ve günlükte 0.1928 dolar olarak görülmektedir.

AST Coin ATH Değeri Nedir?

AST Coin yaptığı artış ile piyasaya çıktığı ilk günlere yaklaşmayı başardı. Ancak kısa zamanda ATH değerine ulaşabilecekken bazı düzeltmeler ile değer kaybettiği fark edildi. AST Coin için günlük ve spot grafikte ATH değeri 0.2810 dolar olarak görülmektedir. Bu değer yatırımcı desteği veya Bitcoin hareketlerine göre zaman içinde güncellenebilir.

AirSwap Yorumları

AST Coin geleceği yazımızın son bölümünde AirSwap yorumları yapmaya çalışacağız. Öncelikle spot ve günlük grafikte AST Coin için; 0.1455 dolar seviyesi çok güçlü bir destek noktası olarak kabul edilebilir. Yine aynı şekilde günlük grafikte; 0.2562 dolar seviyesi çok güçlü bir direnç noktası olarak yorumlanabilir. Eğer ki bu direnç noktası kırılır ise AirSwap için yeni bir ATH değeri oluşabilir. Bahsettiğimiz bu değerler zaman içinde değişebilir ya da güncellenebilir. 9 Mart 2024 itibari ile ele alınan bu değerler ile yazımızın sonuna geliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir