1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

ZRX Coin Geleceği 2024 0x Protocol İnceleme

ZRX Coin Geleceği 2024 0x Protocol İnceleme
1

ZRX Coin Geleceği hakkında bilgiler vermeden önce ZRX Coin’in geçmişine bakmak gerekir. Çünkü geçmişte yaptığı bazı büyük hareketler ile adından sıkça söz ettirmişti. 2016 yılında Will Warren ve Amir Bandeali tarafından ortaklaşa kurulan ZRX Coin geçmişte birçok kripto para yatırımcısına zor günler yaşattı. 30 gün gibi kısa bir süre içerisinde %70-75 civarı bir düşüş yaşayan 0x Protocol yine birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmeyi başardı. 9 Mart 2024 tarihi yani son 1 hafta içinde yaklaşık %260 gibi çılgın bir artış ile piyasaya yeni giren birçok yatırımcının radarına girdi. Bu artışın ardından piyasada bulunan herkes 0x Protocol inceleme yazılarını merak içinde bekliyor. İşte ZRX Coin Geleceği 2024 0x Protocol İnceleme yazısı sizler ile. İyi okumalar.

ZRX Coin Nedir?

ZRX Coin Geleceği ve geçtiğimiz dönemlerdeki performansı hakkında birkaç bilgiyi yukarıdaki başlıkta yer verdik. Şimdi sıra ZRX Coin Nedir? sorusuna cevap vermeye geldi. ZRX Coin bir diğer adıyla 0x Protocol; merkeziyetsiz bir yapıya sahip, Ethereum Blockchain teknolojisi üzerinde kurulu olan ve ERC-20 tokenlar ile işlem yapmayı sağlayan bir altcoindir. 0X Protocol teknolojisinin yerel tokenı ise ZRX’dir. 0x Protocol sahipleri eşler arası (P2P) sistemiyle işlemler gerçekleştirebilirler. ZRX Coin bir yönetişim tokeni olarak görev yapabilmektedir. Bundan dolayı ZRX Coin sahipleri bazı protokol maddeleri hakkında karar verici konumundadır. 0x Protocol ile yapılan işlemler ilk olarak Ethereum blockchain teknolojisi dışında kaydedilir zamanla bu işlemler içe aktarılır ve Ethereum Blockchain teknolojisine işlenir. Ayrıca ZRX Coin sahipleri yaptıkları işlemlerde yüksek ücretler ödemezler. Bu da ZRX Coin sahipleri için önemlidir.

ZRX Coin Geleceği

ZRX Coin Geleceği ve 0x Protocol Beklentileri

ZRX Coin Geleceği son 1 haftadır yaptığı %260 gibi bir patlama ile kısa sürede merak konusu oldu ve bizler de bu konu üzerinde durmak istedik. Grafikleri incelediğimizde 9 Mart 2024 tarihinde 0.3950 dolar seviyesinde olan ZRX Coin, 15 Mart 2024 tarihinde 1.4350 dolar seviyesinde seyretmektedir. Anlık olarak bu metni ele alırken yüksek hype ve kitle sayesinde artışını sürdürmektedir. Bitcoin’in kısa süre içerinde yapacağı olumlu hareketler ve dominasyonun düşmesi 0x Protocol için yeni yatırımcılar ile birlikte hacim artışı yaşanması 2 dolar seviyesinin uzak olmadığını işaret etmektedir.

Önerilen İçerik: Mana Coin Geleceği ve Decentraland Analiz 2024

ZRX Coin Yorumları

ZRX Coin sahipleri projenin arkasındaki fikrin, gelecek yıllarda tüm geleneksel varlıkların blockchain tabanlı tokenlere dönüşeceği hakkında bilgi sahibiydi. Bundan dolayı 2016 yılından bu yana birçok kripto para yatırımcısı ZRX Coin hakkında çıkan olumsuz haberlere karşı durdu ve istediklerini almayı başardılar. 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde ZRX Coin %260 artış yaptı ve birçok rakibini geride bıraktı. Bu da 100 dolar gibi küçük bir miktar ile yatırım yapılsa bile büyük karlar elde edilebileceği anlamını taşıyor. Ayrıca 0x Protocol yani ZRX Coin; Binance, OKX, Coinbase ve Bybit gibi çok büyük kripto para borsalarından alını satılabiliyor. Anlık olarak 1.4350 dolar seviyesinde olan ZRX Coin için alım yapmak hala mantıklı olabilir. Gelin sebebine bakalım.

ZRX Coin Alınır Mı?

ZRX Coin Alınır Mı? sorusuna cevap vermeden önce kripto para piyasasına yeni giren yatırımcıların bilinçsiz olarak yükselişte olan altcoinlere yatırım yapabildiklerini göz ardı edemeyiz. Bu da hala ZRX Coin için yeni yatırımcıların olabileceği anlamını taşıyor. Eğer ki Bitcoin dominasyonu artmaz, ZRX Coin için hacim girişi devam ederse kısa süre içerisinde 2 dolar seviyesi görülebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Birçok altcoin yaptığı büyük ivmelenmeler sonucunda bazı düzeltme denilen düşüşler yaşar. İşte tam da bu nokta da %260 gibi çılgınca bir artış yapan ZRX Coin kısa süre içerisinde bazı düzeltmeler ile karşı karşıya kalabilir. Özetle; Bitcoin’in pozitif hareketler sergilemesi, dominasyonun altcoinleri baskılamaması ve ZRX Coin için yeni yatırımcılar olması durumunda kişini kendi iradesi ile hala ZRX Coin alınabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir