1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

CEEK Coin Geleceği 2024

CEEK Coin Geleceği 2024
0

CEEK Coin geleceği hakkındaki yazımıza geçmeden önce kısaca Ceek Coin’in ne olduğuna ve ne işe yaradığına bir göz atalım.

CEEK Coin Nedir ?

CEEK Coin, sanatçıların sanal dünyada hayranları ile buluşmasını sağlayarak, sanatçıların ilgi çekmesine, dünya çapında her türden insana ulaşabilmesine imkan tanıyan bir meta veri platformudur. CEEK Coin, sanal arazi sahipleri ve ceek kullanan insanların sanal ortamda dünyalar inşa edebilmesine yönelik yapay zeka tabanlı bir platformdur.

Şirketin gelecekte ki hedefi, müzik sanatçılarının, sporcuların ve etkinlik yaratıcılarının yaratıcılıktan dijital olarak para kazanabilmek için gerekli olan araçları edindiği, basit ve kolay kullanışlı, herhangi bir merkezi bulunmayan bir VR eğlence meta veri tabanı yaratmaktır.

CEEK Coin platformunda birinci sınıf sanatçılar, izleyicileriyle sanal etkinlikler, etkileşimli etkinlikler ve NFT’ler vasıtasıyla bağlantı kurabilmektedir.

CEEK Coin Geleceği

Bunun içinde özel olarak üretilen bir VR Gözlüğü ve Sanal Gerçeklik Kulaklığı bulunmaktadır. Bu gözlüğü herhangi bir ek yazılımsal veya donanımsal özellik gerektirmeden Android veya İos farketmeksizin tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.  Sanal gerçeklik kulaklığı sayesinde kullanıcılar konserler, spor oyunları ve komedi gösterileri gibi canlı etkinlikleri kalite ve varlık kaybı olmaksızın tadını çıkarabilecekleri etkileyici bir ortama adım atıyorlar. Adeta hayatın bizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı güzelliğin farkına varmak için, dünyanın neresinde olursak olalım tıpkı oradaymış gibi hissetmemizi sağlıyor diyebiliriz.

CEEK Coin Geleceği

CEEK Coin, CEEK VR platformunu kullanarak bu platformda içerik üreten kullanıcıların yaptıkları çalışmalardan para kazanmalarını ve izleyicilere ulaşmalarını sağlayan CEEK ekosisteminin yerel tokeni olma görevi görür.

CEEK tokenleri sayesinde para kazanma süreci hızlı, verimli, blockchain teknolojisiyle güvence altına alınmış olan ve gerçek zamanlı işleyen bir süreçtir. Başlangıçta CEEK, Ethereum blockchain üzerinde inşa edilmiş ve bir ERC-20 standartları taşımaktaydı; ancak proje ekibi 2021’de kullanıcılarının maliyetlerini ve işlem ücretlerini minimum düzeye çekebilmek için Binance Smart Chain’e ( BSC ) geçiş yaptıklarını duyurdu. Böylece ERC-20 standartı taşıyan tokenlar BEP-20 standartına dönüştürülerek kullanıcı dostu bir gelişmeye imza atılmış oldu.

Bu noktada CEEK Coin geleceği ile alakalı olarak proje ekibinin kullanıcılarına yarar sağlamak amacıyla projelerini geçmişte olduğu gibi gelecekte de sürpriz gelişmeleri hayata geçirebileceklerini söylememiz yanlış olmaz. Ayrıca CEEK VR platformu da sanattan spora kadar bir çok farklı etkinliğe ev sahipliği yaptığı için ve doğal olarak her kesimden insana hitap ettiği için CEEK Coin Geleceği nin parlak olmamasını sağlayacak elimizde herhangi bir neden bulunmuyor.

CEEK Coin Geleceği

CEEK Coin Yorumu

CEEK Coin yaklaşık 5 aylık bir süre öncesinde 0.0334 seviyesine kadar düşüş yaşayarak tarihinde ki en düşük seviyeyi görmüş oldu.  Şuan da bulunduğu fiyat seviyeleri olan 0.052 seviyeleri  bu seviyeden ortalama olarak %50 daha yukarısında bulunuyor. Ayrıca CEEK Coin 0.14 seviyelerinden işleme başladıktan sonra 0.03 seviyelerine kadar düşüş yaşaması ise yine önemli bir önem arz ediyor.

CEEK Coin grafik verilerine gelecek olursak Şubat 2023 den itibaren düşüş yaşanan bir tablo görüyoruz. Son 4-5 aydır fiyatta bazı yükselişler görülse de son dönemde belirli bir alanda sıkışıp kalmış yani konsolide olan bir fiyat mevcut. Fıyatın belirli bir bölgede sıkışıp kalması sonucunda aşağı veya yukarı yönlü bir kopma söz konusu olacaktır. Fiyatın çok uzun süreden bir düşüş trendi içerisinde bulunması ise bu konsolidasyon bölgesinin yukarı doğru bir kopma ile sonuçlanma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Grafik verilerinden yola çıkarak fiyatın gelecek süreçte 0.0832 seviyelerine doğru bir hareket gerçekleştirmesi muhtemel gözüküyor. Ancak bu senaryo öncesinde 0.04 seviyelerine bir geri çekilme yaşayıp likidite toplaması fiyat istikrarı açısından daha sağlıklı olacaktır.

Son olarak CEEK Coin geleceği noktasında çok uzun süreli bir düşüş senaryosu yaşandığı için fiyatın oluşturduğu tepe noktalarında birikmiş çok ciddi likidite havuzları bulunuyor. Bu durum fiyat yükselmeye başladığı takdirde bu noktalara geldiğinde çok ciddi likiditeye yani satış emrine maruz kalacağı için bu noktalardan düzeltmeler yaşaması olasıdır.

Bunu belirtmemin nedeni eğer ki CEEK Coine yatırım yapmayı düşünenler varsa bu seviyelerde kar realizasyonu yapmaları gerektiğini bilmeleri içindir. Yani eğer dediğim gibi fiyat 0.0832 seviyesine kadar yükselirse bu seviyelerde satış baskısıyla karşılaşması ve fiyatın bir süre düşüş yaşaması çok olası görünüyor.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek CEEK Coin Geleceği CEEK Coin Nedir ? sorusunun cevabını ve son dakika kripto haberlerini bunlara ek harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

2021 yılından beri kripto para / finans alanlarında içerik oluşturmakla birlikte bu alanda da sık sık yatırımlar yapmaktayım. Kriptonat ile de en güncel içerikleri okurlarına buluşturmayı amaç edinmekteyim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir