1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Pundix nedir? Pundix Geleceği 2024

Pundix nedir? Pundix Geleceği 2024
0

Pundix Geleceği ile ilgili bazı bilgiler vermeden önce temel konulara bakmak gerekir. Son yıllarda en fazla merak edilen kripto para birimlerinin başında Bitcoin, Ethereum, BNB ve bazı büyük altcoinler geliyor. Ancak bu altcoinlerin peşinden ani iniş çıkışlar yapabilen altcoinler merak konusu oluyor. Pundix de bu tarz bir altcoin ve son güncelerde çok fazla merak ediliyor. Öyle ki 20 gün gibi bir sürede %90’lık önemli bir ivme artış gerçekleştirdi ancak Bitcoin’in hareketlerinden dolayı son günlerde biraz düşüş yaşadı. Bugün ele alacağımız yazımızda Pundix Nedir ve Pundix Geleceği hakkında bazı önemli bilgiler vermeye çalışacağız.

Pundix Coin Nedir?

Pundix Geleceği hakkında bazı bilgiler verdikten sonra sıra Pundix Nedir? sorusuna geldi. Aslında piyasaya ”PUNDI X” olarak çıkan ve simgesi ”PXS” olan bu coin zaman içinde bazı swap işlemlere tabi tutuldu. Bun swap işlemlerinin ardından yeni adı ”Pundi X” olarak değişti ve simgesi de ”NPXS” oldu. Özetle Pundix; kripto para işlemlerinde ticareti artırmayı amaçlayan, blockchain teknolojisi ile altyapısını güçlendirmiş bir projedir. Projenin yerel coini yani piyasaya sunulan adı Pundix Coindir.

Pundix Geleceği

Pundix Geleceği 2024

Pundix Geleceği hakkında verdiğimiz bilgiler aslında ileriki dönemler için bizlere ışık tutuyor olabilir. Öyle ki geçmişti yaşadığı swap işlemlerinin ardından Pundix Coin’e olan ilgi ve güvenilirlik arttı ve yeni birçok yatırımcı tarafından tercih edildi. 20 gün gibi kısa bir sürede %90 artış gerçekleştirdi ve adından sıkça söz ettirmeye başladı. Pundix bu hareketlerine 0.4356 dolar seviyesinden başladı %90 artış ile 0.8315 dolar seviyelerine kadar geldi. Son günlerde Bitcoin tarafından gelen olumsuz haberler ile birlikte bazı düzeltmeler yaşadı ve beklenen seviyelere indi. Geçmişte 9-10 dolar seviyelerine kadar çıkan Pundix zaman zaman böyle agresif hareketler sergileyebiliyor. İşte bundan dolayı 1 dolar ve üstü kısa zaman içerisinde görülebilir.

Pundix Avantajları

  • Stake Avantajı: Pundix Coin sahipleri yaptıkları akıllı sözleşmeler ile birlikte ellerindeki tokenları stake edebilme imkanına sahiptir.
  • Kredi Kartı: Eğer ki yatırımcılar Pundix Kredi Kartına sahip ise anlaşmalı noktalardan istedikleri şekilde alışveriş yapabilirler.
  • Vadeli İşlemler: Pundix Coin’e sahip kişiler, piyasadaki ivmelenmelerden korunmak için vadeli işlemleri kullanabilir
  • Hızlı İşlemler: Pundix Coin sahipleri diğer coinler ile birlikte hızlı ve anlamlı işlemler yapabilmektedir.
  • Borsa Listelenme Avantajı: Pundix Coin için alım satım işlemi yapan kişiler çok avantajlıdır. Çünkü Pundix Coin birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Bunlar kısaca; Binance, OKX, KuCoin, CoinGecko ve Coinbase gibi oldukça bilinen borsalardır. Dikkatli takip edildiğinde yeni borsa listelenmelerinde güzel kazançlar bırakabilir.

Önerilen İçerik: ETHFI Coin Nedir? Etherfi Geleceği 2024

Pundix Sponsorları Neler?

Bir kripto para birimi için en önemli bilgilerden biri kimler tarafından desteklendiğidir. Pundix uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı işbirliği politikaları sonucundan birçok sponsor tarafından desteklenmektedir. Öyle ki bu firmalar arasından oldukça bilinen ödeme yöntemleri, geliştirme ekipleri, dernekler ve bazı blockchain teknolojileri bulunmaktadır. Pundix için sponsorluk yapan bazı firmalar şu şekilde; Samsung Developers, Paxos, İnfineon, Chainlink, Coinbase Wallet, Binance Blockchain Wallet, BitPay, Tron, Ethereum ve nice önemli firma bulunmaktadır.

Pundix ATH Değeri

Pundix Coin de diğer altcoinler gibi geçmişte en yüksek değeri olan ATH değerine ulaşmıştı. Öyle ki bu değer şimdiki değerinin neredeyse 20 katından daha fazla olarak gözükmekte. Binance borsasında ve spot cüzdanda; Pundix ATH Değeri9.7247 dolar olarak gözükmekte. Bu değer piyasaya sürüldüğü ilk günlerde gerçekleşmişti ve zaman içinde ciddi düşüşler yaşadı. Şimdilik eski fiyatına çok uzak olsa da Pundix Coin kısa sürede 1 dolar üstüne çıkabilir.

Pundix Güncel Fiyatı

Her kripto para biriminin güncel fiyatı zaman içinde değişmektedir. Çünkü Bitcoin tarafından gelen hareketler, piyasadaki olumlu ya da olumsuz bilgiler yatırıcıları tedirgin edebilir. Bu da zamanla altcoinlerde fiyat farklılıkları oluşturur. Pundix Coin güncel fiyatı; Binance borsasında ve spot cüzdandan; 0.5855 dolar olarak gözükmektedir. Bunun yanında aşağıda bulunan tablodan Pundix Güncel Fiyatı anlık olarak takip edilebilmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir