1. Anasayfa
  2. Coin Geleceği

Xcn Coin Geleceği 2024 Onyxcoin Yorumu

Xcn Coin Geleceği 2024 Onyxcoin Yorumu
0

Xcn Coin Geleceği sorusuna cevap vermeden önce XCN coinin geçmişine ve hangi teknolojiler ile piyasada kendisine yer edindiğine göz atmak gerekir. Çünkü XCN Coin 2014 yılında blockchain platformu üzerinden piyasaya sürülmüştür. Ancak 2023 yılında büyük bir dönüşüm kararı alan Xcn Coin farklı bir platforma geçiş yapmıştır. Chain Project olarak adlandırılan XCN, 2023 yılında blockchain platformundan, Web3 platformuna geçiş yapmıştır. Bu sürecin ardından projenin adı Onyx Protocol olarak güncellenmiştir ve piyasaya Onyxcoin olarak yeniden adım atmıştır. Ayrıca Xcn Coin sahipleri, Ethereum blockchain teknolojisi olan ECR-20 altyapısı ile işlem yapabilmektedir.

Xcn Coin Nedir?

Xcn Coin, geleneksel finans sisteminin; değer, zaman, maliyet ve birçok güvenlik sorunu teşkil etmesi ele alınarak geliştirilen akıllı bir finans sistemi olarak tanımlanabilir. Geleneksel finans sistemlerinden farklı olarak çalışan Xcn Coin; hem akıllı, hem kolay takip edilebilir, hem de basit şekilde ölçeklendirilecek şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca Onyxcoin (XCN), dijital varlıkların kullanımını ve diğer kullanıcılara sunumunu kolaylaştırmaktadır.

Xcn Coin Geleceği 2024

Xcn Coin geleceği 2024 yılında artış gösterebilir bunun birkaç sebebi bulunmaktadır. Öncellikle Onyxcoin sınırlı arzda piyasada bulunmaktadır. Güncel olarak 48 milyar XCN token bulunmaktadır ancak bunun 25 milyar adedi hazine ve diğer hizmetler için ayrılmıştır. Geriye kalan 23 milyar XCN token piyasada aktif olarak dolaşmaktadır. Xcn Coin sahipleri varlıklarını stake edebilmektedir. Piyasanın son zamanlarda pozitif olarak ivmelenmesi, Xcn Coin’in piyasa değerine de pozitif olarak yansıdığını söyleyebiliriz. Grafikleri detaylı şekilde incelediğimizde 10 Şubat 2024 tarihinden 26 Şubat 2024 bu yana %65 artış gösteren Xcn Coin, güncel olarak 0,0020 seviyesinde talep görmektedir.

Xcn Coin Geleceği

Xcn Coin Avantajları

Xcn Coin avantajlarının en önemlisi, proje Ethereum blok zinciri üzerine kurulduğu için işlemlerin kolaylıkla gerçekleştirilebilir olmasıdır. Özetle XCN avantajları şunlardır;

  • Ethereum blockchain teknolojisi üzerine kurulan Xcn; ECR-20 altyapısı ile çalışma fırsatı sağlar.
  • Kullanıcılara; akıllı, kolay takip edilebilen ve hızlıca ölçeklendirilebilen hizmet sunar.
  • Xcn Coin sahipleri yaptıkları işlemlerden indirimler kazanır.
  • Ethreum blockchain teknolojisi ile çalışan Xcn; şeffaf, güvenilir ve hızlı bir sistemdir.
  • Xcn Coin enerji tasarrufu son derece yüksek bir tokendir ve çevre dostudur.

Önerilen içerik: Near Coin Geleceği

Xcn Coin Dezavantajları

Xcn Coin dezavantajları piyasada bulunan rakiplerine nazaran daha az denilebilir. Şu şekilde özetlenebilir;

  • Xcn Coin; piyasadaki olumsuz haberlerden ve Bitcoin hareketlerinden kolayca etkilenebilmektedir.
  • Piyasada henüz istenen seviyede yer edinememiş bir altcoin olarak kabul görmektedir.
  • Xcn Coin, maalesef kullanım alanları kısıtlı bir web3 platformudur.
  • Piyasada bulunan birçok coin gibi rekabet ortamı Xcn Coin için de geçerlidir. Yazılım sektörünün hızla gelişmesi ile her geçen gün yeni altcoinler piyasaya sürülmektedir. Bu da mevcut altcoinlerin daha büyük ve gelişmiş rakipler ile rekabet etmesine sebebiyet vermektedir. Kısaca Xcn Coin’in piyasadaki birçok altcoin ile mücadele etmesi gerekmektedir.

Xcn Coin Güncel Fiyatı

Xcn coin güncel fiyatı maalesef piyasaya çıktığı ilk dönemlere göre çok düşüktür. Yazımızda BTC hareketlerinden ve piyasadaki olumsuz haberlerden kolayca etkilenebildiğini söylemiştik. BTC hareketlerinin pozitif olarak ilerlemesi Xcn Coin fiyatının son günlerde artmasını sağlamıştır. Grafikleri incelediğimizde Xcn Coin Güncel Fiyatı 0,001985 (27 Şubat 2024) olarak görülmektedir. Farklı zaman dilimlerinden bu yazımıza göz atan okurlarımız için Xcn Coin güncel fiyatı linki kullanılabilir.

Xcn Coin ATH Değeri Nedir?

Xcn Coin ATH Değerine göz atmadan önce ”ATH değeri nedir?” sorusuna cevap vermek gerekir. ATH değeri; bir coinin piyasaya sürüldüğü ilk günden, güncel zaman dilimine kadar çıktığı en yüksek seviyedir. 22 Mayıs 2023 yılında yapmış olduğu 0,1940 seviyesi Xcn Coin için ATH değeri olarak kabul edilebilir.

Xcn Coin Yorumu 2024 – Onyxcoin

Onyxcoin Yorumu yapabilmek için birçok grafiği inceledik ve bazı artışlar gözlemledik. 10 Şubat 2024 tarihinden 26 Şubat’a kadar %65’lik bir artış gösteren Onyxcoin; 0,022 dolar seviyesine kadar çıktı. Bugün (27 Şubat) yaşanan ufak bir düzeltme ile Onyxcoin anlık olarak 0,0020 dolar seviyesinde piyasada işlem görmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir